Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başlangıç için ideal motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125 R 2011
    Arkadaslar a2 ehlıyetımı yenı aldım 18 yasındayım
    Vitesli motor deneyimim var hem cc olarak hemde ebat ve hos bi goruntu ıcın uygun 2011 Honda cbr 125 R almayı düsünüyorum
    Tavsiye ve goruslerınızı soylersenız sevınırım ilk motorumu ıyı secmek ısterım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    125 lik bir motorla başlama isteğin doğru bir karar
    şunu izle istersen hiç yoktan bir fikir edinmiş olursun http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Bence 125 cc Racinglere bulaşma. YBR,TVS,CBF gibi modellere yönelmelisin.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    paran çoksa cbr al...yan yatırırsan görürüm çıkan masrafı...ybr125 , cbf150 Türkiye'nin ekonomik şartlarında iyidir...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paran çoksa cbr al...yan yatırırsan görürüm çıkan masrafı...ybr125 , cbf150 Türkiye'nin ekonomik şartlarında iyidir...
    Bu sese kulak ver...
    112ciyiz

Motosikleti
    Honda Titan
    Alıntı blueshadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video süpermiş adamla tanışmak lazım 40 bin liralık motora 20 tllik kask mı aldın ? Abi motoru satarız ama kask elimizde kalcak.. Peki kafan ne kadar ??
    [B][COLOR="#696969"]Mondial RS 151 - 2008 / 2011[/COLOR][HR][/HR] [COLOR="#FF0000"]Honda Titan - 2011 / ?[/COLOR][HR][/HR] :bestmt:[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125 R 2011
    aklımda olan supersport racıng motorlar para cokla alakası yokda bırazda güven var cok sık kullanmayı dusunmuyorum gezıntı amaclı ama bi cbf nin kasasına baktıgımda cbr cok daha şık duruyo ki 125 cc de kendımı gelıstırıp cc yi yükseltebilirim eğer maddi durum yetseydi cbr 125 alırmıydınız ?

edit: 4 ay boyunca arkadasımın bıraktıgı kawasakının 600cc supersport motorunu surdum cokta yenı bı baslangıc sayılmaz

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    CBF 150 al bence.
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

Motosikleti
    Kanuni Breton
    bencede cbf ama aynen paran varsa cbr düşünebilirsin ancak trafikbambaşka olur bunu bilesin

Motosikleti
    Honda CBR 125 R 2011
    illakı zaten trafik oncesı eğitim veya kendıme bos bı alanda parkur olusturarak denemeler yapmalıyım

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı Hkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illakı zaten trafik oncesı eğitim veya kendıme bos bı alanda parkur olusturarak denemeler yapmalıyım
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

Motosikleti
    yamaha x-max 250
    6 ay boyunca 600cc ss motor sürdüysen cbr alma en azından gt 250r al..cbrden çok daha kalıplı ve güçlüdür

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    aslında alacağın motoru seçmek kullanımına bağlı olarak değişecektir mesela ben uzun yolda CBR125R dan memnun değildim motorun durusundanmıdır nedir sıkıntı çekiyorsun uzun yolda şuanda motor sahibi degilim ama alırsamki mutlaka alıcam uzun yola gidebilecek gittigimde beni hiçbir anlamda üzemeyecek birşey isterim yakıt olsun rahatlık olsun ama cbr125 bu alanda iyi degil. Kullanımı çok zevklidir 125 ler arasında aprila ve yamahayı samazsak en iyisi diyebilirim şehir içinde süper. Not. Masraf çıkartmaz servis parça heryerde mutlaka bulunur yan yatma konusunda 600 lük kullanan biri bu motorda rahat rahat yatmaz sanırım

oncelikle herkese selamlar,
    Eger 600luk motoru rahat kullanabiliyorsan bnce honda cbr250r al,hem 150 kg civari 150lilik motorlarla nerdeyse ayni agirlikta yani kotrolu kolay bi motor,
    hem de gecekten zevk alabilcegin bi motor,kaliteyi hissediorsun,tavsiye ederim.
    cbr125 alicagina 250sini al
    en azindan cc artiricaksindir kisa sure sonra buyuzden 250 daha uzun sure idare eder seni
    fiyat farki da pek bisey yok.
    tabi benim fikrim bu,

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    bence cbrın 2011 lerin eski kasası da hoş.cbf de tavsiye ediyorum şiddetle seversen.tabi.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    Tvs Apache
    Yahu ne motor muş cbf150 .) herkes tavsiye ediyor.(gerçekten iyidir) Paran yetiyorsa en iyisi Ninja250, CBR250, GT250R bu motosikletler idare eder seni. CBR125 kısa bir hevestir.

Bu arada motosiklet alıyor adam ayakkabı filan değil sürekli değiştirebilceği birşey olmasa gerek değil mi?

Hkan bu konuyla alakalı çok içerik bulursun sitede.
    Elle tutulabilen , sessizlik vardır..

Selam, Bende yeni başladım, 125cc ile başla derim, hikayemi oku kararını kendin ver;
    29 ağustos p.tesi yani bayram arifesi avcılar'dan motorcu bir arkadaşımla beraber iki motorla yola çıktık silivri'ye arkadaşımın yazlığına gittik, ilk motor tecrübem oldu, çok keyif aldım, malum bayram dolayısıyla yollar da boş olduğundan rahat rahat gittik.
    30 ağustos salı günü sabah 11:00'de silivri'den yola çıktık, avcılar'a rahat geldik, yolda bir iki ufak tefek hatam oldu, örneğin 5.viteste 80km hızla giderken vites küçültmek istedim, 4'e takarken elim gazda kaldı, motor hafif kafa kaldırdı, neyseki 125cc olduğu için bu tip hataları tolere ediyor motor, neden 125cc ile başlayın diyorlar bunu anladım, büyük hacimli bir motor olsa yüksek ihtimal altımdan kaçardı, bende 80km hızla E-5'te yere yapışırdım. Neyse.. avcılar yan yola girdim, alt geçitten gümüşpala tarafına dönücem 3. viteste viraja yaklaşıyorum, motor dönmedi, daha doğrusu ben motoru yatıramadım döndüremedim, arka frene de kayar diye korktum basamadım, elim ayağıma dolaştı ön freni sıktım derken kaldırıma vurmamla kendimi yerde buldum... motor bi tarafta ben bi tarafta... arkamdan da motorcu diğer arkadaşım beni takip ediyordu, hemen yardımıma koştu.. neyse biraz kendime geldikten sonra motoru kaldırdık, çalışıyormu diye baktık, çalıştı, dizimde bir sıyrık, kaskta biraz çizikle ve kırılan motor gösterge paneliyle ilk kazamı atlattım.. Allah beterinden korusun..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler