Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Biber Gazı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Araba durdu üzerime yürüdüler
    önüme kırdı küfür etti birşey yapamadım
    araba sıkıştırdı 3 kişi indiler

bu dertlerin kurtuluşu biber gazında ve internette 5 liraya satılıyor ya yakalanırsak
    polis ne diyor bu biber gazı için?
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    yakalanırsan sorun olmaz kardeşim çünkü bayanlarda kullanıyor olaylara karşı yani yasa dışı bir durum değil hatta bildiğim kadarıyla eczanelerde bile satılıyor.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Forumdan Uzaklaştırıldı
    karşındaki kişini göz rahatsızlıgı veya astımı yada bunun gibi bir sorunu varsa ölebilir hatta kalp hastasıysa anında ölebilir neden böyle saçma sapan şeylerle ugraşıyorsunu medeni olun polis çağırın yada basın gidin.Ben yakın dövüş eğitimi veriyorum haftasonları en iyi savunmanın herzaman kavgadan kaçınmak oldugunu söylüyorum.eğer kavga edilicekse bunuda sonuna kadar götürmeniz gerekli.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    ihtiyacı olanlar için elektro şokta tavsiye ederim akıllara zarar bir seside var o bile yeter kolpaçinolara...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Yanlışlıkla azıcık kendime sıkmıştım
    İşe yarar birşey
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    ''En delikanli adam efendi adamdir''

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı harleytamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karşındaki kişini göz rahatsızlıgı veya astımı yada bunun gibi bir sorunu varsa ölebilir hatta kalp hastasıysa anında ölebilir neden böyle saçma sapan şeylerle ugraşıyorsunu medeni olun polis çağırın yada basın gidin.Ben yakın dövüş eğitimi veriyorum haftasonları en iyi savunmanın herzaman kavgadan kaçınmak oldugunu söylüyorum.eğer kavga edilicekse bunuda sonuna kadar götürmeniz gerekli.
    ben medeni olurum olmasına da karşında ki adam indi arabadan bağıra çağıra geliyor üstüne ben dövüş sanatı bilmem Allah ne verdiyse girerim ya elimi kaldıramayacak hale gelinceye kadar dayak yerim
    ya da karşımdaki tamam dur diyince kadar devam ederim ya da en basiti sıkarım gazı bakarım yoluma
    İkincilik kaybedenler içindir...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anlık öfke ile adamın suratına boşaltmadığınız sürece sorun olmaz.

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Etkili olduğu kesin tabi,böyle durumlarda kullanılabilir kanunen yasakmı bilmiyorum ama araştırmak lazım
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    tam karşımda ki parkta iki kişi bayanı tartaklıyor,50 metre uzaklıktaki çocuk büroyu direkt telefonlarından aradım..45 dakika sonra geldiler.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tür şeyleri taşımayı mantıklı bulmuyorum. Sahte bir güven hissi ile daha ciddi zararlar da görebilirsiniz. Kavgadan kaçınmak her zaman mümkündür ve akıllıca olandır...
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

polis ne diyor bu biber gazı için?
    Kullanmayi en sevdikleri sey.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Medeni olma kısmına kısmide olsa katılıyorum. Ne yani kavga etmeden yaşayamazmıyız? bal gibide yaşanır güzel olur hemde ama olmuyor işte insanın doğasında var ego tatmini bir yerde kavga. Benim, Sizin yazınızda en çok takıldığım yer "eğer kavga edilicekse bunuda sonuna kadar götürmeniz gerekli." derken neyi kast ediyorsunuz? Yani yukarıda spreyden adam öldürebilirsiniz kalbi astımı için tehlikeli bir metaryel derken medeni bir yaklaşım sergilemişsiniz. Ama bu son cümlenizi galiba ben yanlış anladım yada siz tam anlatmak istediğiniz şeyi yazamadınız. Sonuna kadar götürmek denen şey öldürmek sanırsam.

Sprey ile ilgili kendi görüşümü belirtmek istiyorum. Arkadaşlar gerçekten doğru kullanıldığında (kendi yüzünüze veya rüzgara karşı sıkılmadığında) Çok etkili bir icat. Ben arabamda hemen sürücü koltuğunun yan cebinde taşıyorum. en azından arabada bıçak veya ateşli silah taşımaktan daha mantıklı gibime geliyor. Aynı zamanda balık tutmak veya av yapmak için ormana daldığımda yine yanıma alıyorum. Ne yani insanınki canda ayının, kurdunki patlıcanmı misali*
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni yasaya göre, biber gazı, termal gece görüşlü dürbünler gibi ürünleri taşımak bulundurmak yasak diye duymuştum.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Medeni olma kısmına kısmide olsa katılıyorum. Ne yani kavga etmeden yaşayamazmıyız? bal gibide yaşanır güzel olur hemde ama olmuyor işte insanın doğasında var ego tatmini bir yerde kavga. Benim, Sizin yazınızda en çok takıldığım yer "eğer kavga edilicekse bunuda sonuna kadar götürmeniz gerekli." derken neyi kast ediyorsunuz? Yani yukarıda spreyden adam öldürebilirsiniz kalbi astımı için tehlikeli bir metaryel derken medeni bir yaklaşım sergilemişsiniz. Ama bu son cümlenizi galiba ben yanlış anladım yada siz tam anlatmak istediğiniz şeyi yazamadınız. Sonuna kadar götürmek denen şey öldürmek sanırsam.

Sprey ile ilgili kendi görüşümü belirtmek istiyorum. Arkadaşlar gerçekten doğru kullanıldığında (kendi yüzünüze veya rüzgara karşı sıkılmadığında) Çok etkili bir icat. Ben arabamda hemen sürücü koltuğunun yan cebinde taşıyorum. en azından arabada bıçak veya ateşli silah taşımaktan daha mantıklı gibime geliyor. Aynı zamanda balık tutmak veya av yapmak için ormana daldığımda yine yanıma alıyorum. Ne yani insanınki canda ayının, kurdunki patlıcanmı misali*
    aynen katılıyorum. eğerki teknolojimiz çoook ileri olsa polisi çağırdığımız gibi 1-2 sn içersinde yanımıza IŞINLANIRSA o zaman haklı ama bunun için bi taraflarımızı kırdırmaya yada ölmeye gerek yok. dediğin gibi ateşli veya kesici silah kullanmaktan iyidir. hem belki karşı taraf(maganda vs) da silah olabilir. Bu yüzden en zararsızı biber gazı ben kendime ve kız arkadaşıma almayı düşünüyorum ne olur ne olmaz.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Bundan yaklaşık 1 sene önce ara sokaktan çift tekerlekli en hormonlu boy transitle çıkmaya çalışıyorum.Düşünün şöyle bir park var.Arabanın kuyruğu sağ sol yapınca aynalara değmek üzere ve kimsenin arabasına dokundurmadan geçmeye çalışıyorum.Neyse karşıdan birtane apache.Arkasında da bir kız var.Ters yöne girmiş motorla.Bende aynadan görerek hafif sol yaptım geçireceğim yanımdan yavaşça.Bana oha oha öküz dedi.Camdan kafayı çıkardım.Yanımda babam var.(1. sınıf çılgındır kendisi.) Neyse konuş konuş dedi bu.Ters yöndesin biliyorsun değil mi dedim.Biliyorum len ne olucak dedi.Elinin körü olucak dedim.Bastım gaza tam çıkıyorum.Senin ananı dedi daha pat babam yandan çekti el frenini.Levyemi ver diyo. Noluyoruz dedim.Türkiye'de trafiğin en aksiyonlu mekanı.Levyeyi vermedim.Aldım kendim indim.Herif benim kadar.Yanında bir kız var.15 senedir aynı caddedeyiz.Beni gören kasap elinde bıçakla,midyecimiz 2 metre kendi kollarıyla,kokoreççimiz sağolsun bir geldiler.Bak dedim.20 yaşındayım.Karın,sevgilin kimse al git.Levyeyi bir vururum kafana karpuz gibi yarılır. Neyse babamı bir gördü adam.Top sakal vardı,bir de levyeyi elimden alınca. Adam roketledi gitti...Neyse biz çıktık yola.30 dk sonra telefon çalıyor.Annem kimi dövdünüz!! Bağırıyor.Adam 2 tane adam almış yanına gelmiş.Birisi bayağı godaman bir abimiz.Diğeri de koruma gibi birşey.Demiş bir topsakallı servis elemanınız bir de küçük çocuk beni sıkıştırdı. :D Annemin cevap bu.Top sakallı kocam,öteki de oğlum olur.:D Adam demiş onlar gelince biz bir konuşalım.Sonra adam geldi.Özür diledi.Bizde diledik.Yallah. Ama biber gazı vs. olsa fena olmaz.Benim size tavsiyem kendinizi korumaktan korkmayın.Büyüklerin bir lafı vardır.Benim anam ağlayacağına senin anan ağlasın...Hayırlı forumlar.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Geçen gün emn,yet müdürlüğüne girerken hep biber gazı (büyük boy) hemde şok cihazı vardı (550 bin volt) . Girişte çıkarıp memurlara verdim çıkıştada aldım çıktım. Kimse de birşey demedi. Sorun olsa derlerdi herhalde. Diyeceksinki zorun neydi ; o anda içinde bulunduğum durumda öyle gerekiyordu.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    polisin kendine faydasi yokki

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    iki bayan taksimin göbeginde taksiciye sıkıp dövmüşlerdi

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    hahh bizim okul sobalıydı ozamanlar lise yıllarında.ben kışın biber gazını bütün sınıfların sobasına sıkmıştım tenefüste.herkesin ağzı bunu yanmaya başlamıştı...okul alt üst olmuştu.cok etkili bir şey yani

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)