Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

koruma ekipmanlarıyla ilgili kararsızlık :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    espri kutusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsr600 gitti :'( er6n geldi :D
    selam arkadaşlar, öncelikle yazacaklarım tamamiyle özel durumumdur, fikir alma amaçlı açtım bu başlıgı.

şimdi malum yeni aldıgım motorumdan dolayı koruma ekipmanlarımi degistirmek istiyorum. öncelikle kaskımı aldım ama şimdi şöyle biri sorum olacak sizlere.

motomaxta satılan ve hala stokta hatta indirimde olan bir kaç ürün begendim.<telden yazdıgım icin link veremiyorum k.bakmayın>
    kustashi deri mont = 349tl
    kustashi deri pantalon = 219tl
    difi deri eldiven = 80tl
    forma yazlık motobot = 150tl

şimdi asıl sormak istedigim bu ürünleri indirimi ve bedenleri stoktayken alayımı, yoksa fuarda daha kalitelilerini daha uygun bulabilirmiyim? sizce ne yapsam daha mantıklı.

bu arada bu ürünleri kullan arkadaşlar, ürünlerin kullanışlı olup olmadıgını ve memnun olup olmadıklarını yazarsalar sevirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    motomaxtaki fiyatların indirimde olduğunu asla düşünmedim düşünmem de
    fuarı beklemenizi tavsiye ederim

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    fuar'dan almanı tavsiye ederim.hem daha çok çeşit olacağı için hepsinin en uygununu alabilirsin
    zaten kaç gün kaldıki fuara.azcık sık dişini...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    beklemek sorun degilde, buna benzer ürünler bulabilirmiyim bilmiyorum. şimdi fuarı beklerim, elim boş dönüpte birde magazaya gidip etiket fiyatına çekerlerse diye tırsıyorum açıkcası

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomaxtaki fiyatların indirimde olduğunu asla düşünmedim düşünmem de
    fuarı beklemenizi tavsiye ederim
    yanılıyorsun dostum.iyi takip edersen bazı ürünler hakikaten çok uygun oluyor.şahsen aldığım için söylüyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beklemek sorun degilde, buna benzer ürünler bulabilirmiyim bilmiyorum. şimdi fuarı beklerim, elim boş dönüpte birde magazaya gidip etiket fiyatına çekerlerse diye tırsıyorum açıkcası
    merak etme motomax indirimi hep sürüyor ürün bitmediği sürece
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motomax ın indirimi yalan.Yılın 365günü %30dan %70e kadar indirim afişleri asıp duruyolar.. tabi öncesinde fiyatlara bindirerek...
    Fuar yakında ve çoğu firmalar katılıyor.Orada hepsini aynı anda inceleme fırsatı var fuarı bekle derim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

korumalı tekstil mont: http://www.hudsonderi.com/?urun-183-...torsiklet.html
    korumalı deri mont http://www.hudsonderi.com/?urun-182-...torsiklet.html
    korumalı pantolon deridir : http://www.hudsonderi.com/?urun-1033...torsiklet.html
    korumalı tekstil pantolon :http://www.hudsonderi.com/?urun-565-...torsiklet.html
    korumalı deri eldiven:http://www.hudsonderi.com/?urun-1049...torsiklet.html
    bunlar seninkilerin fiyatına eşit gibi hatta bazıları ucuz illa deri istiyorsan al ama uygun olsun dersen tekstillerde çok kaliteli kullanıyorum bir sorunum yok

Motosikleti
    aslında tekstil montum felan var, hala iyi durumda ama deri istememdeki amaç, allah hiç birimıze göstermesin ama derinin asfalt temasında daha dayanıklı oldugunu duydum. yoksa deri istememin özel bir sebebi yok. peki yazın bu ekipmanlar sıcakta bir problem çıkartirmi?

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı espri kutusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında tekstil montum felan var, hala iyi durumda ama deri istememdeki amaç, allah hiç birimıze göstermesin ama derinin asfalt temasında daha dayanıklı oldugunu duydum. yoksa deri istememin özel bir sebebi yok. peki yazın bu ekipmanlar sıcakta bir problem çıkartirmi?
    Bunu bende çok merak ediyorum 4 mevsim montların yazın performansı nasıl ve bi merak ettiğim şeyde fuar zamanı internet de de indirim olurmu ki??

Motosikleti
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu bende çok merak ediyorum 4 mevsim montların yazın performansı nasıl ve bi merak ettiğim şeyde fuar zamanı internet de de indirim olurmu ki??
    4 mevsim montum var tekstil, held marka. kışın gayet sıcak tutuyor ama fermuardan biraz rüzgar alıyor. içindeki astarı çıkartınca yazın hareket halinde gayet güzel bir kullanımı var ama motordan indikten sonra tavsiyem hemen çıkarman yoksa tabir-i caizse sucuk gibi oluyosun
    yeni ufuklara yeni motorla devam... ;)

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 4 mevsim mont olduğunu düşünmüyorum...4 mevsimlikler bence bahar ve kış şartları için...minicik ceplerle yazın havalandırma yapmaya çalışıyorlar...
    espri kutusu bunu beğendi.
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Bütçe müsade ettikçe 2 mont kullanılmalı. kışın kesinlikle deri içine termal içlik yazın ise fileli mont giyilmeli 4 mevsim mont ne tam kış performansı nede yaz performansı veriyor ilk ve sonbahar için bence 4 mevsim hikaye. Hele deri alıcak arkadaşlar yazın sıcaktan erirsiniz temmuz ağustos sıcağında 2dk kırmızı ışıkta beklerken yukarıdan aşağıya doğru terlerin aktığına şahit olcağınıza garanti veririm

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Yazlık ayrı kışlık ayrı kullanmak daha mantıklı o zaman ama oda maliyeti çok arttırıyor.

Motosikleti
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe müsade ettikçe 2 mont kullanılmalı. kışın kesinlikle deri içine termal içlik yazın ise fileli mont giyilmeli 4 mevsim mont ne tam kış performansı nede yaz performansı veriyor ilk ve sonbahar için bence 4 mevsim hikaye. Hele deri alıcak arkadaşlar yazın sıcaktan erirsiniz temmuz ağustos sıcağında 2dk kırmızı ışıkta beklerken yukarıdan aşağıya doğru terlerin aktığına şahit olcağınıza garanti veririm
    vallahi hocam ben deri mont ve pantalonu yaz ve kış giymek için almayı düşünüyodum da, yazında giyemezsek yalan olur yav bu iş?

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    uzun yol için olabilir havalandırma ceplerini açınca süratla beraber fazla terlemezsiniz ama dediğim gibi şehir içi trafik falan çok zor deri kullanmak.

Motosikleti
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yol için olabilir havalandırma ceplerini açınca süratla beraber fazla terlemezsiniz ama dediğim gibi şehir içi trafik falan çok zor deri kullanmak.
    peki yazın ne kullanmamı tavsiye edersin_?

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazin icin deri mont yada deri tulum cok fazla olur astarli olsa bile terletiyor kisin icin deri ideal yazin daha cok su 4 mevsim dene montlar bence daha iyi oluryor gibi geldi cunku fileli montlar bende cok dayaniksiz motomaxta difinin gormustum butun on taraf file iicinde kopuk korumalar var ama yere dustugunuzde o file aninda parcalanip o kopuklerde bir ise yaramaz gibi geldi bana o yuzden ben bu sekilde kullaniyorum

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Yazlık kullanım için İXS AİRMESH yada BERİNG AERO modellerini tavsiye edebilirim ce onaylı korumaları var ikiside kaliteli bilindik markalar deri içinde söylediğiniz kustashi ceket kullananlar hep olumlu yönde bahsetmişler ben kullanmadım görmedim ama araştırdığım kadarıyla iyi bir ceket k-foam denilen darbe emici yumuşak ped teknolojisini geliştirmişler ceketlerinde bunu kullanıyolar normal plastik korumalardan daha iyi darbe emdiklerinden bahsetmişler iddalı bir ürün knox korumalar gibi yani yumuşak pad koruma böyle olunca hem mont hafiflemiş oluyor hemde daha rahat hareket imkanı sağlanmış oluyor anladığım kadarıyla.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    hııım anladım arkadaşlar, teşekkürler cevaplar için...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada konoxin full body armordu gabile oyle bir korumasi var sirt gogus omuzlar icin bunu kullanan var mi tavsiye eder misiniz ve knox iyi bir marka midir alpinestar bakiyordum aslinda ama bunu gordum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)