Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kıbrısa arac goturmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    Kardeş naptın ses çıkmamış senden Umarım sıkıntı yaşamadan sağ salim gelmişsindir. Yolun lefkoşa taraflarına düşerse yakın doğu kampüse bir uğra. Tanışmış oluruz. Bende araç yok henüz o yüzden gelip gidemiyorum hiç bi yere :(
    "Güzel günler göreceğiz çocuklar, motorları maviliklere süreceğiz.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    evet arkdaşlar uzun süre sizleri habersiz bıraktım yeni nete ulaşabildim kayıt işleri derken gemiden iniyoruz motor ile kapıya kadar gidiyoruz ve iniyoruz evralarımızı ordaki sigortacıyaya veriyoruz sigortamızı yapıyor 3 aylık 150 tl tutuyor benim yanımda kktc hattı olmadığı için içerde kktc içinde başka bi acentaya kestiremedim aldığınız poliçe ile ilk olarak kktc giriş yazan yerden pasport ile kktc ye girişinizi ve aracı üzerinize kaydettiriyorsunuz sonra devam tam sağda bi yerde iki polis daha var orda evrakları verip onlarda birkaç işlerm ile sarı kağıdı elinize alıyorsunuz ve diyor ki bir ay içinde lefkoşaya gidip süreni uzattır aracın kktc bulunma süresini ve ehliyetini çevirt diyor sonra tekrar motora biniyoruz ve çıkış kapısına orda bir kontrol daha evrak kontrolü bakıyor ve marşa basıyoruz soldan devam ediyoruz artık ben türkiyeden hemen hemen boş depo ile bindim gemiye fullettim :D:D:D:D: totalde 12 tl ye doldu depo ve artık kapımın önünde tc plaka motorum :D:D:D:D:D: geçirdim arkadaşlar kktc deyim artık motorumla :Dyeni cebim 05488231451 acil arayın yada çaldırın saat kaç olursa olsun çaldırın

oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    Hehhehehh buldun tabi 2.95 TL den benzini fulletirsin :D Hoşgeldin kardeşim, hadi hayırlı olsun
    "Güzel günler göreceğiz çocuklar, motorları maviliklere süreceğiz.."

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı oz.07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehhehehh buldun tabi 2.95 TL den benzini fulletirsin :D Hoşgeldin kardeşim, hadi hayırlı olsun
    aynen ödediğimiz vergileri bari benzinden çıkartalım :D hoş bulduk kardeşim böyle işte yaaaa ada ve tc motorum darısı ilk sonra herkesin başına :D

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    kktc ye gidecek araçlardaki yaş sınırını hala bulamadım....

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    kıbrısa araç geitrcek arkadaşlarım black_eagle ve oz başlık burda :D

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9 Şubat d-day
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)