Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Termal İçlik Tavsiyesi? Paket Servis İşi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Tavsiyeler için tek tek teşekkürler, aslında üst için değil de alt için içlik arıyordum, dechatlon'da dibimde gittim baktım.

https://www.decathlon.com.tr/freshwa...d_8371831.html

bunu aldım gayet başarılı, ne dışarıda üşütüyor ne de içeride terletiyor, tam istediğim gibi, şu anki havaların daha altında ne olur bilemiyorum.

ellerim içinde
    https://www.decathlon.com.tr/el-isit...d_8373953.html

bunu aldım, baktım ısınmıyor ellerim hemen iki paketi eldiven içine sokarım misler gibi olur, elcik ısıtma işini çözene kadar en ideali, denedim çok iyi tavsiye de ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM Duke 390 - 2017
    Alıntı Vista86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Decathlon'dan aldığım kayakçılar için olan termal alt ve üst içliği giyiyorum. Çok kaliteliler,memnunum.

Fakat bir takımda Erdem termal içlik almıştım,daha sıcak tuttuklarını fark ettim.
    Hocam hangi ürünü aldınız? WEDZE FRESHWARM mı aldınız yoksa WEDZE 500'mü? Ben uzun yol birde şehir içi için alacağım fakat emin olamadım.

arkadaşlar üşüyen yerleriniz için aliexpressten sele ısıtma getiren oldu mu

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeler için tek tek teşekkürler, aslında üst için değil de alt için içlik arıyordum, dechatlon'da dibimde gittim baktım.

https://www.decathlon.com.tr/freshwa...d_8371831.html

bunu aldım gayet başarılı, ne dışarıda üşütüyor ne de içeride terletiyor, tam istediğim gibi, şu anki havaların daha altında ne olur bilemiyorum.

ellerim içinde
    https://www.decathlon.com.tr/el-isit...d_8373953.html

bunu aldım, baktım ısınmıyor ellerim hemen iki paketi eldiven içine sokarım misler gibi olur, elcik ısıtma işini çözene kadar en ideali, denedim çok iyi tavsiye de ederim
    El ısıtma için aldığınız ürün genellikle aluminyum tozu ve demir oksit içerir. Özellikle aluminyum deride yıkıcı te toksik etkiye neden olabilir, alerjiye benzer bir tepki fark ederseniz kullanmayı hemen bırakın ve bol sabunlu suyla derhal elinizi yıkayın, durum hızlıca düzelmez kötüleşirse hızlıca acile giderek ürünü gösterin.

İçlik soğuk için harika çözüm. motosiklette sırıtmayacağını düşünürseniz elcik ısıtma kadar olmasa da etkisini kesinlikle farkedeceğiniz bu veya benzeri ürünleri önerebilirim. Montajı da genellikle çok basittir.
    ...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçlik soğuk için harika çözüm. motosiklette sırıtmayacağını düşünürseniz elcik ısıtma kadar olmasa da etkisini kesinlikle farkedeceğiniz bu veya benzeri ürünleri önerebilirim. Montajı da genellikle çok basittir.
    Bende açıkçası elcik koruma takayım diyorum motoruma ama kompozit malzemeden arıyorum sırıtmaması için. GP kompoziti aradım ve MT-07 için ellerinde olmadığını söylediler. Sen MT-07 için elcik koruma takmayı düşünüyor musun abi? Yoksa çoktan aldın ve şundan takacağım dediğin model var ise görmek isterim

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar Decathlon içlik iyidir,sıcak tutar ama sakın kışın çapkınlığa giderken giymeyin, algı kötü oluyor.

Vista86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Alıntı piri_reis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hangi ürünü aldınız? WEDZE FRESHWARM mı aldınız yoksa WEDZE 500'mü? Ben uzun yol birde şehir içi için alacağım fakat emin olamadım.
    Kusura bakmayın yazınızı yeni gördüm. Benim aldığım ürün WEDZE FRESHWARM idi.

Selam,
    Sadece gideceksin.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)