Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Alacağım Yardım Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Sa. arkadaşlar . İzmir Karşıyaka'da oturuyorum . Mondial 150zc-150 zat , Asya 150t19a . Bu 3 model arasında kaldım demek doğru olmaz . Sadece uygun fiyatlı olanını bulamadım . Mesela 4500 kmde asya 150t buldum 1000 lira . 2400 kmde 150 zc buldum 1250 lira diyor . Çok ihtiyacım var acil almam lazım ve fiyatlar aşırı uçuk geldi . Sizin önerebileceğiniz . Yada motoru olup satan arkadaş varsa 1100 liraya çıkabilirim motora göre . Sizlerde bu modellerin 5000 kmyi aşmamış olanların normal değeri hakkında beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum . Bu 3 modeli istememdeki amaç 150lik olmasındada ziyade tasarımlarının hoş olması .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    zattan uzak durda ne alıyorsan al
    bu kawasaki bir başka dostummm

Aralarında en şekilide o gözüküyor . Ne gibi sorun yaşatıyor ?

O kadar insan hiçmi kimse yok yardımcı olacak fikir verecek

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    150zc fena değil. asya değilde mondiallerden birini tavsiye ederim.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Alıntı ersev88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aralarında en şekilide o gözüküyor . Ne gibi sorun yaşatıyor ?
    2. el almıştım belki eski sahibinin hor kullanmasıda olabilir aldıktan 1 hafta sonra motor yaptırdım her hafta berlirli günler servisteydim illallah etmiştim maaşım servise gidiyordu neyseki sattım kurtuldum kymco ck125 aldım adam bana küstü uğramıyorum diye tehditler almaya başladım tabi bunlar eksileri artıları ise çok rahat 0 titreşim denebilecek kadar az konfor serilik çok hoşuma gitmiştim bilsemki başım ağrımayacak tekrar alabilirm şuan benim aklımda 150 zc var onlara bir bak istersen
    bu kawasaki bir başka dostummm

150 zc benimde aklımdan geçen . ama uygun fiyatlı bulamadım nette desem doğru olur . sıfırı 1600 tl + plaka ruhsat masrafları olan bi motorun 2. eline en az 1250 lira istiyorlar ve abest geliyor . yukiden mantığa vuruyorum . 150lik sıfır 2200 ama 2. elleri 1000 lira . oda 2000-3000 km . yani zcye o para fazla gibime gleiyor . yada internette çok fazla fiyat çekiyolar bilemiyorum . fiyat konusunda yardımcı olabilecek bi arakadaş olsa iyi olacak benim için

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

150 zat işte benimde favorim . izmirdeyim ben . 4000 kmde ankarada buldum . 1200 lira dedi . bugün için tamam gelip alacğaım dedim ama satmış motoru . ama piyasasını bilmiyorum . dediğin gibi senin motoru kullanan kişi uzatmalı sevgili muamelesi yapmış olabilir . gözü gibi bakanı bulabilsem keşke :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)