Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Er6 F im Pert oldu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Çok geçmiş olsun, size bir şey olmaması sevindirici,maddi kısmını da halletmişsiniz zaten, tekrar geçmiş olsun.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    [Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun beterin beteri var allah korusun şuan alçılar içinde hastahanedede olabilirdin yani mal canın yongasıdır ama cana geliceğine mala gelsin boşver üzme kendini..

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    geçmiş olsun boşver motoru düşünme size bişey olmamış.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    Sl 150
    cok gecmis olsun. sana bir sey olmamasina cok sevindim. cana bir zarar gelmemis olmasi hepsinden onemli. kasko nun olmasi ve parani alabilmen de arti guzelligi. tekrar tekrar gecmis olsun.
    Ne mutlu [B]insanım[/B] diyene!

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Geçmiş olsun. Motorunuzun parçaları başka motorlara can versin onları yaşatsın, şahlandırsın.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanım dondu resmen yahu

Başkalarını uyarmak pahasına kendi canınızı tehlikeye atmışsınız ve bu davranış aslında ne kadar takdir edilse azdır.

Büyük geçmiş olsun allahtan size birşey olmamış ve motorunuzun parasını sorunsuz alacaksınız. Allahtan o kazada ölen yaralanan olmamış. Yani epey epey ucuz atlatılmış

Yakın zamanda izmirde bile en işlek caddelerinden olan anadolu caddesinde yarım saat buzlanma oldu da 20 25 araç spin atarak sağa sola çarptı. Allahtan tuzlama ekibi erken geldide buz çabucak çözüldü yoksa zincirleme kaza kaçınılmazdı.

Allah korumuş sigarayı tekrar bırakmanız ve bir daha kaza bela yaşamamanız dileğiyle

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Okurken resmen olayı yaşadım, gerçekten çok kötü bir durumla karşı karşıya kalmışsın. Çok büyük geçmiş olsun.
    ....

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun..ya sana birşey olsaydı o zaman er 6f in olup olmaması neye yarardı..?
    Kendime hep o şekilde avutmaya çalıştım . Allaha çok şükür bende birşey yok. teşekkür ederim.
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Teşekkür ederim
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çok geçmiş olsun elbette ER6F in yerini başkası dolduracaktır cana gelen mala gelsin sizin bir şeyiniz yok ya Allah daha büyük kazalardan saklasın
    Teşekkür ederim. Aynen tek tesellim bu oldu.

Alıntı nere.f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi başlığı çok zor açtım dedim eyvah!
    Ancak yazını okuyunca rahatladım abi büyük geçmiş olsun motor alınır abi sıkma canını tekrar tekrar geçmiş olsun.
    Teşekkür ederim kardeşim Allah kımseye kaza bela göstermesin.
    Alıntı caferkarakus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, canının kurtarmışsın, kasko da varmış malını da kurtarmışsın, ihtiyatlı olmak çok iyi.
    Teşekkür ederim. evet kasko karşılayıp karşı taraftan bana vereceği parayı alacak ve benım hasarsızlığımdevam edecek.

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok geçmis olsun , bizler motosikletlerimize gönülden bağli oldugumuzdan bu gibi durumlarda bir yakinimizi kaybetmiş gibi derinden yaralaniyoruz ancak her malin ederi kadar değeri var , kaskonun olmasi ve tabi senin sağlığında problem olmaması sevindirici ,tekrar cok geçmiş olsun. ..
    Haklısın motorumuz bizim evladımız gibi o yuzden ne kadar takma kafana deselerde parasını alacakta olsak istemeden üzülüyoruz. Teşekkür ederim kardesım. bu sene fuarda motorsuz kaldık artık metrobusle gıderız
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun...
    Teşekkür ederim

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş geçmiş olsun şimdi gördüm....
    Teşekkür ederim Tünal abim.

Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun.bayağıda geçmiş.umarım olayın verdiği o psikolojiyi atlatabilmişsindir.yinede herşeyin hayırlısı deyip bir ders çıkarmalı...
    Sonucu alana kadar baya bi sıkıntıya girdim 4-5 kılo vermıstım ama sımdı ıyıyım Teşekkür ederim .

Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun kardeş.

ikaz işaretlerine uymayanlar kötü şeylere mahal vermişler

kaskon varmış ama motorundan baya uzak kalacaksın. cana geleceğine mala gelsin boşver üzme kendini
    Reflektorun yada ıkaz ısaretinin 2 anlamı vardır . Ya arac arızalanmıstır yada bir kaza vardır. Buna ragmen uyarılara aldırmaksızın süratle geçmeye çalısıyorlar. Eğitim şart. Teşekkür ederim

Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun. cana geleceğine mala gelsin diyoruz fakat bin bir emekle aldığımız şeylerin başına böyle şeyler geldiğinde tabiki çok etkiliyor. bununla geçmiş olsun tekrardan umarım herşey istediğin şekilde gerçekleşir.
    Motorumu yagmurda bıle kullandıktan sonra yıkamadan garaja sokmazdım. Bu kazada tek iyi şeyde kımsenın yaralanmamıs olmasıydı. Teşekkür ederim

Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Görkem....

inanki çok sevindim..hemde nasıl sevindim bilemezsin...

nedenmi???

kararın için...yola devam etmediğin için...

yola devam ederek Allah korusun düşüp motorla beraber sende o çarpışan arabaların arasında kalmadığın için....

boşver motoru..olan ona olsun...

sana bişey olmamış...önemli olan bu....

sen bize,bu foruma lazımsın.....
    Teşekkür ederim Samet abi. En mantıklısıda bu zaten ama insan ister istemez üzülüyor. Evet belkı deavm etseydım dediğin gibi belkı motor cok hasar almazdı ama bana birşey olabilirdi. Gerçi her zaman botumdan pantolunuma işyerımdekılerın tabırı ile astronot gibi, full koruma ile yola çıkarım .
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Geçmiş olsun.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    geçmiş olsun arkadaşım..birdaha böyle bir olayla karşılaşmaman dileğiyle...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Geçmiş olsun, anlattıklarınızdan sonra size birşey olmadığını öğrenmek sevindirici.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Büyük geçmiş olsun, kaskonzun olması çok güzel
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin.

ANTHYPATHY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 nasipse olucak...
    Öncelikle büyük geçmiş olsun.
    Öyle bi olay başına gelmişki yola devam eetsen ne olurdu bilinmez devam etmemişsin olan olmuş. Ama Allah korumuş hocam. O araçlar belki 5 10 dakika öncegelseler sen daha motorundan inmeden sana çarpabililerdi.
    Öylesini hiç düşünmek istemiyorum.
    Tekrardan büyük geçmiş olsun sağlık sıhat olsunda motor kolay sorun değil.
    Ama bu sigortaların sözleşmede yazan süreçleri aşma gibi huyları var. Arkadaşlar bu tarz durumlarda doğrudan bir avukat vs arkaşnıza rica edin bir arama yapsınlar inanın ödeme süreciniz herşeyiniz rahatlıyor.
    Tekrardan geçmiş olsun umarım hiç bir arkadaşımızın abimizin kardeşimizin başına böyle üzücü olaylar gelmez.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun Görkem, sana bir şey olmaması sevindirici. Gerisi halledilir...
    www.motorumla.net

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    görkemcim ne kadar üzüldüğümü şu an için anlatmamın imkanı yok dostum , fakat kaskonun olması yzmış olduklarını okuduğumda içime su serpti , tabiki bunlar üzücü şeyler ne varki cana bir şey gelmesin , çok büyük tehlikeler atlatmışsın bilader allah beterinden saklasın , bu gibi tehlikeler her an hepimizin başında ve hepimiz çok dikkat etmeliyiz ,

senin motorda maşallah çok güzel motordu , allah tekrarını yaşatmasın kardeşim geçmiş olsun ..

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Çok geçmiş olsun. Okurken olay gözümün önünde canlandı. Size bişey olmamış mühim olan o. Motor yerine gelir sıkmayın canınızı. Tekrar geçmiş olsun.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke başlık açsaydın da haberimiz olurdu tabii zamanında...Arkadaşlar bu tür durumlarda başlık açılmasının zamanında tabii en önemli işlevi ;içimizden birilerinin haberdar olması,konunun yazılı hale gelmesi ve elinden bir şey gelebileceklerin yardım etmesine imkan tanınmasıdır.Tekrar geçmiş olsun iyiki kaskon varmış....
    Haklısın Tüna abi aslında düşünmedim değil ama dediğim gibi konuyu gördükçe canım daha fazla sıkılıcaktı, bu yüzden en azından sonuçlanana kadar açmak istemedim. Saoğulsun İlkay ve Yasin bana hem yardımcı hemde destek oldular .Kendilerine ne kadar tesekkur etsem azdır.
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun cana zarar gelmemesi güzel haber. umarım yeni aldığınız motorun resimlerini paylaşırsınız. bu sizi baya motive eder.
    Teşekkür ederim. İnşallah o günleride en kısa zamanda görürüm. Belli mi olur belkı fuardan bıle alabılırım

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstadım çok geçmiş olsun.Okurken yaşamış gibi oldum.Çok kötü bir durum.Ayrıca bilinçli olduğun için tebrik ediyorum.Sana bir şey olmasın yeter.Alırsın bir er6 daha.Yapabileceğimiz bir şey olursa söyle.
    Teşekkü ederim kardeşim ,düşünmen yeter.

Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok cok buyuk gecmis olsun kardesim.inanki cok uzuldum.ama onemli olan sana birsey olmamasi.parani iade edince yeni bir motor alirsin.bu da sana ileride anlatacagin kotu bir hatira ve deneyim olarak kalacaktir.
    Haklısın . İnsan yaşadıkça öğrenir ve deneyim kazanır.

Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çok geçmiş olsun hocam..Size sorum olacak yanlış anlamayın..Motorunuzu kaç'a aldınız kaskodan paranızı ne kadar aldınız eşit değerlermi yoksa motorun orjinal fiyatının altındamı ?
    Teşekkür ederim. Bana motorun sıfır fiyatını teklif ettiler. Zararım olmayacak.

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun.

Üzülme vardır bunda bir hayır, canına bir zarar gelmemesi sevindirici bir haber.
    Teşekkür ederim .Allaha çok şükür

Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun ne denir bundan başka bilemiyorum. Size bir şey olmamış en önemlisi bu.
    Teşekkür ederim sağolasın.

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, size bir şey olmaması sevindirici,maddi kısmını da halletmişsiniz zaten, tekrar geçmiş olsun.
    Evet çarpan araçlarında kaskolu olmasının faydası var tabı.Teşekkür ederim .

Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun beterin beteri var allah korusun şuan alçılar içinde hastahanedede olabilirdin yani mal canın yongasıdır ama cana geliceğine mala gelsin boşver üzme kendini..
    Aynen katılıyorum. aileme durumu anlatmadım çünkü kız arkadasıma bile bende birşey yok dememe ragmen yanıma aglayarak geldi. Yoksa bizimkiler memleketi toplar gelırdı.

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun boşver motoru düşünme size bişey olmamış.
    Tek tesellım o zaten teşekkür ederim .

Alıntı rockandbeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok gecmis olsun. sana bir sey olmamasina cok sevindim. cana bir zarar gelmemis olmasi hepsinden onemli. kasko nun olmasi ve parani alabilmen de arti guzelligi. tekrar tekrar gecmis olsun.
    çok teşekkür ederim .

Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Motorunuzun parçaları başka motorlara can versin onları yaşatsın, şahlandırsın.
    Teşekkür ederim . sağlam pek parçası kalmadı ama

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanım dondu resmen yahu

Başkalarını uyarmak pahasına kendi canınızı tehlikeye atmışsınız ve bu davranış aslında ne kadar takdir edilse azdır.

Büyük geçmiş olsun allahtan size birşey olmamış ve motorunuzun parasını sorunsuz alacaksınız. Allahtan o kazada ölen yaralanan olmamış. Yani epey epey ucuz atlatılmış

Yakın zamanda izmirde bile en işlek caddelerinden olan anadolu caddesinde yarım saat buzlanma oldu da 20 25 araç spin atarak sağa sola çarptı. Allahtan tuzlama ekibi erken geldide buz çabucak çözüldü yoksa zincirleme kaza kaçınılmazdı.

Allah korumuş sigarayı tekrar bırakmanız ve bir daha kaza bela yaşamamanız dileğiyle
    Teşekkür ederim . Bunu benım motorum-aracım gıttı baska araclara ne olursa olsun gözü ile bakmamak ve baskaları da kaza yapıp yaralanmasın diye yaptım. Hatta bunu yaparken 2-3 defa ezılme tehlıkesı atlattım. Çünkü çoğu insanımız uyarılara aldırış etmiyor. Bazı şoförler yanımda durup bende birşey var mı ,birşey lazımmı diye sordular Allah hepsinden razı olsun. Hatta 2 tanesı şarjım olmadıgından telefonunu kullanmama izin verdi. Bazıları ise film seyreder gibi bakıp gectı .

Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okurken resmen olayı yaşadım, gerçekten çok kötü bir durumla karşı karşıya kalmışsın. Çok büyük geçmiş olsun.
    Teşekkür ederim .
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Geçmiş olsun. Size bişey olmaması sevindirici motor yine alınır üzülmeyin.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Geç te olsa geçmiş olsun.
    Bazen insan başından bir olay geçtiği zaman "acaba şöyle yapsaydım daha mı iyi olurdu" diye düşünür.
    Kaza öncesi yapmış olduğun davranış şekli bence en doğru olanı.
    Motosiklet,kasko,vs. vs. bunlar teferruat...
    Daha iyi bir motorun olması dileğiyle !
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)