Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Sürücüsünü Öldürmeye Kalkarsan Sonucu Böyle Olur

Motovento
    REKLAM ALANI
    BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış anlaşılmasın, motosikletli kaşınmış, buna bir itirazım yok. E, kaşınan göze Bağdat'tan "göz damlası" gelirmiş, derler. Yani, dikkatli, efendi uslu kullansa aracını, zaten başına böyle birşey gelmez. Buraya kadar hem fikiriz. Ancak otomobil sürücüsü motosikletliye bir ders vermek, yani Bağdat'tan gelmek amacıyla yapmış o sollamayı. Bizim buralarda "göz damlası" kafalı diyoruz böylelerine... Tabii bu benim görüşüm. Sevgiler...
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AccessTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150-Honda Bali Ex 100
    gerçekten haketmiş adam! dövenin ellerine sağılık!
    All in one! Life!

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    yanındaki motosikletle işaretleşme anlaşma sırasında farkında olmadan sol şeride kayıyor ve isabet ki arkadan gelen araçta o hızlarda saniyelik bir şeydir tepki verip uyaramadığını sanıyorum , tabi motosiklet sürücüsü o pisikoloji ile araç sürücüsüne kitleniyor ve sonuç hepimizin anladığı gibi ,

her zaman bas bas bağırıyoruz kurallara uyalım diye 2 tarafıda düşünmek gerekir motosikletçiyiz diye afferim ulem motorcu adamı nasıda dağıttı diye yorum yapmak yanlış olur , teraziye 2 kefedende yaklaşmak gerek adaletli olmak gerek, yiğidi öldüreceksin ama hakkını yememek lazım

motosiklet sürücüsü kanımca hatalı dikkatini yandaki ile işaretleşme temasına verip ikaz uyarı vermeden istem dışı şerit ihlali yapıyor , bunu hayatıylada ödeyebilirdi allah kimseye göstermesin...

öte yandan bu konu ile benzer türkiyeyi düşündüğümüzde elimize silah alıp adam vurmamız gerektiği gerçeğinide itiraf etmeden duramayacağım ,

bırakın şerit değiştirmeyi kendi şeridimde adam posta koyup bide arkadan elle sttır gıt hareketi yapıyor , çekil yoldan diye , yaşadığımı söylüyorum,

yotubeden ordan buradan izlediğimi değil ..

onun için bir an o bizim meşhur sürücülerimiz geldi aklıma haksızda olsa sanki bitanede benim hatrıma çak düşüncelerimi dizginleyemiyorum ,

aynı zamanda bir çok insan gibi bende araç sahibi ve sürücüsüyüm ben öyle yaparsam benide yamultsunlar...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanındaki motosikletle işaretleşme anlaşma sırasında farkında olmadan sol şeride kayıyor ve isabet ki arkadan gelen araçta o hızlarda saniyelik bir şeydir tepki verip uyaramadığını sanıyorum , tabi motosiklet sürücüsü o pisikoloji ile araç sürücüsüne kitleniyor ve sonuç hepimizin anladığı gibi ,

her zaman bas bas bağırıyoruz kurallara uyalım diye 2 tarafıda düşünmek gerekir motosikletçiyiz diye afferim ulem motorcu adamı nasıda dağıttı diye yorum yapmak yanlış olur , teraziye 2 kefedende yaklaşmak gerek adaletli olmak gerek, yiğidi öldüreceksin ama hakkını yememek lazım

motosiklet sürücüsü kanımca hatalı dikkatini yandaki ile işaretleşme temasına verip ikaz uyarı vermeden istem dışı şerit ihlali yapıyor , bunu hayatıylada ödeyebilirdi allah kimseye göstermesin...

öte yandan bu konu ile benzer türkiyeyi düşündüğümüzde elimize silah alıp adam vurmamız gerektiği gerçeğinide itiraf etmeden duramayacağım ,

bırakın şerit değiştirmeyi kendi şeridimde adam posta koyup bide arkadan elle sttır gıt hareketi yapıyor , çekil yoldan diye , yaşadığımı söylüyorum,

yotubeden ordan buradan izlediğimi değil ..

onun için bir an o bizim meşhur sürücülerimiz geldi aklıma haksızda olsa sanki bitanede benim hatrıma çak düşüncelerimi dizginleyemiyorum ,

aynı zamanda bir çok insan gibi bende araç sahibi ve sürücüsüyüm ben öyle yaparsam benide yamultsunlar...
    Aynı şekilde. Videoda çaktığında motosikletçi arkadaş İçimde bir mutluluk patlaması oldu :D
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)