Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk defa motor alacak birine yardım etmek istermisiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı moonlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet sağol iyi niyetinden şüphem yok.

yaşım 33

dedem almanyada mersedes' te çalışıyordu rahmetli olmadan önce

garajında 3 Bmw motor bir BSA sanırım vardı en son. yani senin anlayacağın ben motorlarla büyüdüm. ama motor sahibi olmak nasip olmadı bir türlü.

neyse. son olarak arkadaşlar iyi niyetli olduğunuzdan şüphem yok ama. karşınızdaki tanımadan. size samimi bir şekilde fikir danışan insanlara çoluk çocuk muamelesi yapmasanız. daha iyi olur bence.

neyse gerçekten çok yardım oluyorsunuz.

Haklarınızı şimdiden helal edin.
    ah be kardeşim kısacık bir kendini tanıtma girişiyle başlasaydında dediğin gibi hevesli genç,kanı fıkır fıkır kaynayan toy muamelesi yapmasaydık,neyse geç değil özür dilerim...çünkü hergün genç bir kardeşimiz boyle taleplerle konu açıyorlar,tecrübeli eskilerde elinden geldiğince yol yordam göstermeye çalışıyorlar...
    Gerçekten samimi olarak söylüyorum yinede iyiliğin için başlangıç aşamasında 125 cc yada 250 cc bir motorla başla tecrübe kazan,zaten 1 yıl sonra senin beklentilerini karşılamamaya başlayacak bu motor,ondan sonra 500-600 cc makinalara geçebilirsin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoRizeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CC büyütme aşamasında.
    Kadeş scoter i bisiklet gibi rarat kullanabiliyor yatırıp kaldırabiliyor. trafikte aralardan sinek gibi uçup gidebiliyor. önüne anıden çıkan bir aracı gördüğün zaman dizlerinin bağı çözülmüyor dengeli firen yapıp mototu (yatırmadan) durdurabiliyorsan. yağmurlu havalarda kuru havalar gibi gitmiyor, kasksız motorun üstüne çıkmamayı kendine kural edindiysen ve de en önemlisi (A2) ehliyetin varsa.. 500 cc bir motor almanın zamanı gelmiş demektir. Hayırlı olsun.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    ama yinede vitesli motosiklette eğitim almalısın,yada mtsikleti aldığın zaman 1 kaç hafta trafiğe kapalı alanda kendini,reflekslerini,gaz,debriyaj,vites kullanım ayarlarını iyice kavramalısın... scooter kullanmak yol tecrübesi,trafik tecrübesi açısından da sana faydalı olacak

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bence bir gün toplantımıza katıl yada bir araya gelelim yüz yüze daha verimli olur ,çünkü motor kullanmak biraz farklı bir şey.Cbr 250 güzeldir mesela ama bence daha önce cbr 125 almak lazım....

http://www.youtube.com/watch?v=kHCAgMlKeek ben mesela bu videoya bayılıyorum ve yaşımda 43....
    teşekkür ederim Üstadım.

fikirleriniz benim için çok değerleri. bilgiye ve emeğe saygı herşeyden önce gelir.

saygılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah be kardeşim kısacık bir kendini tanıtma girişiyle başlasaydında dediğin gibi hevesli genç,kanı fıkır fıkır kaynayan toy muamelesi yapmasaydık,neyse geç değil özür dilerim...çünkü hergün genç bir kardeşimiz boyle taleplerle konu açıyorlar,tecrübeli eskilerde elinden geldiğince yol yordam göstermeye çalışıyorlar...
    Gerçekten samimi olarak söylüyorum yinede iyiliğin için başlangıç aşamasında 125 cc yada 250 cc bir motorla başla tecrübe kazan,zaten 1 yıl sonra senin beklentilerini karşılamamaya başlayacak bu motor,ondan sonra 500-600 cc makinalara geçebilirsin...
    Özüre gerek yok kardeş.

125 yada 250 ne tavsiye dersin. bana

servisi iyi olan ve sorunsuz bir motor model

söz alıcam alıncada ilk iş siz bir fotoğraf yollayacağım. :D

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    CBR 125 cbr 250 ...... .......son nokta bu seride cbr 1100 xx
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Cidden konu açıldıda bu avatarımızın yanında yaşımızda yazsa güzel olmaz mı?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)