Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

usta arkadaşlar bi yardım ya kafayı yiyecem

Motovento
    REKLAM ALANI
    omerowen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200
    bi motor aldım zealsun 125-47 cup modeli aldığıma bin pişmanım allah var motor çok harika lafım yok ama hani siz konuşurdunuz ya servis yedek parça konusunda şimdi anlamaya başladım bi şey bilmiyor servisim motorun sarj konjektörü arızalandı adama sorun var diyorum yok akü boş diyor aküyü sarj ediyor iki gün sonra gene aynı anlattım durumu parca siparişi verildi 15 gün sonra geleekmiş konçakla çalıştırmaktan ayağıma kramp giriyor ya :( selektör yapınca karşı apartmanın 3. katına vuruyor bunu yap usta diyorum valla yapamam benimkide öyle diyor allam ya deli olacam herneyse lafı fazla uzatmıyım ustalarım bu cup modeli olarak ne önerirsiniz bana 2 milyara alabilirim yani yarı otomatik ne önerirsiniz yamaha ve hondaya param yetmiyor :( başka önerileriniz varsa beklerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    dostum hayırlı olsun motorun senin usta dedigin nalbant olsa gerek şaka degil zongshenin 110cup modeli taş gibi çıktı eskişehir kurye olarak kullanan bile var hiç bi sorun yok.honda degilde yamahanın cup ını tavsiye ederim çünkü servis agı çok geniş.nerde oldugunu bilmediğim için böyle söyledim

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    2. el al gerçi 2. el yamaha hında bulmak zor alan satmıyor
    Ybr
    10 xx xxx

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bende mondial 110ft var. 1250ytl motor. debriyaj balatasını değiştirdim. zaten çoğu parçası serviste var. direk takıyolar bazı kişiler bulundukları ildeki servisten memnun değil ama ben memnunum
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    racer 200
    usta tamam motor çok iyi bi şey ddemiyorum ama servis te iş yok usta bi şey bilmiyor ve polene gidip bizzat yüzyüze görüşecem gerekirse ellerinden aldıracam servisliği ve şuda var mersindeyim motoru silifkeden aldım silifkeye bi kere daha gittim motorla uzaktan çalıştırma kablosunu kesmiş para almak iin yenisini takınca 50 ytl ya ya şimdi küfür edecemde neyse sitedeyiz anlamışsındır kardeş beni silifkede ne var ne yoksa yapıldı

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olay basit
    daha önce (çin malları yokken) motor almak çok ekonomik değildi sadece motoru iş için kullananlarla az sayıda meraklı alıyordu
    çin malları piyasaya girince ve ülkem şartları motor için çok elverişli olunca bir furya oldu özellikle son iki yılda motor piyasası patladı yer gök motor oldu bu motorlara servis verebilecek kalifiye personel malesef aynı hızda artmadı.. sistem bu sorunuda halledecek ama bu servis gibi kabzımallar olacak... ilk motorunu alacak arkadaşların bu konuya dikkat etmesi şart deneyimli motorcular motoru tanır nerden ses geliyo anlar ...işte o seviyeye gelene kadar motorunuzu işten anlayan ehil ellere teslim etmek gerekiyor...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı ZEALSUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş senin oradaki problemin servisin para hırsı sen firma ile irtibata geçmelisin müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmanın motosikletini almış bulunmaktasın 03223593596329 nolu telefondan yardım alabilirsin

Motosikleti
    racer 200
    tamam kardeşim anlamadın sanırım beni ben motordan memnunum ama servis işe yaramaz motorun kullanma kılavuzu bile yok :( bunları gidip anlatacam servisliğin ellerinden alınması iiçin elimden gelenei yapacam

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    arkadaşım aku sorunu bendede wardı, dedeiğin gibi kick start yapmaktan yada itmekten canım çıkıyodu ama aku değisince sorun kalmadı gerçekten. Selektorun çok yukarı vurması far ayarından kaynaklanıyo olabilir. farın tam ustunde orta kısımda içe girmis bi vida goruceksin. Karanlık bi ortamda garajda yada gece sokakta . motoruna bin ve bi tornavida yardımıyla vidayı sağa yada sola çevirerek , farın yukseklik ayarını yapabilirsin.
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

TheNeverEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 125 gy Cross Fire :)

müşteri memnuniyeti :(

bende zealsun 125 gy cross var motorum çok iyi çok memnundum hala öyleyim ama hep yanlış insanlar beni buluyor aldığım adam motorun akort ayarını bile yapmamış bende acemisi olduğumdan bilmiyordum servise gidiyorum her gittiğimde dünyanın parasını alıyorlar ve yaptıkları hiç bişey yok polen e çok ulaşmaya çalıştım 2 3 ay önce ama kimseye ulaşamadım artık vazgeçtim gibi birşeydi bu siteye üye oldum ve bikaç telefon buldum yarın arıyacağım... bu siteyi görmeden kısa bir süre önce karaköyde zongsen bayisiyle görüştüm oradaki arkadaşlar gerçekten ilgili oluyorlar ve garanti kapsamında olabilecek sorunları bile parasını verip oraya yaptırmayı düşünüyordum bakalım biraz daha savaşıcaz artık olmadı oraya bırakıcam :( ya sorunlar anlatmakla bitmez ama üstesinden gelicem mt yardımıyla sanırım msn grubu gibi bir olayınız varsa dahil olmak isterim gerçekten motorcu olmak özgürlük benim için ama şuanda motorum yaralı bir şekilde yatıyor offff :(

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Lanet olsun bu servislere kardeşim imkanın varsa başka ustaya git ücreti neyse ver yapsınlar. Ya o kadar öfke doluyumkı, o kadar illet ettimki bunlar adamı sinir sahibi yapıyorlar. Ramazana yenı gırmıstık parcalarımın garantiden siparişini verdiler. Hala gelecek 3-4GÜNDE bir gittim sordum gelmedı dedıler. Cumartesi dayanamadım patladım motora benzın alır gibi manifolt alıyorum. Adamlar sipariş faxını çakmemişler daha. Birde çamura yatıyor çektikte sanırım fitmedı fax arızalı diye. Aldım formu ellerınden ben cektım bugun işyerimden faxı. Al bide sen dene dıyolar pişkiin pişkin.

Direksiyon göbeğinde olan boşluğada bu her mondialde olur normaldir diyolardı. İşi biraz ogrenınce anormal oldugunu anladım götürdüm yaptırdım.

Onun için diyorumkı güvenme. Kendı ımkanlarınla yaptırmaya çalış. Ben bu sorumsuz adamlar yüzünden tamirci oldum walla kendım sokuyom şimdi.

Kardeş gözün sevem çin alma Bak bıraz daha eklersen kymconun 125 lik motorunu alıırsın veya 2. el yamah ybr 125 al en fazla 3 ay bınmezsın onumuz zaten kış. Bhar ayında al bır ybr 125 paşa paşa bin 2 000 ytl ye en babasını bulursun
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Motosikleti

...

senin motor neydi baba?... ya öyleleri yüzünden bi çok insan motora küsüyor :( ben bundan sonra hayatta çin malı almam zaten bilinen marka alırım ama şuanda kış girdi dediğin gibi biraz birikim yapmam lazım offf of

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sat ikinci el temiz honda yada yamaha bul kurtul.
    kango multix yamaha 125

Motosikleti

..

bu sefer iyice araştırıcam sağolasın babacım...
    [FONT="Fixedsys"][COLOR="DarkGreen"]Özgürlük, Andrenalin, Keyif, Macera, Paylaşmak The Never End...[/COLOR][/FONT]
    ::xicon_ev

Motosikleti
    racer 200
    arkadaşlar bugün yeni yeni ilgilenmiş genede sağolsunlar öyle bi bakiyim dedim abi çin malı felan hikaye sürücüye göre değişir şimdi de kanuni racerim var allaha şükür öbür motorumuda abim kullanıyor hatta arada bi takas bile ediyoruz şimdiki mesele servisler ama kanuni servcisinden en ufak bi şikayetim yok motor temmuz çıkışlı 4 ayda 7000 km yaptım banamısın demedi allah esirgesin servisim ahmet usta mersin 3 kere gittim yanına 400 800 2500 ve 5000 bakımlarına ama ufak tefek ordada sorunlar oluyor mesela motorumun yan tarafında hafifi bi çizik arka frenlambasının üstünde bagaj kilidinin olduğu yerde çatlaklık o kadarda olsun
    motor şimdilik yok ama olursa HAYALLLL BUYSAA

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    aynı dertten bende muzdaribim 2 aydır arkadaşım.benim kick startta basmamaya başlamıştı.bunun sebebide sapasağlam verdiğim motoru bozan servis.!

adama akort yapmaya teker verdik.marşı bozdu aküyümü yedi ne yaptı bilmiyorum.ama ertesi gün götürüp nası bozduysan öyle yap deyip yaptırdım.

2 aydır randıman yok.malesef bu servislere emanet bırakılmaz adamı bile soyarlar bunlar.

15 gün önce tekrar baktırdım elektrikli çalışmaya.şu an motor hergün çalışırsa sorun yok çalışıyor ama eğer çalıştırmazsam şarj bitiyor ayakla çalıştırıyorum.

heralde bişeyler çalındı motordan. artık şarj dinamosumu;aküsümü bilemem!
    itina ile kaza yapılır

cheeta = zealsun

slm arkadaşlar ben yeni üyeyim şu çin malları piyasayı alt üst etti ...bendede cheeta die bir motor vardı 2250 ytl verdim ama motor çürüktü aldıımda çamurluk kırıktı 7 ayda hiç bir parçası gelmedi.kaza yaptım yine parça yok sonunda 1500 e sattım.şimdi zealsun cup 125 almak istiyorum.hızlı ve 4 siboplu bir motor.güzelll

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler