Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

büyük dalgınlık ve şahadet parmağının kopuşu

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mekan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve bugun amelıyat ıle parmagın ucu alındı... artık 10 deil 9.50 parmak sahıbıyım.üzüldüm ama sıtem etmıyorum.rabbim beterınden korusun inş hepımızı.HER ŞEY ALLAH'TAN.BENIM İMTİHANIMDA BUNUNLA OLUYOR SANIRIM.dualarınız için hepınıze tekrardan tsk edıyorum...
    biraderim ateş düştüğü yeri yakar ne desek fayda etmez ...seni güçlü görmek bizi mutlu ediyor... uygun bir zamanda Zonguldağa ziyaretine gelmek isterim...artık gezdirirsin beni oralarda...günübirlik bir ziyaret...kaç zamandır gelmek isterim oralara...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraderim ateş düştüğü yeri yakar ne desek fayda etmez ...seni güçlü görmek bizi mutlu ediyor... uygun bir zamanda Zonguldağa ziyaretine gelmek isterim...artık gezdirirsin beni oralarda...günübirlik bir ziyaret...kaç zamandır gelmek isterim oralara...
    hamd olsun gayet sakinim....bıraz sızlıyor parmagım ama gecer inş.herzamn bekleim mete-han abi...zonguldakta gezıp gorcek pek bı yer yok ama guzel manzaraları var...deniz ve orman manzaraları...[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    hacı bende deniz orman isterim...doğa ilazım bana...ne yedircen onuda de bi... nesi menşur..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    hacı bende deniz orman isterim...doğa ilazım bana...ne yedircen onuda de bi... nesi menşur..
    gara mancar deriz biz.bilirmisnz bılmıorum ama kara lahana yani...bizim buraların pek meshur yemegı yoktur.varsada ben bılmıom ac kalmassın amA abi m.etme

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

gara mancar deriz biz.bilirmisnz bılmıorum ama kara lahana yani...bizim buraların pek meshur yemegı yoktur.varsada ben bılmıom ac kalmassın amA abi m.etme
    yazın geleceksın buralara...keyıflı bır tatıl cıkarmış olursu valla

Motosikleti

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:04 ----------

yazın geleceksın buralara...keyıflı bır tatıl cıkarmış olursu valla
    şakam yok ganga gelirim akarım...öyle lahana mahana dersen güzergahım değişebilir...yılların köftecisine zebze şaka gibi yani...

neyse sen bizi karşıla da yaban ellerde öksüz goma... sana inandık sana güvendik...

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    şakam yok ganga gelirim akarım...öyle lahana mahana dersen güzergahım değişebilir...yılların köftecisine zebze şaka gibi yani...

neyse sen bizi karşıla da yaban ellerde öksüz goma... sana inandık sana güvendik...
    yazın gel sen abi.köfte falan dedın madem cıkarız daglara manzaralara yakarız mangalımızı...bakarız muabbetımıze...öksuz galmazsın abı Allahın iznıyle

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    bakış açına da diyecek yok kardeşim helal olsun. benimde başıma parmakla ilgili çok kötü bir olay gelmişti. parmağıma şöyle bi baktım. ulan dedim kessem daha iyi olur heralde :D sonra hayırlısı olsun dedim öylece bıraktım. huyumdur doktora gitmeyi sevmem. kendiliğinden iyileşti eskisi gibi oldu neredeyse :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakış açına da diyecek yok kardeşim helal olsun. benimde başıma parmakla ilgili çok kötü bir olay gelmişti. parmağıma şöyle bi baktım. ulan dedim kessem daha iyi olur heralde :D sonra hayırlısı olsun dedim öylece bıraktım. huyumdur doktora gitmeyi sevmem. kendiliğinden iyileşti eskisi gibi oldu neredeyse :D
    kopanı baglasan durmaz üzülmüyorum ama yokluğunu bır ömur yasayacagım..bu canımı sıkıyor biraz...aman bee.ölmeycözmü

Motosikleti
    yazın gel sen abi.köfte falan dedın madem cıkarız daglara manzaralara yakarız mangalımızı...bakarız muabbetımıze...öksuz galmazsın abı Allahın iznıyle
    ben dağa taşa hasretim...polis evi varmı aga orda belki bir gece yatılı kalırım...

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    ben dağa taşa hasretim...polis evi varmı aga orda belki bir gece yatılı kalırım...
    polis evi var ama ne gerek var..mısafırım olursun..polıs evı hemn sahılın kenarında...manzara o biçim yanı..sen gel yeterki abi

Motosikleti
    polis evi var ama ne gerek var..mısafırım olursun..polıs evı hemn sahılın kenarında...manzara o biçim yanı..sen gel yeterki abi
    ovv süper oldu şimdi...aga ben yük olmak istemem kimseye...rahatsızlık vermem..o bağlamda gezerik dolanırık sonrası ben polis evine geçerim...öperim hasretle...

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    ovv süper oldu şimdi...aga ben yük olmak istemem kimseye...rahatsızlık vermem..o bağlamda gezerik dolanırık sonrası ben polis evine geçerim...öperim hasretle...
    yok be abi ne rahatsızlıgı.bız sıradan ınsanlarız..evımızde mısafıre bı yatak acamıycaksak nıe yasıyoruz kı...ole aham şaham sofralarımız yoktur ama doyurur mısafırımızı..için rahat olsun

Motosikleti
    ganga ev ortamında kimseleri rahatsız etmek istemem...tek isteğim seni görmek senle sahilde tur atmak bir mangal ve sonrası çay keyfi...maksat seni görelim yeter...

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    ganga ev ortamında kimseleri rahatsız etmek istemem...tek isteğim seni görmek senle sahilde tur atmak bir mangal ve sonrası çay keyfi...maksat seni görelim yeter...
    ewden bol bişey yok abi sen gelde herşey hallolur...yazın atla motoruna gel.bende biyere kadar gelır karsılarım seni...nasip olursa inşAllah

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)