Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

ybr ve cbf kullanıcıları yeter artık kabul edin o motorlar 120 i geçmiyor !!

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her yiğidin yoğurt yeyişi farklıdır...
    senin açtığın konudan ben bunu anladım...
    bu motoru bilip alan, ne işe yaradığını sınırlarını bilen insanlar zaten senin bahsettiğin konudan çok uzak...
    açtığın başlık bir iddaa yazısı gibi....
    ben kendi düşüncemi söyledim...
    sana her ne kadar ters gelmiş olsada benim düşüncem budur...altımdaki motorun sınırlarını biliyorum ve hiç bir zaman 120-130 görecekmi diye sıkıştırmadım motoru....
    bilmeden sürtçü lisan eylediysek affola....
    tamam arkadaşım işde ben sizin gibi sınırlarını bilenleri desteklıyorum zaten. hedef cbf ve ybr kullanıcaları deıl zaten onu sadece ornek olarak verdım . ben hayatını yalanlar uzerıne kurmuş insanlardan bıktığım için onlara atıfta bulunuyorum . yalanlarıyla insanların tercihlerini kaderlerını etkılıyorlar , ondan sonra ınsanlar bunların lafına bakıp alıyo ybr yi yırtınıp duruyo 140 yapcam die , sonra goruyorkı duz yolda 115 i geçemıyor :D .

---------- Post added at 00:49 ---------- Previous post was at 00:44 ----------

Alıntı pasa216 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.facebook.com/video/video....01651&comments

evet arkadaşlar mondial 125 leri oynama yapılınca 160 170 yapıp yapamıcanı görelim.size antep/nizipte yapılan bir motor yarısını videosunu izleteyim.orda zaten 1. dkkaya yakın arabanın km saatiniş gösterecek.Arba opel vectra.Km saatinin sonunda 260 yazıyr.Bakın bakalım orda kaç yapmıs motorlar.bir de sunu söyleyeyim,motorlara yetişemiyor daha araba,öndeki zaten farkı acıp gidiyor.

Motorlar ise önde giden motorun alt kısmı Full 250 cc,egzantrik ayarı var,üst kısım 125(silindir ve üst kapak 125 cc orjinal yani)

arkadaki motorun alt kısmı full 200 cc ,egzantrik ayarı var,üst kısım aynen 125 cc silindir ve üst kapak.(karbüratörleri 200 cc ikisininde) buyun izleyin(mümkünse facebooka giriş yapın)
    videodaki yol antep urfa otobanı sanırım . askerlik yaptığım yer :=)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bendeki cbf150 bazen 95 te takılırdı bir kezde düzde 115 yaptım genelde en iyi hızı 110 du bende yalan yok milletin dediklerine aldanmıyorum vede herzman aynı hızı her basışta motor görmez hiç bir motor görmüyo....
    daha fazlası evet hayal konuyu neden açtığınıda anlıyorum senin motor 250 lik o bile 140 150 görmekte zorlanırken burdaki milletin palavralarından sıkılmışsın sana sonuna kadar hak veriyorum
    Mustafa Kemal Atatürk

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapmayın arkadaşlar Cbr 125 ile 300km görmüş insanlarla yaşıyoruz. Bunlar normaldir.
    oguzhan6161 bunu beğendi.

pasa216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 100 2012 Kırmızı :)
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendin söylemişin motorlar 250cc diye. yani 125cc 4 zamanlı atmosferik motorla o hızlara çıkılmayacağını kanıtladın.
    işte bak bende diyorum 125-150 cc motorlar 160 170 km hızı görmez. Benim verdiğim videodaki motorlar o anki yarış için hazırlanmış motorlardır.Zaten adamların işi bu,yarışmak.Ha bende de böyle bir motor var,cg tipli modifiye edilmiş 200 cc ama ben hiç bir zaman otobana cıkıp yarısmıs değilim.Canım sıkılınca aynamda var zaten kaskımı takarım,çıkarım düz bi yola 130 140 ımı motoru hiç zorlamadan görür gelirim o yeter bana.
    Tehlikeleri nasıl dibine kadar bertaraf edeceğini bilemiyorsan sakın motosiklete binme, çünkü o zaman bu işi beceremezsin demektir.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Cbf nasıl olsa titremiyor diye yapıştırın sabit 100-110 ile uzun yolu. Ondan sonra motorum yağ yaktı. 150cc, su bardağı kadar motor var ne bekliyorsun daha? Yağ yakarak bir şeyleri yanlış yaptığını motor söylüyor sana zaten. Dinlemezsen elbet beklenmedik bir zamanda kulağını çekecektir. Misal bajaj 150f yağ yakmadığı belirtiliyor. Yakmaz çünkü titrediği için 100'ü geçmek istemiyorsunuz zaten.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    İnternetin baya yavaşmış AurorAbeam

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125lik bir ybrden çok şey bekliyorsunuz

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Ybr 120 mi basıyor? hadi canım
    oguzhan6161 bunu beğendi.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternetin baya yavaşmış AurorAbeam
    Başka bir konuda buranın linkini vermişlerdi, inanın tarihe bakmak aklıma bile gelmedi. 4 yıllık hort olmuş
    Mr.[T] bunu beğendi.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı mrsago adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 model bir ybr em var düzde 110 u gördüğüm zaman motor yarılacak diye korkuyorum ve son zamlardan sonra motorum 13.1 kuruş yakıyor bu değerlere karşılık yukarıdaki değerleri bende okudukca iyice sinirleniyorum bu insanlara...
    Gardaş.nasıl ybr miş o bende de var 2006 65 bin km de ev iş arası kullanıyorum yakmasın diye normal şekilde km de 160 kuruş yakıyo,bi keresinde 175 kuruş yaktı, hesabım nettir, full.doldurup tribi sıfırlar yine full dolduru tribi sıfırlar öyle hesaplarım
    mete_han bunu beğendi.
    98 Beygir.....

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    cbf 150 tam gazde 110, taş çatlasın 115 i geçmiyor gençler dağılın...

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    aynı durum cbr 125tede var sözde top speed 140mış. motor dile geliyor bırak o gazı diye

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Kaç kilosunuz oda önemli 65 kilo adam ybr 125 ile 130 yapabilir 130 kiloysa 110'da kalır öyle.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)