Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorsiklet aksesuar fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Eksik aksesuarlarımın internetten fiyatlarına bakarken motorsikletimizi aldıktan sonra yaptığımız masrafları hesapladım.Fiyatları orta halli ürünlerden hesapladım buyrun özeti:

Kask:200 tl
    Mont:200 tl
    Eldiven:50 tl
    Yağmurluk takım:200 tl
    Dizlik:50 tl
    Balaklava:50 tl
    Bot:150 tl
    Pantolon:150 tl
    İçlik:50 tl
    Kışlık lastik:160 tl
    Arka çanta:150 tl
    Koruma demiri:100 tl
    TOPLAM:1510 TL

Daha alınacak şeyler var ama belli başlı olanları bunlar.Motorsiklet almak için 2000 tl toplayıp hangisini alayım diyen arkadaşlara ilk alınacaklar listesi
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eksik aksesuarlarımın internetten fiyatlarına bakarken motorsikletimizi aldıktan sonra yaptığımız masrafları hesapladım.Fiyatları orta halli ürünlerden hesapladım buyrun özeti:

Kask:200 tl
    Mont:200 tl
    Eldiven:50 tl
    Yağmurluk takım:200 tl
    Dizlik:50 tl
    Balaklava:50 tl
    Bot:150 tl
    Pantolon:150 tl
    İçlik:50 tl
    Kışlık lastik:160 tl
    Arka çanta:150 tl
    Koruma demiri:100 tl
    TOPLAM:1510 TL

Daha alınacak şeyler var ama belli başlı olanları bunlar.Motorsiklet almak için 2000 tl toplayıp hangisini alayım diyen arkadaşlara ilk alınacaklar listesi
    bir motor parası ama alınması şart olan şeyler
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motorsiklet almak için 2000 tl toplayıp hangisini alayım diyen arkadaşlara ilk alınacaklar listesi
    Önemli bir konuya değinmişsiniz. Motosiklet için bütçe hesaplanırken koruyucu ekipmana harcanacak para da hesaba katılmalı.
    (Bu arada, orta halli ürünler için; listedeki yağmurluk takımı ve balaklava fiyatları yüksek. Balaklava (kışlık) 35, yağmurluk takımı 85 TL civarında)

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel bi konu fakat pantolon alınca dizlik gerekmemesi gerek ayrıca yağmurluk takımı da baya lüks e kaçmış balaklava yerine de pazardan kar maske si alsak iş görüyor koruma demiri ise nette 29 tl ayrıca kışlık lastik le yazlık lastikler ayrı ayrı alacak kadar para yoksa 4 mevsim kullanılacak bi lastik takmak daha hesaplı ve mantıklı böylelikle hesaptan 300 düşmek gerek yani ama genede bütün yazılanlar gerekli şeyler
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

POSEİDON71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA ROYALSTAR 1300 CC
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bi konu fakat pantolon alınca dizlik gerekmemesi gerek ayrıca yağmurluk takımı da baya lüks e kaçmış balaklava yerine de pazardan kar maske si alsak iş görüyor koruma demiri ise nette 29 tl ayrıca kışlık lastik le yazlık lastikler ayrı ayrı alacak kadar para yoksa 4 mevsim kullanılacak bi lastik takmak daha hesaplı ve mantıklı böylelikle hesaptan 300 düşmek gerek yani ama genede bütün yazılanlar gerekli şeyler
    ben en çok bu koruma demirinin nerede bu fiyata olduğunu merak ettim link falan verebilirmisin acaba arkadaşım çok iyi olur bana uyarsa hiçö kaçırmam
    BURSA / GEMLİK 16 CUP 68
    +905324776099
    ARABA BEDENİ MOTOR RUHU TAŞIR...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    http://www.rialli.com/urunler/motors...h-orjinal-tip/ bu benim motor için ama belki sana da uyar ben hesap yaparken kendi motorumu baz aldım haberin olsun

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

Alıntı POSEİDON71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben en çok bu koruma demirinin nerede bu fiyata olduğunu merak ettim link falan verebilirmisin acaba arkadaşım çok iyi olur bana uyarsa hiçö kaçırmam
    http://www.rialli.com/urunler/1_moto...ndial-250-mct/ belki bu sana uyar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

POSEİDON71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA ROYALSTAR 1300 CC
    http://www.rialli.com/urunler/motors...h-orjinal-tip/ bu benim motor için ama belki sana da uyar ben hesap yaparken kendi motorumu baz aldım haberin olsun

---------- Post added at 21:31 ---------- Previous post was at 21:22 ----------

http://www.rialli.com/urunler/1_moto...ndial-250-mct/ belki bu sana uyar

ilgine çok teşekkür ederim dostum.bende o modeli inceledim zaten .hatta bir iki aksesuar daha ilgimi çekti ben biraz yeni sayılırım motorculuğum eski ama motoru yeni aldım 5 ay falan oldu bu siteyi hiç görmedim çok iyi oldu ....kazasız belasız ve cezasız günler dilerim ...
    BURSA / GEMLİK 16 CUP 68
    +905324776099
    ARABA BEDENİ MOTOR RUHU TAŞIR...

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boşuna demiyoruz ekonomik olsun diye düşünenler araba alsın diye

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    revit yağmurluk takım aldım 180 tl ye hiç rüzgar ve su geçirmiyor balaklavada revit 80 tl lik yağmurlukları kesinlikle tavsiye etmiyorum almışken bir kere alacaksın dostum.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)