Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MONDIAL snapy x 100c 2000tl 12 ay kredi kartına vade farksız alınırmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    Herkese iyi akşamlar öncelikle istanbulda yaşıyorum ilk motorum cbf 150 ikincisi mondıal 150 mr üçüncüsüne daha karar veremedim ve sizlere bir danışayım dedim yaşım 38 bizim hızla falan işimiz olmaz hobi amaçlı güzel havalarda kızımla birlikde kartal pendik sahilinde tıngır mıngır sürüş yapmak ve arada sırda işe gidip gelmek almak istiyorum şükür bir gariban arabam var. mondıali 100cc olmasından dolayı vergisiz buda benim için avantaj ve yeni kasası gerçekten güzel yakından inceledim şimdi şu konuya bir el atın arkadaşlar iki tane 150cclik bir motora binen biri olarak ben bu 100cclik motoru alırsam yarın birgün saçımı başımı yolarmıyım cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    maşallh şimdiye kadar 72 kişi okumuş bir cevap yok

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sorun çıkaran bir model değil ve gayet sağlam.

Hızla işim olmaz demişsiniz bence güzel bir seçim.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben olsam crypton düşünürdüm yahut innova zaten vergileride çok değil ama o da olmasın derseniz olabilir ufak ufak gezmek balığa falan gitmek için kullanılabilecek bir motosiklet

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar öncelikle istanbulda yaşıyorum ilk motorum cbf 150 ikincisi mondıal 150 mr üçüncüsüne daha karar veremedim ve sizlere bir danışayım dedim yaşım 38 bizim hızla falan işimiz olmaz hobi amaçlı güzel havalarda kızımla birlikde kartal pendik sahilinde tıngır mıngır sürüş yapmak ve arada sırda işe gidip gelmek almak istiyorum şükür bir gariban arabam var. mondıali 100cc olmasından dolayı vergisiz buda benim için avantaj ve yeni kasası gerçekten güzel yakından inceledim şimdi şu konuya bir el atın arkadaşlar iki tane 150cclik bir motora binen biri olarak ben bu 100cclik motoru alırsam yarın birgün saçımı başımı yolarmıyım cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    Kriterlerine göre ideal hatta tek diyebilirim cup modelini. Çok az yakar. Fakat neden 100 cclik bir mototr alınca saçını başını yolma fikri aklından geçti anlamadım. 2007 mondial100kh vardı bende çokta memnundum. İnanmayacaksın belki ama neredeyse cbf ile aynı çıkıyorduk rampaları. Uzun yolda yaptım. (durmadan 250 km artçılı) Hiç şişme yapmıyor. Kısacası ideal marka ve model cup.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    debriyajlı motor al daha rahat edersiniz ama cub alacaksan daha cüsseli ve seri lifan tay 100 al derim

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    saçımı başımı yolmaktan kastım performanstan acaba memnun kalırmıyım heleki mrden sonra beni üzermi diye düşünmüştüm anladığım kadarıyla sıkntı olmayacak cevaplar için teşekür ederim.

saçımı başımı yolmaktan kastım performanstan acaba memnun kalırmıyım heleki mrden sonra beni üzermi diye düşünmüştüm anladığım kadarıyla sıkntı olmayacak cevaplar için teşekür ederim.
    mr ın performansı nasıldı, neden sattınız? hep kullananlardan bilgi alıyoruz satanlardan da bilgi almak lazım
    cub motoru tavsiye ederim ben bir senedir kullanıyorum ve artık arabaya binmek istemiyorum diyebilirim. yarı otomatik de çok eğlenceli ayrıca gözün arkada kalmasın hemen bi mondial al bence sfc benim de beğendiğim bir model

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bence saçınızı başınızı yolarsınız performans açısından.

fakat aşağıdaki linkte 1800 yazıyor hem de 12 ay vadeli siz neden 2000 e alacaksınız bi araştırın bence.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fakat aşağıdaki linkte 1800 yazıyor hem de 12 ay vadeli siz neden 2000 e alacaksınız bi araştırın bence.
    anahtar teslim alıcam onu yazmayı unutmuşum ama fiyatları zaten belli bunların sitesinde 1851 tl

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mr ın performansı nasıldı, neden sattınız? hep kullananlardan bilgi alıyoruz satanlardan da bilgi almak lazım
    cub motoru tavsiye ederim ben bir senedir kullanıyorum ve artık arabaya binmek istemiyorum diyebilirim. yarı otomatik de çok eğlenceli ayrıca gözün arkada kalmasın hemen bi mondial al bence sfc benim de beğendiğim bir model
    mr sattığıma pişman oldum ama biraz geç kaldım tekrar uygun ve temiz bir mr ardım hepside ya kazalı yada sahibi deli çıktı bende vergisiz bir modele karar verdim olay bu.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    olay buysa boşver abi 80 tl vergiden kaçma debriyajlı japon motor al derim kalite olarak iyi gôzùküyor snappy ama performansı en dùşük cub teknik verilere bakarsak üstelik ön arka kampana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)