Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

ybr ve cbf kullanıcıları yeter artık kabul edin o motorlar 120 i geçmiyor !!

Motovento
    REKLAM ALANI

dişli büyütürsen vites aralarıda kısalır motor daha yuksek devirlerde gezer yakıtı etkiler ben pek hoşlaşmamışdımm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dişli büyütürsen vites aralarıda kısalır motor daha yuksek devirlerde gezer yakıtı etkiler ben pek hoşlaşmamışdımm
    Bilakis 43 dişli ile 100km'de 2.8lt ortalamam varken 38 dişli ile 3.7 ortalamaya çıktım. 5.inci vites 7000 devri geçmiyor ama yakıyor veya yakmadan ciğ atıyor bilemiyorum?
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

suatsm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki an 125 - honda cb 125
    cbf 150 icin ideal hız 90 km 7500 devir ataklarda (sollama vs) gazı verır 8500 deviri görürsen 120 km
    nereye kadar ?? 2 3 dk sonra yıne 90 idealı diyorum!!!
    bayır aşagı. yatarak tek kişi vs önemli olan motorsikletin uzun vadede performans ve ömrüdür bunuda motorsikleti devirli bakımlı kullanmaktır 140 160 200 görmekmistiyosan ona uygun makina almak lazım bu makinanın yapacagı kapasıtesı bu bunun tartısmasını yapıyosak sorun bızım kafamızda biter i
    ama baslık cuk dıye oturmus tebrik ederim
    GÜN OLUR devran döner..

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    bende ybr var 120 kmyi bir ya da 2 kere görmüşümdür. hızı severim ama gitmiyorsa da motor canı saolsun. 120 ile gidemiyor belki ama canım istedi mi canakkaleye düzceye gidebiliyor.
    az yakması, titreşimsiz olması, şehiriçindeki pratikliği, çok fazla bakım istememesi ve 80- 90 ı geçmeden istediğin uzun yola gitmesi her rampayı çıkabilmesi ile gerçek bir motosiklet olduğunu bana hatırlatıyor.

Motosikleti
    x max 250 2013 mat giri
    cbf 150 motor kullanıcısıyım eğimli yolda inerken 9000 devirde maksımum 115 120 km yapıyor ısrarara gerek yok ve redlıne gidiyorsan yakıt tüketimide artacaktır bu seferde neden benzın hemen bitiyor diyebileceğiz bir tavsiye 3 tane cdf 150 kullandım suankı 2012 model 3500 km de ve 90 dana yukarı çıkmıyorum yuksek devirli kullanmıyorum bir depoyla yedeğe geçmeden 430 km gidebiliyorum bu maddiyat acısından çok ekonomik hale geliyor siz de böyle yapabilirsiniz

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    aynen a dan z ye 2011 ybr esd tamamen uyuyor.2500 km de düzde tek kişi çift kişi max 105 baş aşağı 110 115 entatlı gidişi 70-90 km arası en zevkli anı 100 km de 2.6 lt civarı benzin yakması.

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120 ile gidemiyor belki ama canım istedi mi canakkaleye düzceye gidebiliyor.
    mükemmel özetlemiş arkadaş. bence motorcu ruhu budur.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    x max 250 2013 mat giri
    tesekkür ederim arkadaşlar motorunuzu yıkayın ve onu süngerle okşarken motorla konuşun o motor sizi herkulade mutlu edecektır 2004 den beri biniyorum çok sükür allaha herşey bizim elmizde kimseden insaniyetbeklememek gerekir bu şekilde kullanmak gerek istanbulda bazı agresif kullanıcılardan dolayı araç sürücüleri motorcuları dikkate almıyor

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Çok gereksiz bir konu olmuş. Cbf 150. 155 km yi görüyor. Ybr ise 130 km yi görüyor. bizzat kendimden biliyorum.

at sahibinin altında belli olur
    sena at yerine sütçü beygiri vermişler

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı quezzap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok gereksiz bir konu olmuş. Cbf 150. 155 km yi görüyor. Ybr ise 130 km yi görüyor. bizzat kendimden biliyorum.
    Cbf ile 155 azmış benim Bretonda 299 kilit.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

zuhaaahaha tamda bahsettiğimiz arkadaşlardan birkaç tanesi teşrif etmiş . haha cbf 150 ile 155 km hızmı ? yuh o kadarda deil artık yaa .söylediğiniz lafa kendınız inanıyomusunuz cok merak edıyorum ya . hatta sizlerin psikolojik destege ıhtıyacınız oldugunu düşünüyorum . yazık böle bi konu altında yazıp kendinizi rezil etmeyın bari. cbf in 250 liği yapıyomuki 155km hızı ,kaldıki 150 liği yapsın , yok arkadaş sizin için artık tek carenın tedavı olmak oldugunu düşünüyorum . ya göz doktoruna ya psikoloğa gidin . bizzat kendınden biliyomuş :D .bi ..... bilmediği kesin demekki . arkadaşta kendini jokey sanıyo at .eşşek muhabbetine girmiş :D sen o cbf ıle 150 km hız yap ıkı motorumunda anahtarını avcuna koyayım

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    zuhaaahaha tamda bahsettiğimiz arkadaşlardan birkaç tanesi teşrif etmiş . haha cbf 150 ile 155 km hızmı ? yuh o kadarda deil artık yaa .söylediğiniz lafa kendınız inanıyomusunuz cok merak edıyorum ya . hatta sizlerin psikolojik destege ıhtıyacınız oldugunu düşünüyorum . yazık böle bi konu altında yazıp kendinizi rezil etmeyın bari. cbf in 250 liği yapıyomuki 155km hızı ,kaldıki 150 liği yapsın , yok arkadaş sizin için artık tek carenın tedavı olmak oldugunu düşünüyorum . ya göz doktoruna ya psikoloğa gidin . bizzat kendınden biliyomuş :D .bi ..... bilmediği kesin demekki . arkadaşta kendini jokey sanıyo at .eşşek muhabbetine girmiş :D sen o cbf ıle 150 km hız yap ıkı motorumunda anahtarını avcuna koyayım
    Ben gördüğümü söyledim. Motosikletin göstergeler yanlış gösteriyorsa bilemem. Cbf 250 de 160 km yi rahat buluyor. Ayrıca laflarınıza dikkat ediniz. Uyarıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Çok konuşmayın isterseniz. Fazlasınıda gerekli modifikasyon işlemlerinden sonra göstereceğim.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    hee arkadaş ibreden gördüğünü söylüyo. benim bi cup vardı yuki bi ara çarşıdan gelirken 3, vitesde 145 demişti. bi arada 4 e bi çektim rampa aşağı bi kapandım 160 ı kırdı gitti. yalan yok motor neyi gösterdi ise onu söylüyorum
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hee arkadaş ibreden gördüğünü söylüyo. benim bi cup vardı yuki bi ara çarşıdan gelirken 3, vitesde 145 demişti. bi arada 4 e bi çektim rampa aşağı bi kapandım 160 ı kırdı gitti. yalan yok motor neyi gösterdi ise onu söylüyorum
    Çin malı motosikletlerde olur öyle şeyler ;) HONDA bu

Motosikleti
    hondanın ibresi bozulmuyo demek oluyo yani bu haa?? arkadaşım o motor o hıza çıkamaz hadi işine. çık yola sen bas sağlam bi araba ile takip etsinler koy videoyu tamam diyelim. resim falan geç bunları.

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondanın ibresi bozulmuyo demek oluyo yani bu haa?? arkadaşım o motor o hıza çıkamaz hadi işine. çık yola sen bas sağlam bi araba ile takip etsinler koy videoyu tamam diyelim. resim falan geç bunları.
    Olur, Her türlü kanıtlarım.

Motosikleti
    Alıntı quezzap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur, Her türlü kanıtlarım.
    sabırla bekliyoruz o zaman.

zuauha dostum sen o motoru at çöpe . bak bu bisiklet 210 yapıyor http://www.youtube.com/watch?v=gYrd5qwzPrA

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    zuauha dostum sen o motoru at çöpe . bak bu bisiklet 210 yapıyor http://www.youtube.com/watch?v=gYrd5qwzPrA
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)