Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

viraj korkusunu nasıl yenerim.???

Motovento
    REKLAM ALANI
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Lastiklerin ne kadar yeni gibi gözüksede. Pek fazla iş yapmazlar. Benimde 2006 model motorum var. Lastikler yeni gibi ama güven vermiyor. Dün akşam eve dönerken yolları ıslamışlar gaza bastım ve olduğum yerde bir tur attım. Neyse ki motorum ufak birşey bana göre ayağımı yere bastığımda durdurabildim. Bu yüzden sanada tavsiyem lastikleri değiştirmen. Zaten 2 tane tekerleğimiz var onlara iyi bakalım. Yolun daima açık olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    eğitim eğitim eğitim trafıge kapalı alanda bol bol slalom, sekiz cizme ve zorlandıgın manevraları calıscaksın motorunun lımıtlerını bıleceksın peglerını surterek doneceksınkı vıraja gırerken sınırlarını bılıp yatırcaksın motorunu her motorun peglerını yere surtene kadar yatma acısı vardır lastıklerınede guveneceksin.....
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    valla kardeş lastiklerin orjinalse eğer yani hiç değiştirmediysen servisin lastiklerin iyi durumda demsine bakma çünkü genelde motosikletlerin orjinal lastikleri dandik olur benimkilerde öyleydi ama değitirdim tubeless taktırdım şimdi daha iyi giriyorum virajlara filan korkumda kalmadı.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş selamlar,

Öncelikle bu his ve güvensizlik ile motoru trafikte kullanma! Tam virajda, sen zaten kendini zorlandığını düşünürken çalacağı bir korna, seni endişeye düşürecek yol üzerindeki bir madde vs gibi riskler çok ciddi kaza yapmana sebep olabilir. Bu yüzden, öncelikle eğitim-pratik ve kontrollü trafik ortamlarında çalışarak bu korkunu atmadan, kendine güvenini ve En Önemlisi Motoru Her koşulda Sürerken Zevk Alma durumuna ulaşmadan trafikte kullanma... Umarım en kısa zamanda halledersin. Selametle.
    Poturdak

Koruyanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 - 2011
    Merhaba dostum bu viraj korkusunu yenmenin şartı. 1 eğitim alacaksın 2 eğitim alacaksın 3 eğitim alacaksın ve çok pratik yapacaksın selamlar iyi sürüşler

xXPaSHaXx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC
    tavsiyeleriniz ve yardımlarınız için hepınıze tesekkur ederım bugun vırajlarda bıraz daha ıyıydım korkumu yenmeye calısıyorum cok keskın olmayan vırajlarda ve daha onceden gectıgım ancak korktugum vırajlarda azda olsa daha ıyıydım bu tamamen psıkolojık olmus sanırım bende zamanla yenıcem kendıme guvenıyorum ( herkese ıyı surusler dılerım )
    xXxDagli amici mi guardi Dio, che dai nemici mi guardo ioxXx

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)