Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

CBR250 R ' ıma yaptıgım Paint Costum Modifiyesi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    güzel olmuş. ellerine sağlık. bence yakışmış.
    MersinJJ bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MersinJJ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Alıntı Ömer.Halil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda yeniyken gezince de böyle oluyor işte :D
    olur böyle vakalar :D
    @ ~ Lastiği Yak , Ruhunu Değil .

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Gayet güzel, tertemiz, çok şık, çok çok duran bi iş olmuş. Acaip yakıştırdım
    MersinJJ bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Hocam bizimkide orjinali sadece daha soluk beğendim çok hos olmus

MersinJJ bunu beğendi.

rapcib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250R
    Son Cıbırlara modifiye iyi veya kötü yapmak şart zaten bence fabrika çıkışı çok aptalca tricolor hele ki ön çamurluk niye kırmızı abi mesela Onu bunu bilmem ama ellerinize sağlık emek öyle böyle harcanmamış yani çokta başarılı olmuş , inşallah güzel bir şeyler önümüzde ki senelerde bizede yansır hayırlısı olsun sevgili motorunuz için , Allah kaza bela vermesin boyolarda bir sıkıntı oldu mu acaba bu zamana kadar çok merak ettim de ..
    Hayırlı Forumlar ...
    Dikkat, Can Kurtarır . Sonra Kafanızı Çok Vurursunuz Duvarlara ..

B.RAGA

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    bence harika olmus olabileceğinin en iyisi bu dersek yalan olmaz.sadece egzoza full siyah gitmemiş.karbon kaplamayı dene yada tiger falan bi egzoz dene şuanki modifikasyona uyumlu.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

durango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Elinize sağlık. Renk tercihi güzel olmuş.
    MersinJJ bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bizimkide orjinali sadece daha soluk beğendim çok hos olmus

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...13850130_n.jpg
    yamahanın farkı işte kardeşim dünyanın en yakışıklı motorlarını yapıyor (: çizim ve renk uyumlarıyla öne cıkan bi marka yamaha sanada cok yakışmış...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Alıntı rapcib adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son Cıbırlara modifiye iyi veya kötü yapmak şart zaten bence fabrika çıkışı çok aptalca tricolor hele ki ön çamurluk niye kırmızı abi mesela Onu bunu bilmem ama ellerinize sağlık emek öyle böyle harcanmamış yani çokta başarılı olmuş , inşallah güzel bir şeyler önümüzde ki senelerde bizede yansır hayırlısı olsun sevgili motorunuz için , Allah kaza bela vermesin boyolarda bir sıkıntı oldu mu acaba bu zamana kadar çok merak ettim de ..
    Hayırlı Forumlar ...
    kardeşim hiiç çekinmeden yap boyanı istediğin zaman ben yaptım pişman dilim inşallah dilediğin motoru alırsın . tesekkur ediyorum yorumun için

Alıntı MersinJJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamahanın farkı işte kardeşim dünyanın en yakışıklı motorlarını yapıyor (: çizim ve renk uyumlarıyla öne cıkan bi marka yamaha sanada cok yakışmış...[COLOR="Silver"]
    Teşekkürler motora uyumlu olmaya calısıyoruz ama yazın kask takılmıyor

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Motor gerçekten harika durmuş, ne abartıya kaçıılmış ne de orjinalliği bozulmuş. Bambaşka bir hava katmış gerçekten motora. Elinize emeğinize sağlık, nazar değmesin, maşallah
    ErknOzyurt R1inden esinlenerek söylüyorum bence ufak beyaz çizgiler de farklı gösterebilir motorunuzu.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    dostum cok hos olmus ALLAH kaza bela vermesın benım cok hosuma gıttı emegıne saglık

Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Alıntı Drifter61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor gerçekten harika durmuş, ne abartıya kaçıılmış ne de orjinalliği bozulmuş. Bambaşka bir hava katmış gerçekten motora. Elinize emeğinize sağlık, nazar değmesin, maşallah
    ErknOzyurt R1inden esinlenerek söylüyorum bence ufak beyaz çizgiler de farklı gösterebilir motorunuzu.
    evet kardeşim bende aynı kanıdayım seninle ama bir arkadas dediğin gibi çizgilerde bulundu iilk trafik çevirmesinde çocugun motorunu bagladılar neymiş efendim ruhsatta bu renk gözükmüyormuş ben motorun granajına beyaz olarak biraz süsleme yapsam gidip ruhsatı değiştirip siyah beyaz yazmam gerekiyormus .. o yüzden sıkıntı yani böyle idare etmeye calısıyoruz artık bu arada motorla yagmura yakalandım şimdi motor leş gibi oldu sırf camur :D siyah rengin kötü yanı tozu kiri hemen belli ediyor habire silip temiz tutmak lazım ama silincede maaşallah cıncık gibi parlıyor çok asil duruyor ya , o yüzden seviyorum siyahı <3

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

tesekkür ediyorum Play_06 kardeşim .. sağol yorumlarınız sayesinde pişman olmadıgımı iyiiyken yaptıgımı anlıyorum .. ve sizede öneriyorum ..

Hocam bence beyaz yapma motorda altın sarısı / siyah/beyaz çok abes kaçar hoş durmaz bu sefer ya siyah / altın rengi yada benımki gibi beyaz/altın rengi olsun dozunu kaçırırsan apaçi derler

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Eline sağlık CBR'a yakışmış

Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Alıntı ErknOzyurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bence beyaz yapma motorda altın sarısı / siyah/beyaz çok abes kaçar hoş durmaz bu sefer ya siyah / altın rengi yada benımki gibi beyaz/altın rengi olsun dozunu kaçırırsan apaçi derler
    doğru aslında haklısın nerde çokluk orda bokluk :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

Alıntı EverHarD* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık CBR'a yakışmış
    saol kardeşim tesekkür ediyorum

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Benim dediğimin pek apaçi işiyle alakası yok. İzah şeklimden kaynaklandı sanırım Şöyle anlatayım bu MUGEN in cbr250ye fuar için uyguladığı kırmızı siyah model var mesela mutlaka görmüşünüzdür şuan resim atamıyorum. Bu şekilde bir kombinasyonla motora yeni, farklı bir görünüm de katılabilir ama bence bu çok çok yeterli ve hoş bir görüntü bunu da söylemek isterim. Şahsen sadelikten yanayım ama güzel olabilir gibi de geldi böyle bir tasarımla belki
    MersinJJ bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R6 -
    Alıntı Drifter61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim dediğimin pek apaçi işiyle alakası yok. İzah şeklimden kaynaklandı sanırım Şöyle anlatayım bu MUGEN in cbr250ye fuar için uyguladığı kırmızı siyah model var mesela mutlaka görmüşünüzdür şuan resim atamıyorum. Bu şekilde bir kombinasyonla motora yeni, farklı bir görünüm de katılabilir ama bence bu çok çok yeterli ve hoş bir görüntü bunu da söylemek isterim. Şahsen sadelikten yanayım ama güzel olabilir gibi de geldi böyle bir tasarımla belki
    mümkünse resmimi atarmısın kardeşim merak ettim yaa .. dediğin gibi hoş olabilir bencede

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c

Dediğim bu şekilde bi harmoni. Ama tabi bunu uygulamadan göremeyiz ve tabi şu da var yapıp sonra motoru perişan da edebiliriz.Bu hali benim gözüme çok hoş geldi gerçekten bastıra bastıra söylüyorum Photoshop bilginiz varsa bence orda bi deneyin. Ya da denettirin çevrenizde bilen varsa direk motora uygulama yapmayın bence

Bu arada ben bu motoru bir sene veya birazcık daha uzun bir zaman içinde kesin almayı düşünüyorum ama kullanma şansını yakalayamadım.. Nerde denettirirler motoru? Malum Trabzondayım burda yetkili bayii de olmadığından. Denemeden almak hiç işime gelmiyor 10 bin gibi bi rakam verince ister istemez düşünüyor insan sonra pişman olcak mıyım diye..

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Bazıları apaçi gibi demişde neresinde apaçilik var acaba çözemedim.Benimde hoşuma gitmedi ama zevk meselesi yani
    Bkz:Apaçi

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Dostum eline zevkine sağlık güzel olmuş.. İllaki tukaka diyenler olacaktır kimse beğenmek zorunda değil lakin sen beğendiysen gerisini salla gitsin..

Bu arada bunların hepsini eski Ninja 250 R ımda düşünmüştüm de yaptırmaya fırsatım olmamıştı.. Senin motorunun fotolarını görünce kötü hissettim keşke yaptırsaymışım dedim şimdi..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)