Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Araştırırken Denk Gelen Temiz Motosikletler ve Araçlar Başlığı....

Motovento
    REKLAM ALANI
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Birçoğumuz boş vakitlerimizde http://www.sahibinden.com/ gibi sitelerden araçlara ve motosikletlere bakıyoruz ,bence bu başlık altında gözümüze çarpan uygun ve temiz araçların ve motorların linklerini paylaşırsak , alacak olan arkadaşlara yardımcı oluruz diye düşünüyorum..Tek tek şu ilana bakın diyeceğimize bu konu altında ilanları ve yorumlarımızı paylaşırız..
    filz bunu beğendi.
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    kardes sormasi ayiptir verilen ilandaki kiytirik resimden ne kadar temiz sorunsuz kazasiz tamir olup olmadigini nasil anliyacagiz ?

Motosikleti
    ---
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes sormasi ayiptir verilen ilandaki kiytirik resimden ne kadar temiz sorunsuz kazasiz tamir olup olmadigini nasil anliyacagiz ?
    örnek ilandaki araba veya motosiklet temiz duruyodur zaten temiz mal her zaman kendini belli eder burda paylaşırsak almak isteyen arkadaşlarmız inceler hoşuna giderse arar filan o anlamda dedim ilanlara bakarken gözden kaçırdıkları olabilir diye açtım konuyu yoksa sen git bunu al sen şunu al diye değil..
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    örnek ilandaki araba veya motosiklet temiz duruyodur zaten temiz mal her zaman kendini belli eder burda paylaşırsak almak isteyen arkadaşlarmız inceler hoşuna giderse arar filan o anlamda dedim ilanlara bakarken gözden kaçırdıkları olabilir diye açtım konuyu yoksa sen git bunu al sen şunu al diye değil..
    "temiz mal her zaman kendini belli eder"teorisi yanlis ve cogu zaman insani yaniltmistir neyse hayirlisi olsun.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...75278386/detay

Ülkemizde temiz activa bulmak zor.Ne kadar temiz bilemem ama bu temiz duruyo

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...75278386/detay

Ülkemizde temiz activa bulmak zor.Ne kadar temiz bilemem ama bu temiz duruyo
    bu ilanda ki motorun temiz durmasının sebebi motor alındıktan sonra hemen fotoğrafı çekilmiş.
    yani bu motorun ilk fotoğraflarıdır ve o yüzden tertemiz görünmektedir.
    bunlar göz önüne alınmıştır diye düşünüyorum...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birçoğumuz boş vakitlerimizde http://www.sahibinden.com/ gibi sitelerden araçlara ve motosikletlere bakıyoruz ,bence bu başlık altında gözümüze çarpan uygun ve temiz araçların ve motorların linklerini paylaşırsak , alacak olan arkadaşlara yardımcı oluruz diye düşünüyorum..Tek tek şu ilana bakın diyeceğimize bu konu altında ilanları ve yorumlarımızı paylaşırız..

ben itiraf edeyim ki bazı ibaşlıklarda şu motoru alayımmı diyenlerin ilanına salça olup aradığım bile oluyor...geçen bir arkadaş twıster alsam nası olur dedi...bend eilan sahibini aradım alıcı gibi...aşşağılıkca bir davranış ama işte böyle...
    eray_uluyazı ve Blacklove16 bunu beğendiler.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben itiraf edeyim ki bazı ibaşlıklarda şu motoru alayımmı diyenlerin ilanına salça olup aradığım bile oluyor...geçen bir arkadaş twıster alsam nası olur dedi...bend eilan sahibini aradım alıcı gibi...aşşağılıkca bir davranış ama işte böyle...
    beleş hattın mı var hocam

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ilanda ki motorun temiz durmasının sebebi motor alındıktan sonra hemen fotoğrafı çekilmiş.
    yani bu motorun ilk fotoğraflarıdır ve o yüzden tertemiz görünmektedir.
    bunlar göz önüne alınmıştır diye düşünüyorum...
    O zaman bilemem tabi

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    2004 ybr 1500 tl

fiyatına göre güzel gözüküyor. 0 km si 4bin iken 2007 ye 3600 isteyenlerin yanında sade kalmış ve abartı fiyat çekilmemiş. km hususuna hiç girmiyorum .en azından tuhaf modifiyeler yapılmamış.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...75110635/detay

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    arkadaşlar başlıgı açan arkadaş iyi niyetle açmış olabilir. ancak şöyle bir sakınca var. bu başlıgı gören bir forum kullanıcısı farklı bir üye adıyla giriş yapıp kendi motosikletini temiz ve uygun gösterip pazarlamaya çalışabilir.

ben herzaman şuna inanırım motosiklet alırken ihtiyaçlar belirlenmeli. daha sonra model bazna inilmeli dogru motosiklet modeli belirlendiginde o model araştırılmalı. ülkemizde sahibinden.com harici kapsamlı bir alternatif site olmadıgından insanlar genelde bu siteden araştırma yapmakta.

ne alırsanız alın ucuz etin yahnizi yavan olur sözü aklınızdan çıkmasın. kimse iyi malını ucuza vermez.

MT ninde satılık ilan bölümü var. fakat kullanışlı degil. ilan veriliyor ama çogu boşa gidiyor. alt katagorilere ayrılıp marka ve model bazında ilan verilebilde bu şekilde daha verimli olur.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakın zamanda motosiklet satanların kendi ilanlarını koyduğu ve artık pekde temiz olmayan motosiklet ilanlarının paylaşıldığı bir başlığa dönüşme ihtimalini de göz ardı etmemeliyiz tabii...
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    ---
    başka örnek verirsek eğer çakalaz arkdaşımız motor ararken antepdeki motor nasıl nedir diye sormuştu aynı şekil bizde burdan hoşumuza giden ilanları o şehirdeki forum üyemize danışır ona göre gider bakar mesela..kimin ne niyetle ilan paylaşması belli olur zaten

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 18:22 ----------

abi senın favorilerin çok sıradışı motosikletler ilgimi çekti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)