Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Babamı 600lük Motor icin İkna Ettim ama...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    merhaba motosiklet severleri ben dogukan 16 yaşindayım lise3 e gidiyorum. geçen hafta babamdan 600luk bir motor almak istedigimi söyledim ilk başta biraz cayar gibi oldu ama daha sonra ikna ettim. tek şartı benden okula yatılı olarak gitmem ve sadece haftasonları binmemi istedigini söyledi. bana zor geldi biraz koskoca hafta ben yatılı kalamam. siz ne dersiniz 600rr için degermi?
    600lük motor tecrübem vardır daha önce arkadaşın fazerini ve başka arkadaşın babasının suzuki gsrxr600 lügünü kullandım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0696400/detay/

bunu babama gösterdim ve beyendi en yakın zamanda sahibiyle iletişime gececegiz. ama yatılı konusu beni sıktı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önce Ehliyet Almayı Denesen.. ?

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Deneyimin kaç kilometre? Doğukan hayatını şansına bırakmak istiyorsan senin bileceğin iş.Birçoğu 600'luk hatta 1000'lik SS'lerle başlıyor fakat şanslıları şuan hayatta.Çoğunu haberlerde görüyorsundur zaten.Ehliyetini al git eğitimini al.Bunlarda yetmez aslında ama kardır.

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    Senin babanı seveyim

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0

Rahmetli dayım 25 sene aralıksız motosiklet kullandı.Honda 600rr motor üzerinde can verdi. Senin arkadaşlarının motorları üzerinde geçirdiğin dakikaların sana hiçbir faydası dokunmamıştır emin ol. Sen bu videoyu izle bir sene de okuluna alış, seneye tekrar aynı konuyu aç yardımcı olalım. Babandan özür dilemeyi de unutma.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

necathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Ne babalar varmış helal olsun valla 2 seneden beri serviste yağ içinde çalışarak 2 motorumuda kendim aldım ve hala çalışıyorum ben cesaret edemiyorum 600 e vay be
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme ...

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Yaşın geldiği zaman ehliyet almayı denesen önce nasıl olur?
    Akabinde güvenli sürüş eğitimlerini de alsan?
    Sonra 600'lük değil de 250'lik bir motorla başlasan, biraz tecrübe kazansan?

Daha yaşın genç, seni kaybetmek istemeyiz...
    FOR THE HORDE...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Siz her nekadar tecrübem var desenizde bu rüzgara kendinizi bırakmanız için en alt basamaktan yukarı doğru tırmanmanızı tavsiye ederim.cbr 125 r başlangıç için ideal olur diye düşünüyorum.Tabiki en önce ehliyet almanız lazım.İlk adımınız ehliyet olsun

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Viral reklam.. Arkadaşın üyelik tarihine bakın, motosiklet ilanının veriliş tarihine. Arkadaşım ilgi çekmek trollük için farklı yöntemler denesen ? Siz de ciddiye alıp öneri falan yazmayın, yok böyle bir mevzu

Hatta buyrun

http://www.motosiklet.net/forum/cokl...k-uyarisi.html
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    Yamaha - Ybr125
    Merhaba Ben iki teker tutkuma ilk önce 11 yaşında bisiklet ile başladım daha sonra mobilet'im oldu onu kullandım uzun süre (: daha sonra Chopper Motorum oLdu ve 3 sene kadar kullandım artık race sürmek istiyorum!!! 12 senedir iki teker kullanıyorum ve 600'lük motor almaya cesaretim yok şuan yamaha ybr 125 aldım vede daha ilk gün viraj'a yatmak istediğim zaman Kaza Yaptım Tabiki Bu sadece bana bağlı olan bir hata değil orkjinal lastikleri çok kötü ama Chopper'dan inip Yamaha ybr125 binince uzun zamanlı tecrubeme rağmen düşmeme neden oldu çok büyük olmadı çok şükür sadece ayna çizildi o kadar anlatmak istediğim sana 250 motor bile fazla 125 yamaha yada honda 150 var bunlarla başla derim hakimiyeti daha iyidir Ama öncelik'le Ruhsatından Ehliyet Kafandan Kask eksik olmuyacak Yaşamak istiyorsan Tecrube Lazım bu yazdıklarım inş Rehperlik yapıcaktır Size!
    [B][COLOR="Red"] Y A M A H A isim : aLper (' ',) 33 (B)ize(H)eryer(P)aris 56 :cat:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kuba kb 150-25
    ya memlekette ne kadar akılsız adam var kendini kandırıyor işte 600 cc makina alcakmışta bilmem ne sen ilk önce dünyayı tanı hayatı yaşamayı bil belki sonrada bi 600 lük makinaya binersin...

junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Ciddimisiniz siz adam 16 yaşındayım diyor ve 600 cc sürebileceğine inanıyorsunuz o motoru daha ayakta tutamaz o kiloyla adam resmen reklam :D

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    geçenlerde bir arkadaş gelmişti bunun gibi ona önerdiğimi sizlerin huzurunda yeniden önermek istiyorum.
    http://www.konyamotor.com/index.php?...&product_id=70

Djan'ın bu teklifine var mısın yok musun hacı
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    aklımın ucundan bile geçmedi 600lük.(Translap hariç ona aşığım,inş birgün)

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya arkadaşlar her önüne gelen bir laf atıyor ortaya sonra da ne yazıyolar diye bakıp gülüyor...bırakın böylelerine cevap yazmayı,inanın zamanınızı ve iyi niyetlerinizi sömürüyorlar..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yatılı okuma motosiklet için değmez boşver ne yapacaksın zaten motosikleti

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Viral reklam.. Arkadaşın üyelik tarihine bakın, motosiklet ilanının veriliş tarihine. Arkadaşım ilgi çekmek trollük için farklı yöntemler denesen ? Siz de ciddiye alıp öneri falan yazmayın, yok böyle bir mevzu

Hatta buyrun

http://www.motosiklet.net/forum/cokl...k-uyarisi.html
    +1

bu tip insanlar yüzünden internetten tiksindim. bi halt olamadığı için kendisini başka biri gibi göstererek iyi niyetli insanların yaptıklarıyla dalga geçiyorlar. gavurlar bunun gibilere "mitoman" diyor.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    takendy ve atahulpa gerekli cevabı vermiş zaten...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Yatılı okula git ve ehliyet alana kadar hafta sonlarıda orada kal
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)