Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

açılışı yapmak bugüne kısmet değilmiş...

Motovento
    REKLAM ALANI
    vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    Bostancı'daki istanbul toplantısı şerefine sezon açılışını bugün yapmak istemiştim ybr mle.. Yaklaşık 3 aydır evin başköşesinde benimle beraber kışı geçirdi. Bugün 4 kişiyle motoru evden çıkardık. Akü bitik.. Oysa birkaç hafta, haftada bir kez çalıştırıyordum evde ama sonraları çalışmamaya başladı bende bırakmıştım peşini. Aslında hazırlık için birde topic açmıştım" motor nasıl vurdurulur" diye. Neyse apartman görevlimiz arkada ben motorumun üstünde sokaklarda koşturuyoruz..Küçüklüğüm geldi aklıma. Aynısını bisikletle yapardık. Biraz yaşlar ilerlemiş o kadar.. Sonra yoruldu zavallı. Ben yokuş aşağı Şenesenevler'den Bostancı Beer's a kadar giderim dedim ama her gidişin bi dönüşü vardır diyerek yarı yolda vazgeçtim. Nefesim kesildi ve çok yoruldum. Oysa 6 ay o beni taşırken ne güzeldi
    Neyse sevgili motorum senin hiç suçun yok bütün suç benim. Böyle olacağı belliydi Yeryüzünün gri çayırlarında seninle çoook koşturacağız...
    (Birazdan Bostancı'ya doğru tabanları yağlayacağım)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

keşke hepimiz senin kadar olgun davranabilsek.ben sinirimden çatlardım valla.
    akşama kadar söverdim motorsiklete icad edene satana vs...

fordcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Ayak marşı çalışmıyormu YBR'nin. Ben hep zevkli olduğu için ilk çalıştırmayı ayak marşıyla yapıyorum. Jigle açıkken bir iki kerede kolayca çalışıyor. Önce yavaşça sonuna kadar basıyorsun ve bırakıyorsun sonra kuvvetli basınca çalışıveriyor.

Kolay gelsin.
    [COLOR="Red"][B]41 NF 749[/B][/COLOR]
    [B]Emre ADAKLI
    KOCAELİ[/B]

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    benim mondial 110ft 4-5 ay hiç çalışmadı hatta görmedim bile. kapalı bir garajdaydı. biraz zor çalıştı ama çalıştı.

yaşasın 110ft motorum benim
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    yamaha fz6
    ayak marşıda fayda etmedi vurdurmakta.. sanırın başka bi sorun var

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ben çalıştırdıktan sonra aküyü şarza verdim. zaten bi kere çalıştıktan sonra tekrar çalışması kolay oluyor ama en garanti aküyü şarza vermek
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    yamaha fz6
    Aküyü söküp yamaha servisine gidicem. Belki aküde bozuk olabilir. Garantiden ybr nin aküsünü değiştiren varmı acaba? Değişirse aynı aküyümü takıyolar?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler