Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu cihazdan kullanan varmı? (İnterkom)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Merhaba arkadaşlar. Foruma konu açmaya korkuyorum. Neden araştırmadın vb. gibi yorum alırım diye

Ama sanırım forumdada bu konu hakkında detaylı bir bilgi yok.

İnternette araştırdığıma göre Türkiye 'de en ucuz fiyatlı olan interkom cihazı bu;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3283678/detay/

Büyük ihtimalle çin malı ve satıcıda ebay den alıp bize satıyor. Mutlaka ebay de orjinal fiyatı çok daha ucuzdur ama bulamadığımdan ve ebay kullanmadğımdan dolayı bu cazip geliyor şuanda.

Diyeceğim o ki bu cihazı (ilandaki) kullanan varmı? görüntü itibariyle çok basit gözüküyor ama işe yararmı?

Yolda giderken artçıyla bağırarak konuşmak çok sıkıntılı oluyor bağıra bağıra konuşmaktan hem dikkat dağılıyor hemde ses kısılıyor.

Örneğin:

http://www.youtube.com/watch?v=_M3IT...eature=related

Şimdiden teşekkürler
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Hiç kullanmadım

Genede yorum yapmak istedim motosiklet üzerindeyken '' Artçı '' ile Koyu bir muhabbete Başlamak Ne olacak Bu Barcelonanın hali gibisinden konuşmalara başlamak sürücü için dikkat dağıtıyor .. Benim başıma geldi az kalsın Ön tekeri kanal içine sokuyordum ))

Ben yaptım diye herkes yapacak gibisinden bir kaide yok ama yinede motosiklet üzerindeyken 2 dk da olsa motorun sesini Rüzgarın sesini dinlemek gibisi yok
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç kullanmadım ama kabloluları daha sağlıklı ve iyi olduğunu biliyorum kablosuz bluetooth lu modelleri yüksek hızda cızırtı ve kesilme yapıyor diye duydum ilandaki fena bi cihaz değil alınabilir bence

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    tam tersi,bu intercomdan bir arkadaşım almıştı,kablo karmaşasından ve şiddetli cızırtıdan şikayetçiydi.ben de bunun üzerine,ebay dan bluetooth lu olanını aldım.120 km.hızda bile rahat hem telle,hem artçımla rahatlıkla konuşabiliyorum,tavsiye ederim,kablolarla da uğraşmıyorum.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

naproksen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp
    Ben yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Cızırtı olayı yüksek hızlarda oluyor, sesi biraz kısarsanız (çok hassas ayar gerektiriyor) daha rahat konuşabiliyorsunuz. Onun dışında kablolu olması biraz sıkıntı yaratıyor. ama bu fiyata alacağınız karşılık tatminkar diyebilirim. Tabi beklentilerinizin çok yüksek olmadığını düşünüyorum.
    Ayrıca bu konuda ayrıntılı bir yazı yazmıştım, bu sistemede kısaca değinmiştim. Bakınız....

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...-basardim.html

Sormak istediğiniz başka birşey olursa ben burdayım
    Africa Twin
    lntoftheotherworld.blogspot.com

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    @Free_AnGel Ya mp3 olayı falanda var bide dediğim gibi arkada kız arkadaşım konuşuyor hı hı diyorum hep kimbilir neler diyor

@adanalı abi aldığın ürünün resmi veya adını falan verirsen hepimize yardımcı olursun

@Safak Bende kablolular daha sağlıklıdır diye düşündüm ama

@naproksen abi çok güzel bi uygulama yapmışsın. Benim için baskonuş özelliğine gerek yok sesi rahatsız etmeyecek düzeyde açarım sürekli açık kalır zaten genelde iki kişinin aynı müziği dinlemesi için istiyorum

Teşekkürler

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Teşekkürler abi

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Biraz elektronik bilginiz varsa kendinizde yapabilirsiniz. Biz okulda yaptık bunu
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    burda bi arkadaş bu işi beleşe getirmeyi yazdıgını anlatmıştı nasıl mı??????????

öncelikle 2 adet cep telefonu bluetootlu
    2 adet kulaklık
    ve ikisindede walkitootht mu neydi o program onu telinize yükleyinde oluyo sana kask için bluetoothlu konuşma
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    @tosbağa valla o şemalardan hiç anlamam :(

@motorcu48 dediğin mantıklı ancak ondada nasıl oluyor yani onda sanırım bas konuş özelliğiyle oluyor. bunun için düğme vs gerekmezmi?

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-ekonomik.html

Motosikleti
    cbr 125r - Hysoung 250R
    Bu ürünü ebaydan 17 dolara fılan arkadasa almıştık ama oda cızırtıdan yakındığı için kaldırıp koymustu bır kenara sonuç olarak kablolar kimi zaman can sıkıcı olabiliyor fakat türkiyedeki satış fiyatı bence makul o kadarda kazık değil eğer ki kargo süresi çok uzun değilse tabi ki.
    [B]Pırasanın piştiği günlerde masada 3 kişi olurduk çocukken. ben, annem bir de oklavası.[/B]

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    @bizo cızırtı meselesi baya fazlaki kenara atılmış :( Ben biraz daha araştırayım

Motosikleti
    Yamaha majesty 400
    ben bu ürünü kullanıyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...846965/detay/?
    fiyatı senin bahsettiğin ürüne göre farklı ama çok kullanışlı. telefon çalınca otomatik cevaplıyor, tlfnundan müzik dinleyebiliyosun ve artçınla konuşabiliyosun. 90-100 km hıza kadar rahatlıkla kullanılıyor ondan sonrasında rüzgarın etkisi kendini gösteriyor ve duyulmuyor müzik dinlerken kulaklık kalitesi için çok iyi diyemem (yani bi ipod performansı falan beklenmez) ama genede çok keyifli.

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    @recession bahsettiğiniz ürün gerçekten güzel özelliklere sahip ancak fiyatı benim için yüksek Paylaşımınız için teşekkürler

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı tosbağa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz elektronik bilginiz varsa kendinizde yapabilirsiniz. Biz okulda yaptık bunu
    Ortada kullandığın LM386 nedir ? Sanıyorum 7 ayağı var. Ne işe yarar bu cip ?

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortada kullandığın LM386 nedir ? Sanıyorum 7 ayağı var. Ne işe yarar bu cip ?
    Çizimi ben yapmadım. İnternetten bulup hocaya gösterdim yap dedi. Daha lise 2. sınıfta ilk yaptığım devrelerden biri olduğundan ayrıntılı bilgim yok.
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler