Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kaza Yaptım Ama ne Kaza. !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok geçmiş olsun,sağlığınıza birşey olmamış ya bu önemli olan,gerisi halledilir bir şekilde.
    Bu ülkede ne yazık ki SİNYAL denen olguyu bilmeyen,kullanmayan çok sürücü var,bu trafikte Allah yardımcımız olsun,size de tekrar çok geçmiş olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Hocam Çok Geçmiş Olsun Allah Bidaha Yaşatmasın...

Egzozdaki Çiziklere Gelince Sana Bi Sprey Söyliycem İsmi "BERNER" Die Alman Markası Pas Sökücü Çizik Giderici Vs Vs.Bir Çok İşlevi Var Kapalı Alanda Koklanması Bile Sakıncalı Bişey Yani Bu Spreyi Motorcularda Bulursun Egzoza Güzel Sıkıyosun Bunu 2-3 Dk Egzoz Üzerinde Kalıo Ondan Sonra Güzelce Bir Bezle Siliyorsun O Siyahlıklar Felan Kapanıyor...

Buda Temsili Resmi Fiyatına Aldanma Fiyatı 10 Tl'dir Bu Şahıs Abartmış Ben Görmen İçin Koyuyorum Sadece.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... ama senin çarpma/düşme sebebin yeterli takip mesafesi bırakmamandan kaynaklı.
    klavyenize sağlık. arkadaşlar, motosiklete biniyorsak ve trafiğe çıkıyorsak, birinin aynasına bakmadan yola atlama ihtimalini de düşünmeli ve ona göre davranmalıyız.

takip mesafesine dikkat etmek burada çok önemli. en az onun kadar önemli bir başka konu ise; motosikletin manevra yeteneğine güvenerek kaza veya tehlikeden kaçmaya kalkışma yanılgımızdır. bir tehlikeyle karşılaşacak olursanız yapacağınız ilk iş frenlere asılmak olsun. sizi kurtaracak hareket budur. duramasanız bile çarpmanın şiddetini azaltmış olursunuz. kaçınma manevrası yapacaksanız, yavaşlarken arkanızı, sağınızı-solunuzu kolaçan edecek fırsat bulursunuz.

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı myagdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir tehlikeyle karşılaşacak olursanız yapacağınız ilk iş frenlere asılmak olsun. sizi kurtaracak hareket budur. duramasanız bile çarpmanın şiddetini azaltmış olursunuz..
    Aynı şekilde Yaptım Refleks olarak isteyerekte değil hızımı azalttım yavaş çarptım ama genede düşürdüm motoru .. !!

aslında belki arka frene asılsam teker kitlense kaysam daha başka olacaktı ama ben tam tersi ön frene birden asılınca zaten motorda kitlendi ..
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Motosikleti
    cbr 125r - Hysoung 250R
    Arkadaşım geçmiş büyük geçmiş olsun. Canını sıkma cana bir şey olmasın.
    [B]Pırasanın piştiği günlerde masada 3 kişi olurduk çocukken. ben, annem bir de oklavası.[/B]

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Geçmiş olsun arkadaşım, acil şifalar dilerim...
    HONDACBR125RAPRİLİARS125YAMAHAR6

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Yolda ne olacağı belli olmuyor. Yinede ucuz atlatmışsın. Geçmiş olsun arkadaşım. Umarım en kısa zamanda iyileşirsiniz.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    geçenlerde tekirdağ devlet hastanesine gittim karşılaştığım motorcuların %90 nında kask ve korumalıklar yok %10' nunda kask var korumalık yok devam hep birşeyler eksik şahsım adına ordaki motorcuları beğenmedim çok apaçice kullanıyorlar (istisnalar kaideyi bozmaz)

size gelince çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin size birşey olmasın... Sadece önünüzdeki aracı takip etmeyin onun önündekindede gözünüz olsun ihtimalleri düşünün o çıkarsa bu ne yapar bu böyle yaparsa bana vururmu vuracak gibi olursa nasıl kurtulurum bundan gibisinden çok geçmiş olsun tekrardan...
    bu kawasaki bir başka dostummm

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Geçmiş olsun çizikleri görünce benim bile içim acıdı :(
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Kuba CG150 Sport(balanslı)
    geçmiş olsun .. düşerken o hissi çok iyi biliyorum inş ilk ve son kazanız olur..kazasız belasız sürüşler.....

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    çok geçmiş olsun. ayrıca morluklar o dizindeki ezilme iyileşirken oluşacak. önce şişer baya sora indikçe morarmaya başlıcak. bende öle oldu en azından

neyse herkesin dedigi gibi cana gelecegine mala gelsin diyelim bizde.

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    kardeşim çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun en kötüsü bu olsun Allah tekrarını yaşatmasın.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    dostum gecmıs olsun :( emın ol kaza baslıgını gorunce korktum bır sey oldu sandım neysekı ufak tefek seylerle atlatmıssın. umarım bu son kazan olur sende uzme kendını once kendını toparla sonra yavas yavas motoruda toparlarsın eksozuda cok fazla kafaya takma derım .

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    geçmiş olsun

fyildirok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Büyük Geçmiş olsun

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir süre sonrada egzoz için bişeyler düşünücem .. Ustaya götürdüm motoru adam bu kapanmaz dedi egzoz için bozulurmuş..

Yapıştırma falan yap dedi demesine ama bu meret ısınıyor arkadaş ne hale gelecek o yapıştırma .

bu arada saol hocam .
    tekirdağda lazer kesimci varsa paslanmazdan oraya şekilli bir parça kestirip arada yarım cm gibi boşluk bırakıp paslanmaz uzun perçınle perçinlesen. bu parça
    egzoz markasının veya motor markası vs olabilir. geçmiş olsun son kazan olsun

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    geçmiş olsun dostum..umarım en kötü kazan bu olur..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    insanlar ile arana biraz mesafe koymanın zamanı gelmiş.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanlar ile arana biraz mesafe koymanın zamanı gelmiş.
    Anlamadım ? İyi bişeymi söyledin kötü bişey mi ?

Geçmiş olsun dileklerini sunan tüm arkadaşlara Abilere Teşekkür ederim..
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Free_AnGeL çok geçmiş olsun tekirdağda trafik çok sıkışık.Bu arada gözün gibi baktığın motorunun hasarlanmasına üzüldüm :(

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)