Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Axa sigorta Sizce hemen Ödermi Kaza masrafımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Merhaba arkadaşlar honda cbr 125imle 2 hafta önce bi kaza geçirdim neyseki bnde çok bşy yok fakat motorsikletimin granajı kalmadı sadece

Bugun aracımın çekildiği honda bayine exper geldi ve 2200tl lik rapor yazdı şimdi tramer çıkıcak . karşılıklı sözleşmemiz var karşı taraf sollama yapıp sola dönerken kafa kafaya çartıştık onun hasarı kaskodan halledilmiştir suana kadar sanırım ... bnm ödememi axa sigorta hemen yaparmı sizce ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    1ayı bulur bence moral bozmıyım ama
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Böle bi durum yaşadın mı konu AXa sigorta çünki honda bayi sanmıyorum faturadan sonra 1-2 gün falan dedi

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    fatura edildikten sonra 1 hafta 10 günü bulur... şuan en kötü ödeme ve eksper '' SBN - JAPAN - LİBERTİY - '' ARASINDA GİDİP GELİYOR.... BUNLARIN ÖDEMESİ 40 İŞ GÜNÜNÜ BULUYOR...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Faturadan sonra ertesi gün yapılacağı söyleniyor ödemenin ne yapsam çacuk olur yani bilemedim arkadaş. . .

Motosikleti
    honda cbf 150
    axa fazla zorluk cıkarmaz 10 güne hesabına yatar. aklınızda bulunsun SBN sigortaya denk gelirseniz yandınız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)