Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kıbrısa arac goturmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    evet arkadalar bır cok kısının merak ettıgı bısey bu konuyu yasayarak sızlere anlatacagım su an motosikletim ve ben aynı otobus ıle tas ucuna yol alıyoruz yanınıza almanız gereken 3 sey ruhsat eksıksız olarak pasaport ve para ve tasucuna yolculugunuz baslıyor denızlıden mersıne yanı sılıfke tas ucuna motor ve kendım ıcın ıkıyuz tl verdık aslında motoru evlıyaogulları tasımacılık ve ambar alcaktı ama dolandırıldık gıbı sayılır her neyse suan kı saffada ıstenılenlerı yazdım her ıslemde burdan yazmaya gayret edıcem umarım yaralı olurum ıyı geceleter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    dostum Allah kolaylık versin. paylaşım içinde şimdiden çok teşekkür ederim.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Müdür hayırlı ylculuk; motoruda götürdüğüne göre baya kalacaksın kıbrısta; dönüş ne zaman abi?
    20

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    arkadaslar suan tasucundayım esyalrım ıcın taksıye 20 tl verdım bu arada trıptık kalkmıs motosıklet artı benım ucretım 100 tl gemı aksam 24:00 da hava guneslı fakat az ruzgarlı suan beklemedeyız

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kıbrıs için beynelminel ehliyet gerekiyormu?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

mtcrss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıbrıs için beynelminel ehliyet gerekiyormu?
    beynelminel ne demk bilmiyorum ama ehliyet elbtte gerekiyor

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Bu arada beynelminel, uluslar arası demek.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mtcrss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beynelminel ne demk bilmiyorum ama ehliyet elbtte gerekiyor
    Türkiye ehliyetinin geçerliliği varmı orada yani?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    CBR 600F
    tam olarak yok.. trafik'den gidip ehliyetini gösteriyosun, sana onun yanına sarı bir kağıt veriyolar ufak... o kağıt ile geçerliliği oluyor... yani bu arabanızla gelirseniz... kiralık araçlarda böyle bir gereksinim yok diye biliyorum...

oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    BLACK_ICE; bu konuda topic açtığın, bizi detaylıca bilgilendirdiğin için minnettarım. Gerçekten ihtiyaç vardı böyle birşeye. Siz yapmasanız, bi kaç ay içinde hiç bişey bilmeden ben bu işe kalkışıp, öğrendiklerimi paylaşacaktım Umarım kazasız belasız sorunsuz gelirsiniz adaya.
    "Güzel günler göreceğiz çocuklar, motorları maviliklere süreceğiz.."

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Oz07 ılgın ıcın tesekkur edrım buarada oglen kı gemı hava sartları dolayısıyla ıptal pansıon odası tuttum gunluk 50 tl ıns bu aksam gemı kalkar bıraz uyudum fakat yorgunluk hat saffada aksam 6 gıbı lımana gıtmem soylendı sımdılık beklemedeyız kıbrısa motor gecırmeye hazırım artık saatı beklıyorum cok kıbrıslı aıle arkadasım oldu arkadaslar hukumetler , protokoller ve bakıs açımızdan dolayı bu hale geldık turkıyeyı ve kıbrısı sevıyorum lımana gıdınce detayları yazmaya yıne devam edecegım saygı ve sevgı ıle kalın....

Motosikleti
    Windy S gitti
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oz07 ılgın ıcın tesekkur edrım buarada oglen kı gemı hava sartları dolayısıyla ıptal pansıon odası tuttum gunluk 50 tl ıns bu aksam gemı kalkar bıraz uyudum fakat yorgunluk hat saffada aksam 6 gıbı lımana gıtmem soylendı sımdılık beklemedeyız kıbrısa motor gecırmeye hazırım artık saatı beklıyorum cok kıbrıslı aıle arkadasım oldu arkadaslar hukumetler , protokoller ve bakıs açımızdan dolayı bu hale geldık turkıyeyı ve kıbrısı sevıyorum lımana gıdınce detayları yazmaya yıne devam edecegım saygı ve sevgı ıle kalın....
    Şanssızlık olmuş :(
    Siz yine dinlenmeye çalışın bence çünkü bir arkadaşım akşam 10da bindiği feribottan sabah 8de indiğini söylemişti.. İnme-binme-gümrük işlemleri yüzünden yol epey bir uzuyormuş..
    Sağ salim gelin de, yorgunluğu atarsınız burda

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    evet arkadalar bır suprız daha kendınız ıcın 15 tl de vergı yatırıyorsunuz yatırdım evet sabah 9 gıbı cıkarsın dedıler denıcez canlı canlı kıbrısa arac goturmek tum detayları ile bu baslık altında arkadaslar kıbrısa gelınce toplanmaya baslıyacagız artık ....

mtcrss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha & Kawasaki
    evet arkadalar bır suprız daha kendınız ıcın 15 tl de vergı yatırıyorsunuz yatırdım evet sabah 9 gıbı cıkarsın dedıler denıcez canlı canlı kıbrısa arac goturmek tum detayları ile bu baslık altında arkadaslar kıbrısa gelınce toplanmaya baslıyacagız artık ....
    iki gun sonra motorcu kampi var yetisirsin sanirsam

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    cıddımısın o zaman baslık acıp bılgılerını paylasabılırmısın sabah bı terslık olmazsa adadyım bu arada gumrukten bısey ısteyen varmı .... Yada burdakı motorculardan ve son olarak kktc debulunan tum mt uyelerıne ırtıbat ıcın burdan ve cep telefonuma ısımlerını yazıp mesaj atabılırmıyız ıletısım ıcın lutfen

Motosikleti
    Windy S gitti
    Alıntı mtcrss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki gun sonra motorcu kampi var yetisirsin sanirsam
    nerdeee?

---------- Post added at 18:04 ---------- Previous post was at 18:02 ----------

cıddımısın o zaman baslık acıp bılgılerını paylasabılırmısın sabah bı terslık olmazsa adadyım bu arada gumrukten bısey ısteyen varmı .... Yada burdakı motorculardan ve son olarak kktc debulunan tum mt uyelerıne ırtıbat ıcın burdan ve cep telefonuma ısımlerını yazıp mesaj atabılırmıyız ıletısım ıcın lutfen
    15 TL olayını duymuştum. Bu arada siz KKTC sigortasını yaptırmış mıydınız gelmeden? Gümrükteki sigortacılar sağlam tokatlıyormuş diye duydum. Size seçenek sunmuyorlarmış ama eğer ikinci seviye sigorta yaparsanız daha ucuz oluyor(muş). dediğim gibi bunlar benim duyduklarım, rivayet olabilir yani Yinede aklınızda bulunsun. İyi yolculuklar şimdiden.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    oz sagol kanka da bakcaz artık rıavyetlere ınanma tum gercekler bu topicde herkes iletısımbılgılerını yollasın saglam bıseyler yapalım :D

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    sımdı lımandayım totalde 30 tl ayakbastı parası verdım daha pasaport ıslemlerı baslamadı

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    suanda gemıdeyım aracın cıkıs ıslemlerıı 3 asamada bıyor kısa ve kolay sonragemıye bınıyoruz yıne beklıyoruz motoru halatla sabıtlettıler ellerım sımsıyah oldu sırtımda canta elımde kask bı yandanda cayımı yudumluyorum yatcak yer yok napcam bılmıyorum sıkıntılı bı durum

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaslar suan tasucundayım esyalrım ıcın taksıye 20 tl verdım bu arada trıptık kalkmıs motosıklet artı benım ucretım 100 tl gemı aksam 24:00 da hava guneslı fakat az ruzgarlı suan beklemedeyız
    kardeşim triptik tamamen mi kaldırılmış yoksa sadece kıbrıs için mi gerekmiyor?
    cevabın için şimdiden teşekkürler
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)