Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 ve B Sertifikam var B yi bastırdım A2 için ne Gerekiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    Arkadaşlar A2 ve B ehliyet için herşeyi tamamlayıp dosyamı aldım.Sadece bastırmak kalmıştı.İkisi bir basılacak diye gittim.B ehliyeti farklı bir ilçeden A2 ehliyeti 100 km ötede farklı bir ilçeden almıştım.Görevli memur B ehliyeti aldığın ilçede bastır, sonra buraya gel a2 yide burda basacağız dedi.Fazladan 90 tl kart ücreti ödemiş olacağız böyle olunca.Tamam kabul ettik. B ehliyeti bastırdım. Ama öğrenim belgesi aslı o dosyada alındı.Kan grubu kartı vs.

B ehliyetim elimde.A2 harcınıda yatırdım.Sadece yeniden a2+b diye basılacak.Bunun için gereken evrakları araştırdım bulamadım.Birde öğrenim belgesi aslı olacak illa derlerse o B ehliyet dosyasında gitti.Ne yapmak lazım.Tekrar muayene ve sabıka kaydıda gerekecek sanırım.Bir yerde a2 sertifikası ve b ehliyetini götür tamam demişler ama hiç sanmıyorum.
    Motosiklet Aşkı Ölmez,Biz Ölürüz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    valla biz b ehliyetinin yanında bi kaç parça bişey götürmüştük...diploma aslı istemezler..ben hatırlamıyorum...sağlık raporu, diploma aslı, sicil kağıdı zaten sertifikanın çıkması için gerekli diye hatırlıyorum...ama b ehliyetinin yanında verdiklerimiz emniyetten alıp doldurduğumuz formlar da olabilir...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    En mantıklısı bir sürücü kursuna git ve onlara sor. Çok karmaşık bir iş açmışlar senin başına. Orda a bastır, burda 2 bastır, şurda b bastır... Çok saçma
    Motosikletli Kaplumbağa...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    a2 sertifikası yeterli olmalı bence.çünkü diğer bilgiler zaten var b ehliyetinde....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    Saçma olan şu kursa nerde gittiysen ehliyeti orda bastıracaksın deniliyor.Kanun bu şekildeymiş.Bende öyle yaptım.B tamam A2 içinde sertifikamı aldım harcımı yatırdım ama çok iş çıkacak gibi.
    Motosiklet Aşkı Ölmez,Biz Ölürüz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)