Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

A2 Ehliyet Alabiliyormuyum ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    Motosiklet kullanacaksan ehliyetinle, korumalarınla kullan. İntihar etmeye bile çıkıyorsan motosikletle, başkasının başını yakmamaya da gayret etmelisin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Unutma dünya üzerindeki en takoz motosikletler ehliyet sınavına girdiklerindir..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Motosikleti
    Gsxr1000
    ehliyetim olmadıgı için babam bindigim motoruma el koydu. ehliyetimi almadan motora binmemi istemiyordu. çok israr ettim sonunda gitti banka hesabıma gt250r alacak kadar para attı öyle ikna oldum. not:10 ay sonra ehliyetimi alıyorum.

Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    Alıntı Thunderwolt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetim olmadıgı için babam bindigim motoruma el koydu. ehliyetimi almadan motora binmemi istemiyordu. çok israr ettim sonunda gitti banka hesabıma gt250r alacak kadar para attı öyle ikna oldum. not:10 ay sonra ehliyetimi alıyorum.
    10 ay içinde motordan önce ekipmanlar üzerine araştırma yapmanı öneririrm. Ehliyeti almanla beraber motosiklet bak derim.

Motosikleti
    Gsxr1000
    Alıntı weirdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 ay içinde motordan önce ekipmanlar üzerine araştırma yapmanı öneririrm. Ehliyeti almanla beraber motosiklet bak derim.
    korumalarım var motorumu almadan önce aldım.

Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    Alıntı Thunderwolt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korumalarım var motorumu almadan önce aldım.
    Tebrik ediyorum o vakit

Motosikleti
    mr 150 vulture yolda :)
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Unutma dünya üzerindeki en takoz motosikletler ehliyet sınavına girdiklerindir..
    bilgi için saol

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:45 ----------

Motosiklet kullanacaksan ehliyetinle, korumalarınla kullan. İntihar etmeye bile çıkıyorsan motosikletle, başkasının başını yakmamaya da gayret etmelisin.
    En dikkate aldığım konulardan birisi motorda baştada belirtmiştim sanırsam 22.09.1994 doğumluyum ve gelecek ay korumalarımı alıp ehliyete yazılmayı düşünüyorum Diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Tebrik ediyorum o vakit
    İhmale gelmez Scooter bile olsa motorumuz "asfalt motor seçmez" o yüzden FULL koruma diyorum (not:tırnak içi alıntıdır )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)