Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antifar gece gözlüğü

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    arkadaşlar böyle bir ürüne denk geldim..kullananlar var mı...? kask için vizör şeklinde de olabilir gibime geldi birden...

http://www.antifargozlukler.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Bildiğin sarı camlı gözlük bu dostum,görüşü artırıyor onu biliyorum.Ama far ışığını filan engelleyeceğini sanmıyorum.
    facebook.com/kaskafa

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bize zamanında benzinlikten vermişlerdi bi tane.. Yan koltukta otururken denedim arabada..
    Gece ışık olayını ve görüşü düzelttiği doğru ama ışığı pek kesmiyor hatta biraz daha gür bile görüyosun araba farlarını..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hadi yolu anladık ,arabanın içerisini de mi sis kaplamış

Sarı vizörlü kasklar geceleri daha iyi bir görüş sağlayabiliyor. Gözlük yerine vizör araştırılabilir.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    muhauha :D güzel tespit
    Mustafa Kemal Atatürk

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    geçenlerde eniştem almış 3m'den gece yolda giderken araçlara bilerek uzunları açıyordu diğer araçlarda uzunları açtığında sanki kısalarla geliyormuş gibi rahat bir şekilde farlara bakabiliyordum
    ben beğendim ama motorda nasıl olur bilmem ki ben zaten gözlükte kullanıyorum birde onu takarsam vay halime

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    O gözlüğün benzerleri optikçilerde vardır belki işede yarıyor olabilir ama bu sitedekiler resmen adam kazıklama yapıyor. Telefon numarasından başka hiçbir iletişim bilgisi yok.
    AB CE falan da hikaye olsa gerek. Mahmutpaşadan alıp kargoya veriyorsa şaşırmam.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    ben adidasin spor gozlugunu almistim outdoor hem gunluk kullanima hemde kayak ivir zivir xtreme sporlarla ugrasan arkadaslar icin uretilmis karda kullanmak icinde bir cift sari cami vardi bir gece biryere gitmem gerekti siyah camlari sokup sari camlari taktim lan bi deneyelim bakalim ise yariyormuymus dedim harbiden de ise yariyor gece vakti cok kisa olan gorus mesafesini gercektende uzatip daha aydinlik bir gorus sagliyor diger cesitleri kullanmadigim icin birsey soyleyemeyecegim..
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.antifargozlukler.com/images/polarized.jpg

Hadi yolu anladık ,arabanın içerisini de mi sis kaplamış

Sarı vizörlü kasklar geceleri daha iyi bir görüş sağlayabiliyor. Gözlük yerine vizör araştırılabilir.
    camları açık unutmuşlardır :D
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar böyle bir ürüne denk geldim..kullananlar var mı...? kask için vizör şeklinde de olabilir gibime geldi birden...

http://www.antifargozlukler.com/
    Sitedeki resimlere bak. Trafikte akan resimler. Araçları aynı anda ve aynı noktada(açı ve mesafe) hem gözlüklü hem de gözlüksüz yakalamayı başarmışlar. Sence de bilgisayar efekti yok mu? Görkem de ispatlamış zaten.
    #sürenadam

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende gece görüş camlı bi dürbün vardı eskiden, 10dk dan fazla bakınca gözlerimi ağrıtıyodu.uzun yolda bi kaç saat bakınca ne hale gelinir bilmem
    Resimde torpido falan olduğu gibi sis olmuş,photoshop fail
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    bende az kalsın alıyodum bi ara heider marka.ama sonra kendi kendime dedim 90 tl bi sarı plastik gözlüğe verilirmi yahu en iyisi biraz araştırayım dedim.sonra baktım 30tl'ye kadar düştü.en sonunda hepsinin çakma olduğuna karar verip almadım bu arada ilk resimi bende nette araştırırken görmüştüm. paint terk
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Araba kullanırken takıyorum..gerçekten güzel işe yarar bi alet..araçların farlarının ışığını kestiği doğru

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Far yansımasını kesmek için en ideali polarize gözlük. Hem gece hem gündüz çok rahat.

Yalnız motosikletle kullanmak sakıncalı olabilir, her türlü yansımayı kestiği için yerdeki su, yağ birikintisini de farketmek zorlaşıyor.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı boyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Far yansımasını kesmek için en ideali polarize gözlük. Hem gece hem gündüz çok rahat.

Yalnız motosikletle kullanmak sakıncalı olabilir, her türlü yansımayı kestiği için yerdeki su, yağ birikintisini de farketmek zorlaşıyor.
    Çok doğru bir mesaj
    #sürenadam

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    pek de azımsanmayacak derecede numaralı bir gözlük kullanıyorum ve kendimne özel olarak antifar numaralı cam yaptırdım.

şimdi normal numaralı gözlükle kıyaslayacağım, normal gözlüğümde geceleri sürmek ızdıraptı çünkü ışıklar dağılarak geliyordu gözüme helek ki uzunları yakmış birisi varsa gözümü açamıyordum ama antifar ile tamamen sıkıntısız sürüşler yapıyorum.

yukarıda da yazdığım gibi hiç gözlük kullanmayan birisi için bir şey ifade etmeyebilir ama normal gözlük kullananlar için kullanışlı bir ürün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)