Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Süreç ....................

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben motor işine yeni merak salmaya basladım.Motor almak istiyorum fakat ilk önce A2 daha sonrada nasıl bi motor almamı önerirsiniz aklıma kawasaki R-7 var bu motor ile alışma süreci geçermi yoksa 150 veya 250lik bi motorlamı baslamam
    gerekir karasız kaldım bi yardımcı olabilirmisiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    kawayı al derim:p
    Mustafa Kemal Atatürk

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bunu bir izle derim ben

7 Tepe Motosiklet Kulübü

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    ilk önce küçükk sisiden başla derim

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Şu Kawasaki R-7'nin bir fotoğrafını asabilir misiniz buraya?
    Çok merak ettim de.

Motosikleti
    nx4 falkon
    Ufak hacimli bi çinli sana motor kullanmayı vede motorculuğu öğretir.Daha sonra işi öğrendiğini hissedersen hacmi yükseltirsin.Sakın motorun m sinden anlamazken düşük model yüksek hacim makina almaya kalkma çünkü camiaya giremeden kaybolur bizide merakta bırakırsın kardeşim.

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Alıntı Ted Bundy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımızın paylaştığı video yu izle ve kararını ver. Eğer kararın bu bahsettiğin motosikletten olacaksa, tavsiyem hiç bulaşma.
    Çünkü modeli oldukça düşük. Parça sıkıntısı yaşayabilirsin,km side fazla. Anladığım kadarıyla motosiklet tutkusundan ziyade gösteriş istiyorsun. Tavsiyem Hyosoung 250 GT al. Hem şeklin olur,hem başlangıç için fazla ağır gelmez. Hem motosiklet tutkunu hemde gösteriş merakını bu motorla giderebilirsin.

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    naptın bilader sen başlangıç motoru bu olur mu hiç
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

bencede size katılıyorum peki önerebiliceğiniz düşük bütçeli ve kolay elden cıkarabiliceğim bi motor tavsiye edebilirmisiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

gösteriş merakı yok demek olmaz super sport bi motor sadece binilmek için alınmaz fakat benim eskiden beri içimde kalan bi tutku motor
    sahibi olmak onun için r-7 uğraşıyorum yani olay sadece gösteriş değil yüksek oranda tutku.

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    bencede size katılıyorum peki önerebiliceğiniz düşük bütçeli ve kolay elden cıkarabiliceğim bi motor tavsiye edebilirmisiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

gösteriş merakı yok demek olmaz super sport bi motor sadece binilmek için alınmaz fakat benim eskiden beri içimde kalan bi tutku motor
    sahibi olmak onun için r-7 uğraşıyorum yani olay sadece gösteriş değil yüksek oranda tutku.
    Motosikletine yıllarını vermeden tutku sahibi olamazsın. Sadece çok heveslisin. Hyosoung 250 GT (önerim)

düşük bütçeli bi motor önerebilicek varmı ?

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    ilk önce küçükk sisiden başla derim

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Tamam hepimizinki tutku ama hiçbirimiz tutkumuza R-7 ile başlamadık
    İlk önce ehliyet. Devamında kask-mont-dizlik.
    1000 lira civarına sukutır al bence, çık trafiğe(ehliyetli ve korumalı) tecrübe edin.
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    yüksek oranda tutku rx7 ile başlayacaksa yüksek oranda alemler arası yolculuğa hazır olmak demektır.şiddetle burda yazılan tavsıyelere uymanı tavsıye ederım

Motosikleti
    nova 150 cc
    Altın elbiseli adamın motosikleti

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Ted Bundy

Forumda,Gazetede veyahut Tv de haberlerde senin haberlini görmek ,

Yine Bir motor kazası Genç sürücü hızlı bir şekilde kamyona çarptı veyahut motorun hakimiyetini kaybetti sonucunda 1 i ağır 4 yaralı gibisinden Haberleri görmek duymak istemeyiz '' Ülkemizde '' zaten bir çok kaza oluyor ...

Senin kanına giren sana bu motoru tavsiye eden biri var ise Onu Rabbime havale ediyorum '' Aileni Arkadaşlarını Sevdiğin Seni seven insanları Biraz olsun umursuyor isen '' bu ve bu tarz yüksek CC motor ile başlamak '' ÖLÜM '' olacağını Olduğunu bilmelisin..

Tavsiyemi istiyorsun :

1: ilk önce Korumalıkları al
    2: sonra ehliyet al
    3: Bir yakınından Veyahut işi bilen '' APAÇİ '' olmayan ADAM GİBİ motor kullanan birinden Ders al veya trafik olmayan kapalı alanda duruş kalkışlara frenlere Vites debriyaj ilişkisine çalış ..
    4: Alacağın motorun üstünde kaybolma aldığın motor altında kaybolmasın Boyu boyuna güzel bir şey al '' Abi benim motor 200 basıyo seninki kaç basıyo benimki 30 beygir seninki kaç beygir he hahaha '' gibisinden çocukça gazlara Galyana gelme..
    5: Motorun düşük cc bile olsa Onu sev Değer ver Gözün gibi bak ileride iyice motora alışınca elinden çıkartır güzel orta cc li 600 vs gibisinden bir motor alırsın ...

9784: Motor seni değil Sen motoru kullan ..
    Motor tavsiyem GT250r

Şimdiden hayırlı olsun ..
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

oz.07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S gitti
    Eğer niyetiniz intihar etmekse, bunun için farklı bir alet yada cihaz kullanın. Bu konuda hayalgücünüzden yardım alabilirsiniz.
    Ama siz sıfır tecrübeyle bu motoru alıp, üç-beş gün sonra gazı ayarlayamayıp motorla birlikte telef olursanız (ki hiç istemem böyle bişey olmasını), haberlerde ailem yada çevremdekilerden biri ölüm haberinizi izlediğinde bana yine "bak ne kadar tehlikeli motor, bırak bunu, şeytan işi vb" şeyler söylediğinde, ben arkanızdan fatiha okumak yerine başka şeyler söylerim..
    Zaten ülkemizde motosiklet kültürü hala anlaşılamazken, camiayı bu şekilde lekelemenizi istemem.

Bu yüzden sizde her aklı başında insan gibi, önce kontrol edebileceğiniz, gazı açtığınızda altınızdan fırlamayacak bir motosiklet alıp önce direksiyonuzu iyice pişirin, tecrübe edinin. Zaten motor üzerine çıktığınızda altınızda 125 cc bile olsa bi 300 km sonra kendiliğinizden korkmaya ve tedbir almaya başlayacaksınızdır. Herkes gibi sizde 125-150 cc bir motosikletle başlamalısınız. Marka-model konusunda da japon olsun, çamurdan olsun derim..

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hem nasil bir motor almaliyim diye öneri bekliyorsunuz.
    Hemde ZX-7 almaya karar vermişsiniz.
    Tam olarak düşünceniz nedir anlayamadim.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Süreç.... diye bir başlık var. Oldukça komik :D Siz başlamadan bitirmeyi düşünüyorsunuz :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)