Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce kymco pulsar ck 125 nasıl bir motor

Katılımcı sayısı
26. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Çok güzel tavsiye ederim.

7 26.92%
  • Güzel bir motor.

8 30.77%
  • İdare eder.

8 30.77%
  • Çok kötü bir motor tavsiye etmem.

3 11.54%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

kymco ck125

Motovento
    REKLAM ALANI
    samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    kymcodan fazla bı konfor bekleme dayanıklılık ıyı ama debrıyaj ısıne yenı gıren bırısı ıcın suruste fazla zorluk yasamamak ıcın ybr derım sonucta motor hafıf kontrol zor degıl kymconunda kotu yanları var tabıkı dedıgım gıbı suspansıyon yok yanı ybr kadar degıl masrafsız bı motor bende ılk olarak ybr derım tabıkı cunkı nede olsa yamaha satarkende fazla zorluk yasamassın ama kymco malesef bılen cok ama korkan daha cok nedense
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    bende var arkadaşım güzel motor sağlam kullanışlı az yakıyor pek hesaplamadım ama benzin almaya gittiğimde enson ne zaman geldiydim diyorum, ordan biliyorum servisleri ise ilgililer,motorun şimdiye kadar birkere bile beni yolda bırakmadı titreşim hemen hemen hiç yok motor kalkışta fazla gaz verirsen debriyajı çabuk bırakırsan kafa dikebiliyor.öyle gevşeyen cıvatası mıvatası pek yok,sadece peglerin altındaki cıvatarın birini aynaların cıvatasının bitanesi birekere gevşemiş sıktım bir dahada olmadı arasıra bakıyorum.yalnız arka tutamak vidaların sele altındaki uçlarına birer somun taktım.daha sağlıklı oldu lastikler duro marka gayet memnunum ıslak zeminde ve kuru zeminde her hangi bir kayma eğilimine girmedi.ıslak zeminde daha dikkatli gitdiğim için de olabilir.başka yalnız benimkinde kuyrukta arka çantanın bağlantıdemiri içinden kaynak yerinden kırılmıştı demirciye gidip aynısının daha kalın bir saç kaynattırdım mis gibi oldu çantaya daha fazla ağırlık koyobiliyorum şimdi onun haricinde motorda hoşuma giden diğer bir yanıda harika bir ses var motorda çok tatlı,ne çok sessiz nede fazla bir ses çıkartıyor.aynaların kromlarında paslanma olustu benimkinde ama çok önemli değil cifle sildiğin zaman çıkıyor.kymco beklediğimdende kaliteli çıktı vesselam.birde benzin deposunun altında hortumları ve kabloları toplayan muhafaza var onu alırken plastik yumşak bir hortum taktırın zamanla enek bir parça olduğu için depoya değip ses çıkartıyor.yumuşak bir hortum taktım sadece motrun sesini dinliyorum.
    bence alınacak bir motosiklet. yıllarca kullanabilirsin bakımını yapıp binmeye devam.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Alıntı gökhan_330 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kymco alma hemen sinyalleri ve heryeri bozuluyor bide hemen yerinden kalkmıyorralma derim
    hahah hayy yahu ben daha ampul bile değişmedim, neresi bozuluyor, ayrıca üzerindeki lastikler fene sayılmaz duro marka lastikler var gayet güzel, birde motorun sesi çok hoş, tatlı bi sesi var çok sessis sayılmaz.yamaha da ii motordur ama kymconun yeri bende başkadır arkadaşım.130 kilo olması rüzgarda savrulmasını biraz da olsa önlüyor.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

ahmet_cebesoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 -yamaha ybr 125
    ben 30000 deyim.o kadar büyütülcek sorunu yok.benimki 2005 mdl.ama şimdi elektrik tesisatında kopukluk var.temassızlık yapıor ona baktırcam.baska bişeyi yok.on numara makina
    motorcuda geri vitess olmaz daima ileri

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    http://img61.imageshack.us/img61/869...r020ig1tq7.jpg
    buda namı diyar kymco ck 125, benim motosikletim.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    pek bilinmeyen güze bir motor
    sitede aktif kullanıcılardan pek kullanan kişi yok sanırım
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

AL SANA MOTOR Gaz yiyişi mükemmel,kelebekli karbüratör kullanılmış,bu yakıtı biraz arttırsada motorun ok gibi fırlamasına faydalı.Ben tam anlamıyla sıkıştırmadım motoru daha 2000 Km de ama 140 a rahat çıkıyor şu an.Eğer sakin sakin kullanırsanız 4500 deviri geçmeden,yakıt gayet normal.Ama seri kullanayım gücü hissedeyim diyosanız ( bu motorada bu yakışır) o zaman elinizi biraz cebinize sokacaksınız.Basınca ileri atlasın diye yapmışlar makineyı.Lastikler çok hoşuma gitti(pırellı mt60) hem cadde de hemde arazide sınırları zorlamazsanız yol tutuşu çok iyi.Süspansyon da tatmin edici.ön amortisörler kaldırıma çıkarken darbeyi emiyor ve sizi kaldırıma çıkarıveriyor.Arka biraz sert,ama ayarlayabilirsiniz.Ben ellemedim,çok yumuşatırsanız yol tutuşu azalacaktır.Fabrika ayarı tam orta.Ön fren gayet iyi hisli tutuyor,arka biraz hissiz,az tutuyor gibi geldi ilk başta ama arazide kullanınca niye öyle yaptıklarını anlıyosunuz. Ben bartında öğretmenim .Motoruma çok iyi baktım .Ama artık büyüteceğim.model:2004 km:23000 RENK:kırmızı Bütün bakımları serviste yapıldı Fiyat:6500 ytl TEL:05422540369- 03782452056 yenide çanta taktım 250 kağıtta ona verdim vallaha. Dua ederek kullanırsın kardeş

Gaz yiyişi mükemmel,kelebekli karbüratör kullanılmış,bu yakıtı biraz arttırsada motorun ok gibi fırlamasına faydalı.Ben tam anlamıyla sıkıştırmadım motoru daha 2000 Km de ama 140 a rahat çıkıyor şu an.Eğer sakin sakin kullanırsanız 4500 deviri geçmeden,yakıt gayet normal.Ama seri kullanayım gücü hissedeyim diyosanız ( bu motorada bu yakışır) o zaman elinizi biraz cebinize sokacaksınız.Basınca ileri atlasın diye yapmışlar makineyı.Lastikler çok hoşuma gitti(pırellı mt60) hem cadde de hemde arazide sınırları zorlamazsanız yol tutuşu çok iyi.Süspansyon da tatmin edici.ön amortisörler kaldırıma çıkarken darbeyi emiyor ve sizi kaldırıma çıkarıveriyor.Arka biraz sert,ama ayarlayabilirsiniz.Ben ellemedim,çok yumuşatırsanız yol tutuşu azalacaktır.Fabrika ayarı tam orta.Ön fren gayet iyi hisli tutuyor,arka biraz hissiz,az tutuyor gibi geldi ilk başta ama arazide kullanınca niye öyle yaptıklarını anlıyosunuz. Ben bartında öğretmenim .Motoruma çok iyi baktım .Ama artık büyüteceğim.model:2004 km:23000 RENK:kırmızı Bütün bakımları serviste yapıldı Fiyat:6500 ytl TEL:05422540369- 03782452056 yenide çanta taktım 250 kağıtta ona verdim vallaha. Dua ederek kullanırsın kardeş.

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.

Kymco ck125 pulsar. 0 km. almak istiyorum ne dersiniz?

merhaba arkadaşlar bugun istanbul motora gittim, motoru gördüm inceledim, benzin göstergesi yok, ama vites göstergesi var.. hatta depoda benzinin bittiğini haber veren erken uyarı sistemi (kırmızı ışık) bile yok.
    istanbul motor, yakıtı için 60.000/km dedi, ve ybr den daha hızlı olduğunu iddia etti. servis konusunda sıkıntı çekenler varmı? özellikle rica ediyorum servis ve yedek parça konusu benim için önemli.
    sizlerin değerli görüşlerine ihtiyacım var. motor 2200 ytl şu an
    11 beygir ve otomatik jikle var. cdi elden ve ayak marşlı. 128 kg.
    benim en çok kafama takılan elciklerin koruma demiri yok ve yakıt göstergesi yok, sonradan takılabilirmi bunlar.
    birde galiba susturucu artık değişmiş, eskileri gibi bağırmıyormuş bu doğrumu?
    teşekkürler

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    dostum Kymco'yu biliyosundur zaten..
    ben bunu almak istemiştim. ama ailem karşı çıktı..
    Çok harika bir motor.. Bence YBR'den de yakısıklı.. Hiç düşünme al derim..
    Kymco'nun kalitesini Yamaha Honda vb. markalar ile karşılaştırabilirsin..
    üstelik bu motorun yakıt tüketimi çok uygun..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ben cbf 150 önereceğim...dostum innovay çıkar elden peşinat yap...ya ybr yada cbf 150 al...KYMCO markasına hep güvendim ama tipsiz biraz...fiyatıda uygun...ama ybr veya cbf daha ömürlük derim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    hocam orası öyle ama 3840 lira bizi zorluyor. ybr de aynı fiyat takriben.
    babam 1500 liraya telefon aldı gözümün önünde, ben kaç sefer söyledim bi motor aldıramıyorum. 2000 liracık diyorum ya, gerisi kolay.. biraz daha bekle 2006 model motorun nesi var filan diyor, gel sen anlat şu cbf150 yi babama.
    babama kalırsa para hiç önemli değil, tek çekim innova aldı bana, ama bende para olmaz, olsada kartlara borcum var onlara ödüyorum, bu nedenle şimdilik kimko düşündüm.

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Kymco nun tipi çok hoş olmasada kaliteli motordur cbf 150den aşağı kalır yanı yoktur ama tabii ki satarken cbf 150 çok rahat satarsın ama ck125 te daha fazla zarar edersin.(tabii satmayı düşünürsen)Kymconun servis ve parçaları daha ucuzdur.Bende kymco vardı çok memnundum.Cbf150 ilede baya bir fiyat farkı var ck nın.Yada temiz bir ikinci el cbf150 al aşağı yukarı kymconun sıfırı ile aynı para.

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    düşünmeden al derim kaliteli bi motor.Benim arkadaşım yamaha ve kymco servisi ve onun anlattığına göre ybr den farkı yok hatta daha iyi olduğunu söyleyebilirim diyor. Zarar konusuna pek katılmıyorum ama zor satılacağını (ybr ye göre) bende inanıyorum.2200 ytl ye alıp seneye satayım desen 1500 ytl ye anca satarsın ybr ise 3400 e alıp seneye 2500 e anca satarsın yani hemen hemen % olarak aynı zararı edersin.Bildiğim kadarıyla kymco daki bu fiyat kampanya yani seneye artar zararında o oranda azalabilir.Performans olarak denemedim ama yine arkadaşımın dediğine göre kymco biraz daha iyi...

selam arkadasım
    11 bu motoru en iyi sana ben anlatabilirim heralde!! gecen sene 3.000 km de ikinci el ck 125 aldım!! 1.500 ytl ye!! 1 sene boyunca tek kurus masfar etmeden sadece yagını değiştirerek motora 20 bin km bindim!! motor tık demedi!! yakışı gerçekten çok uygun ve düz yolda 140 ı gördüm!! sattığım arkadsımda 2 kişi 130 u görmüş hatta cep teliyle foto cekmiş!! idda ediyorum sınıfının en sağlam motoru!! geçemediğim 125 lik motor yoktu!! hatta mondial 150 kn ve keewat 150 speed geçtim!! belki onlar kullanmayı bilmiyordu ama sonucta geçtim!! büyütmek için sattım 1.250 ytl ye!! alan su an cok memnun şu anda 30 bine yaklaştı motor!! ben al derim

kymco ck pulsar hakkında bilgi edinmek istiyorum...

arkadaşlar kymco pulsar ck kullanıcılarının fikrini almak istiyorum ve en son kaç yapanlar var acaba ??

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Bu konuda kaç tane mesaj var bilemezsin.. Bence bi arama yaptır..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kymco nun son zamanlarda dikkatimi çeken tarafı 100.000 km garanti veriyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı Muttaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berbat, kymco alma sakın, o kadar sağlam bi motor değil, işçilik çok kötü, en adi plastikten yapılmış. hiç utanmadan alay etmişler tüketiciyle
    Kymco diyerek neden genelleme yapıyorsunuz ki?!

Pulsar'ı mı kastediyorsun bilmiyorum ama Kymco sağlamlığı ile ün yapmış bir motor...

Pulsar'ı yakından görmedim,bilgim yok bu arada...

forumda "pulsar" diye aratırsanız öğrenmek istediklerinize ulaşabilirsiniz
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012

kymco ck125 pulsar

iyi günler, bu motor hakkında kullanıcı görüşlerini alabilir miyim? sitede arattım ve bu konuda detaylı bilgi bulamadım, şimdiden teşekkürler, yolunuz açık olsun.

bir de bu motorun benzin göstergesi yokmuş, bu konuya nasıl bir çözüm getirdiniz?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler