Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosiklet Cenneti Türkiyem

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    hangi site oldugu fark etmez,verilen ilanlar ücretli olsun, ilan sayısı eminimki yarıya düşer...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi satacagın vakit talip olabilirim imkan dahilinde aklında olsun
    Olur tabi ama işler sürpriz yapmazsa birkaç sene binmek niyetim, ya da temiz bi F 800 parası denkleştirince olur İnşallah. Tanışmak dileğiyle.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yani...

aslında hemen de damgalamayıp şüpheli bir şekilde gidip görmek, incelemek gerekir.

(benimki de 97 model 37 binde ilanda da ondan böyle )

öyle demeyin belki de dürüst biridir.

yok şaka bir yana da benim diğer satılık olmayan bineğim cbf150 her fırsatta binmeme rağmen 2009 model, 8 binde

yani demek ki her fırsat kısmı bazı insana oldukça sıkışık olabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

arada bir ilan güncellerken sahibinden reddedildi diye mesaj gönderiyor. km ibaresi hatalıymış.

ben de her seferinde kendilerine cevap yazıp km doğrudur diyorum. demek ki ondan diyor. bu açıdan düşünmemiştim.

vz 800i de 2 sene önce 36 binde aldım, 2 senede bu kadar gezdim.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani...

aslında hemen de damgalamayıp şüpheli bir şekilde gidip görmek, incelemek gerekir.

(benimki de 97 model 37 binde ilanda da ondan böyle )

öyle demeyin belki de dürüst biridir.

yok şaka bir yana da benim diğer satılık olmayan bineğim cbf150 her fırsatta binmeme rağmen 2009 model, 8 binde

yani demek ki her fırsat kısmı bazı insana oldukça sıkışık olabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

arada bir ilan güncellerken sahibinden reddedildi diye mesaj gönderiyor. km ibaresi hatalıymış.

ben de her seferinde kendilerine cevap yazıp km doğrudur diyorum. demek ki ondan diyor. bu açıdan düşünmemiştim.

vz 800i de 2 sene önce 36 binde aldım, 2 senede bu kadar gezdim.
    sen böyle diyosun ben ilk sahibiyim,fabrikasına kontrol ettiririz diyorum yinede inanmıyorlar...
    geçen senede 1000 km de aldığım 2007 ybr vardı..onuda komşuma ben aldırmıştım..sıfır..ama adam üç senede 1000 km anca yapmış ve ben satın almıştım..6500 km de sattım..
    inanmayan inanmasın ama anlayan da bok atmadan önce görmek gerektiğini ,incelemek gerektiğini bilsin değilmi???

yaşlı adamlar alıyorlar motosikleti ve senede 300 km anca yapıyorlar...2006 model honda activa var isterseniz..daha 1500 km yi yeni geçti...ama siz onada inanmazsınız şimdi...gerçi gözlerinizle görseniz..motoru ve korunduğu yeri...anlarsınız ama...neyse...
    demekki bu işi yapanlar bu sitede de var ki...kendileri yaptığı için başka hiçkimseye inanmıyorlar...sanki herkez üçkağıtçı,herkes dolandırıcı....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Var tabi az kilometre yapmış olanları ama onlar da anlaşılır zaten, mesela benim arkadaşımın 2008 modeldi sanırım 250 mct si avrdı 2010da trafığe tescil ettirmiş, 1 sene doluduğunda henüz rodajı bitmemişti. Başka yeni başlayan bir arkadaşımız aldı. Şimdi taş çatlasa 2000 km dedir. Şimdi bu arkadaş yazın ilan verse satılık diye haliyle şüphe uyandır. Kardeşim 2008 model nasıl 2000 km yapmış olabilir diye. ancak şöyle bir durum var gidip yakından bakılırsa daha yeni galeriden çıkmış sanırsın. Böyle örnekler istisnadır,çok olmaz. olursa da birtakım parçalarından anlaşılır zaten.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69850690/detay

arkadaşlar bu ilanı sizler de şikayet edin...31369 km de sattıgım motor... 3 gun önce ben ettim hala yayında...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Biz bu km hastaligindan kurtulamayiz,

Cunku daha motosiklet kulturunu benimsememis bir toplumuz.

Motor bakimini dahi bilmiyoruz.

Yag , su, lastik zincir ile motora baktigimiz saniyoruz.

Usta size Subap simleri degisecek vakti geldi dediginde yada Conta degisecek dediginde beni kazikliyormu diye forumlara baslik acip acaba ucuza nasil cozerim diye araniyoruz.

Tek istedigimiz asla bozulmayan , ariza cikarmayan masraf istemeyen bir motosiklet. Bununda cozumunu aklimizca dusuk km motorlarda ariyoruz. Az kullanilmis ise az yipranmistir diye.

Bazi parcalarin omru bellidir. ister kullan ister kullanma omru doldumu km ye bakmaksizin degisir.

50.000 km de eger motor yeni sekman ve yatak istiyor ise, hepimiz bundan kacariz. Aman ne acacam deli masraf diye. Sonra utanmadan ilana bakimlari tam yazariz. Hemen kurtulmak icin , keyfe keder satiyorum , tarz degisterecem yeni model alacam diye uydururuz.

Acikcasi ben bakmiyorum bile bu masallara , motor tarzim isem sahibine hic bir sey soylemeden sorunlarini kendim gorup dusunuyorum yaparmiyim diye. Eger kafama yatiyor ise aliyorum.

Ben Honda CB750 aldigimda adam bana biraz sorunlari var ama yuruyor diye satti. Ben agzimi bile acmadim, ama motorun krankinin gebermis oldugunu ve yataklarin bitmis oldugunun coktan farkindaydim. Agzimi bile acmadim nasil olsa sifir motor getirecektim yurt disindan .

Ama komik olan adama diyorum ben motosiklet yapiyorum bu isin uzmaniyim , adam halen bana motor sahane diyor

Daha da komigi stator kablosunu yakmislar ve yerine camasir makinasi elektrik kablosu kullanmislar Boyle bir bakim anlayisi var iste insanlarda.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öylemidir bilmiyorum, doğruysa bir önceki sahibini de tanıma fırsatım oldu desenize. OKan bey açıklık getirecektir konuya.
    Sevgili Davut Bey,

GS adlı traktör hayatım boyunca binmeyeceğim motorlar sıralamasında en üstte yer alıyor o nedenle motorunuz benim motorlarımdan biri değil olsaydı mutlaka bilirdiniz .

Sevgilerimle

Önemli Not: Amacım GS i kötülemek değildir , tamamen tarz meselesi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Davut Bey,

GS adlı traktör hayatım boyunca binmeyeceğim motorlar sıralamasında en üstte yer alıyor o nedenle motorunuz benim motorlarımdan biri değil olsaydı mutlaka bilirdiniz .

Sevgilerimle

Bunun nedenini daha detaylı açıklamanız mümkünmüdür acaba tamam tarzınız değil ama hani ayaklığını beğenmezsiniz ne bileyim gagasını beğenmezsiniz??
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Davut Bey,

Sevgilerimle

Yanıtınız için teşekkür ederim, demekki sevgili Murat Turgut tan önceki sahibi siz değilmişsiniz öğrenmiş oldum. Tarz a gelince tabidir ki her kişinin gönlünde bir aslan yatar, yanlış anlamadım merak etmeyin. Motorsiklet çağdaş ve gönüle hitap eden bir makinedir, herkesin zevki tarzı bir olamaz elbet. Ben de cruiser lara alışamadım birtürlü, neresinden baksam güzel gelmiyor.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun nedenini daha detaylı açıklamanız mümkünmüdür acaba tamam tarzınız değil ama hani ayaklığını beğenmezsiniz ne bileyim gagasını beğenmezsiniz??
    Aslında makinanın şekli ile bir sorunum yok fakat GS özellikle "bazı mihrakların" gereksiz anlamlar yüklediği ve bu nedenle gereksiz değer verilen ortalama bir motor. Motor üzerinde kolay kolay gaza gelmem ama GS in viraj kabiliyetinin "ulaşılamaz" olduğunu iddia eden GS sahiplerine benim kamyon ile demo yapmak çok hoşuma gidiyor. Çook GS sahibi touringe geçti sayemde
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    bunu biz motorcular böyle istiyoruz ne yazıkki ben satılık diye 70000 km transalp var hatta km teli koptu birde 10000km öyle var deyince herkes leş olmuştur dedi yüzüne bakmadı sonra birine saattım bırde o kulandı 30000 km sonra baktım motor 50000 km başkası satıyor bizler öyle görmek istiyoruz gercek km bize yuksek geliyor ama oynanmış km koşa koşa alıyoruz durtulmek kazıklanmaktaN hoslanıyoruz.galiba
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sırf böyle adamlar yüzünden ikinci el motor alamaz oldum!
    Motorun çok kilometre yapmış olması önemli değil. Önemli olan kilometre düşürtecek kadar ucuzlaşmış - adileşmiş adamın motorunada bugüne kadar aynı kalitesizlikte bakmış olma olasılığı...
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)