Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ZIPPIRMAN üyemize emek ve çalışmalarından dolayı teşekkürler

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    ZIPPIRMAN İmalatını yaptığın sinyal kaşları tek kelime ile mükemmel. Tartışılamaz bir kalıte ve işçilik var. ( Daha önce Hıgway havk sinyal kaşlarını almıştım. Bunlarda kararma oldu. Ne yaptım nekadar temizledim ise sinyal lambalarının kromajı kaşlardan daha parlak görünüyordu. Hemde miknatıs yapışıyordu. Buda demektir ki malzeme % 100 kromdan değil sadece normal sacın üzerine krom kaplamadan yapılmıştır. Çünkü miknatis demire yapışır.)

Şimdi ise iş tamamem tersine döndü. Sizin üretimini yaptığınız kaşlar sinyal lambalarının nikelajından daha parlak ve sık. Kesim dizaynında ise mükemmel bir mimari tasarım var. Ayrıca miknatis kesinlikle yapışmiyor.
    Eeee... başka na kaldı diyeceksınız. Vallahi hala kalan var. Ne mi var ? Fiyatı var arkadaşlar fiyatı.. Amerikan gavurlarının üretip millete yerleştirdikleri ünlü markalara resmen meydan okurcasına nerede ise yarı yarıya ücüz. Ellerin dert görmesin arkadaş. Bundan sonraki ürütim ve icatlarını yakından izlemeye alıyoruz. Hemde 3-5 gün kadar kısa sürede siparış elimize geçiyor.Teşekkürü benden önce motosikletim ediyor. Nasıl mi.!! Çünkü keratanın dusündan, yüzündeki gülücükten belli oluyor.Siz gibi mücitlere Ülkemiz mötosikletcilerinin daima ihtiyacı vardır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birde resim göreydik nasıl bişedir bu kaşlar
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    fotoğrafsız reklam alkolsüz biraya benzer içsen de birşey anlayamazsın
    harley is making love with davidson

hangi motora yapıldı. daha açıklayıcı olsa idi. elin gevurlarına vereceğimize bu arkadaşa nasip olurdu. paramız. foto koyman gerek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZIPPIRMAN İmalatını yaptığın sinyal kaşları tek kelime ile mükemmel. Tartışılamaz bir kalıte ve işçilik var. ( Daha önce Hıgway havk sinyal kaşlarını almıştım. Bunlarda kararma oldu. Ne yaptım nekadar temizledim ise sinyal lambalarının kromajı kaşlardan daha parlak görünüyordu. Hemde miknatıs yapışıyordu. Buda demektir ki malzeme % 100 kromdan değil sadece normal sacın üzerine krom kaplamadan yapılmıştır. Çünkü miknatis demire yapışır.)
    Şimdi ise iş tamamem tersine döndü. Sizin üretimini yaptığınız kaşlar sinyal lambalarının nikelajından daha parlak ve sık. Kesim dizaynında ise mükemmel bir mimari tasarım var. Ayrıca miknatis kesinlikle yapışmiyor.
    Eeee... başka na kaldı diyeceksınız. Vallahi hala kalan var. Ne mi var ? Fiyatı var arkadaşlar fiyatı.. Amerikan gavurlarının üretip millete yerleştirdikleri ünlü markalara resmen meydan okurcasına nerede ise yarı yarıya ücüz. Ellerin dert görmesin arkadaş. Bundan sonraki ürütim ve icatlarını yakından izlemeye alıyoruz. Hemde 3-5 gün kadar kısa sürede siparış elimize geçiyor.Teşekkürü benden önce motosikletim ediyor. Nasıl mi.!! Çünkü keratanın dusündan, yüzündeki gülücükten belli oluyor.Siz gibi mücitlere Ülkemiz mötosikletcilerinin daima ihtiyacı vardır.

Utandırma bizi,Hayırlı olsun abi güle güle kullan bunlar kolay işler hele bitirip yollayayım ön camınla sürücü yaslanmanıda tak motoruna çok daha güzel olacak

---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:37 ----------

Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi motora yapıldı. daha açıklayıcı olsa idi. elin gevurlarına vereceğimize bu arkadaşa nasip olurdu. paramız. foto koyman gerek
    Acun kardeşim bizim motorlar shadow
    Felon, Blackeagletr ve aparat bunu beğendiler.

Motosikleti
    Arkadaşlar ben bu sinyal kaşlarını avatarımda görünen Honda Şhadow motosikletime kullandim. Okadar mükemmel bir polisaj yapılmış ki kaşların üzerindeki kromaj resmen bir ayna kadar kusursuz duruyor. Kaşlar birçok model motosikletlerin sinyal lambalarına takılabilir. Montajı yapılmış vaziyette sinyal lambasının fotosunu koysam daha mantikli olurdu. Çünkü motosikletlere çok güzel bir estetik veriyor. Ben fotoğraf koyma konusunda biraz beceriksizim. Bu nedenle sizlerden özür dilerim. İnşallah ZIPPIRMAN kardeşimiz bu yazıyı okur ve fotoğraf koyar.

Evet arkadaşımız duyarlı davranıp daha ben yazıyı yazarken fotoları koymuş.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Kullandığınız krom baya etli duruyor tasarımda başarılı gayet estetik elinize sağlık .
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Desteklenmeli. Hatta ZIPPIRMAN ürünlerini seri üretime geçirmeli. Yurt dışında ufak tefek imalatlarla başlayıp marka olan çok örnek var. ZIPPIRMAN Highway Hawk'tan daha iyi üretim yapıyorsa tek eksiği markalaşmak derim ben.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğrafsız reklam alkolsüz biraya benzer içsen de birşey anlayamazsın
    Arkadaşım bu bir teşekkür yazısı olmuş osman abiye ben teşekkür ederim
    Reklam demen biraz nahoş ve düşünmeden edilmiş bir söz az çok tanıyorsun bizi profilimde mesajların hala duruyor,banada bir shadow bulalım dediğiniz!!
    ne bu reklama nede bunu iş olarak düşünüp bundan gelecek paraya çok şükür ihtiyacımız yok
    Umaraım hayalin olan shadowunu bulur ve alırsında
    sana bunları ön camını sürücü yaslanmanı basamaklarını falanda BİLA ÜCRET,PARASIZ,BEDAVA, BELEŞE yaparım söz,sende bir alkollu bira ısmarlarsın artık herhalde ama ben herkesle içmem sağolasın

Baltassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 250
    ZIPPIRMAN Hocam
    sadece üretimi yaptığınız malzemelerin krom kaplama işlerinimi yaparsınız.
    yoksa size parça gönderilse gelen parçalarada kaplama işlemi yaparmısınız.?
    muhtemelen forumdan bu gibi ihtiyacları olan arkadaslarımız çıkacaktır.
    Imza mi?? Nereye Atayım

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    adam işi biliyo ya.
    eline sağlık üstad.
    What goes around, Comes back arround...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Baltassar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZIPPIRMAN Hocam
    sadece üretimi yaptığınız malzemelerin krom kaplama işlerinimi yaparsınız.
    yoksa size parça gönderilse gelen parçalarada kaplama işlemi yaparmısınız.?
    muhtemelen forumdan bu gibi ihtiyacları olan arkadaslarımız çıkacaktır.
    Dostum gördükleriniz kaplama değil AISI 204 kalite 1,2 kalınlığında paslanmazdır demiri krom kaplama değil
    kaplama işi ülkemizde ne yazıkki gerektiği gibi yapılmamakta öncelikle malzeme kimyasalla temizlenip yıkanıp uygun kalınlıkta bakırla kaplanmalı ve bakırın üzerine krom kaplanmalıdır
    gelin görünki bakırı kaplamadan malzemeyi direk krom kaplayan esnafların elinden ne yaparsanız yapın çekeceğiniz vardır ern iyisi paslanmaz çalışmaktır
    ben sadece kendi motoruma (VT750 Shadow)birşeyler yaptığımda isteyen dostlar olursa onlarada yapıyorum

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Ben üretene,sanatçıya üstüne bir artı katana saygı duyarım.Saygılarımı sunarım Zıppırman
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bu bir teşekkür yazısı olmuş osman abiye ben teşekkür ederim
    Reklam demen biraz nahoş ve düşünmeden edilmiş bir söz az çok tanıyorsun bizi profilimde mesajların hala duruyor,banada bir shadow bulalım dediğiniz!!
    ne bu reklama nede bunu iş olarak düşünüp bundan gelecek paraya çok şükür ihtiyacımız yok
    Umaraım hayalin olan shadowunu bulur ve alırsında
    sana bunları ön camını sürücü yaslanmanı basamaklarını falanda BİLA ÜCRET,PARASIZ,BEDAVA, BELEŞE yaparım söz,sende bir alkollu bira ısmarlarsın artık herhalde ama ben herkesle içmem sağolasın
    kusura bakmayın benim patavatsızlığımdan kaynaklanan bir yanlış anlaşılma oldu galiba... siz de beni tanısanız niyetimi anlardınız...
    bu arada ben de shadow almak için çok uğraştım. ekonomik durumumdaki dalgalanmalardan dolayı hayalime bir türlü kavuşamadım. bu sitede shadowu olan herkesi ilgiyle takip ediyorum. tekrar özür diler saygılarımı sunarım...
    harley is making love with davidson

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    görol abi eline sağlık daha önce de dediğim gibi honda arge elemanlarına boşuna maiş veriyor bence onları işten atıp böyle elit modellerin aksesuarlarında değişik kaliteli görsel olarakta mükemmel derece yenilikçi fikirleri olan seni işe almaları gerek abi sen bu yaptığın aksesuarları honda fabrikasına yollamayı hiç düşündün mü? eğer düşünmediysen bence düşün çünkü honda bu yaptıklarından fabrikada ürettiği motorlara takmak isteyebilir
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    el emeğine sonsuz saygımız var.ellerine sağlık çok iyi iş çıkarmışsın
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    gürol abi hızır servis gibidir, taaa bana kadar elini uzattı.
    Allah ondan ve tüm iyilerden razı olsun....

seni tanımış olmaktan mutluyum güol abi
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görol abi eline sağlık daha önce de dediğim gibi honda arge elemanlarına boşuna maiş veriyor bence onları işten atıp böyle elit modellerin aksesuarlarında değişik kaliteli görsel olarakta mükemmel derece yenilikçi fikirleri olan seni işe almaları gerek abi sen bu yaptığın aksesuarları honda fabrikasına yollamayı hiç düşündün mü? eğer düşünmediysen bence düşün çünkü honda bu yaptıklarından fabrikada ürettiği motorlara takmak isteyebilir
    Evet.. TAYFUNBORA arkadaşımızın dediği gibi emekçi eller öpülür arkadaşlar. Bence Honda'ya fikirleri ve yaratıcılığını kaptırana kadar mustafaat nicklı arkadaşın dediği gibi emeğinin karşılığını kendisi alsın. Ben yıllardır motosiklet üstünde giderim. Asya'dan Afrıka'ya kadar motosikletle gezdiğim yerler var. Azçok kaliteden anladığım kadarı ile yaptığı işi tam bir doğruluk zihniyeti ile yapmış. Ellerine sağlık. Benim gibi kıl adamın beğendiğini bir başkasının beğenmeyeceğını zannetmiyorum. Keşke bu arkadaş üretimi seri olarak yapsın, ihtiyaç sahipleride kazıklanmadan kaliteli malzemeyı ucuza alsınlar, böylece yapan arkadaşı da teşvik ederek aradığımızı üreten birileri bizler için ve ülkemiz için çalışmış olsun.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Gürol Bey ;
    Lazerle kesip merdaneye mi soktunuz? Hiç iz vs. olmamış çk güzel maşallah. Son parlatma işlemi vs. mi var yoksa incitmeden merdane yapacak bir yöntemmi buldunuz. Paylaşırsanız sevinirim. Kromla çalışmak hep korkutuyor çünkü beni. Bizim imalat atolyemiz biraz kaba işçiliğe müsait olduğundan ne zaman pazlanmaz bir iş yapsam (üzerindeki filmi sökmesemde) rezil oluyor çiziklerden.
    Gökhan YAŞDAL

süper olmuş hakikaten

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)