Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklette vites değişimi !

Motovento
    REKLAM ALANI
    burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    hata ede ede öğrenirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Alıntı BloodLegend adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a Arkadaslar bn yenı motor aldım cup 100 yarı otomatık vıtes ıle ılgılı bısı sormak ıstıyordum vıtes pedalını asağıya dogru bastırınca 1 mı oluyor ? bunun sırsını bna solermısınz asaya basınca bır sonra 2 yı nasıl atıcam ?
    1 e taktik sonra artırmak için alttan yukarı ayağın burnunu altına sokarak her vuruş da bi kademe artar düşürmek içinde tam tersi aşağı doğru üstüne basarak yapılır

Motosikleti
    Vitesi boşa nasıl alırız şuan scooter kullanıyorum yakında dersler başlayacak ama ben şimdiden biraz bilgi sahibi olmak istiyorum. En alt 1 sonra yukarı tıklayınca mi boş oluyor yoksa 2ye mi geçiyor orada bir anlayama ma durumum oldu 1 ve 2 arası boş ise giderken 2ye geçmek için 2kere mi basmak gerekiyor .s biraz karmaşık oldu sanırım .

Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vitesi boşa nasıl alırız şuan scooter kullanıyorum yakında dersler başlayacak ama ben şimdiden biraz bilgi sahibi olmak istiyorum. En alt 1 sonra yukarı tıklayınca mi boş oluyor yoksa 2ye mi geçiyor orada bir anlayama ma durumum oldu 1 ve 2 arası boş ise giderken 2ye geçmek için 2kere mi basmak gerekiyor .s biraz karmaşık oldu sanırım .
    1 Aşağı 2,3,4,5 yukarı
    1 ve 2. vitesin arasında boş vites (N) vardır.Eğer 2 deyken aşağı yumuşak basarsan boşa geçer.Onun ayarını sürmeden anlayamazsın malesef
    hsk bunu beğendi.

Motosikleti
    Yani 1 den sonra yukarı yapıp 2ye sonra hafif aşağı basarak boşa alıyoruz teşekkür ederim çeşitli video lar izledim AEA nın ki de dahil oraya deginen bulamadım bilgiler için sağolun
    Bozüyüksporl bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    mesela kırmızı ışıkda durdun durana kadar vites küçültme durduğunda vitesi 1 e at yeşili bekle ben böyle yapıyorum biraz hızlı giderken 1 e atarsan arka tekeri kaydırırsın. ama çok dik bir yokuşdan aşşa inmen gerekiyor hemen 1 e at gazı bırak motor freni yapa yapa sakin sakin inersin .
    hsk bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı moturmotur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesela kırmızı ışıkda durdun durana kadar vites küçültme durduğunda vitesi 1 e at yeşili bekle ben böyle yapıyorum biraz hızlı giderken 1 e atarsan arka tekeri kaydırırsın. ama çok dik bir yokuşdan aşşa inmen gerekiyor hemen 1 e at gazı bırak motor freni yapa yapa sakin sakin inersin .
    Bu güzel bilgiler için teşekkür ederim işime çok yarayacak.
    "Nerde ne yapacağımı bilmek,Hiçbir şey bilmemekten iyidir "

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)