Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kavga-Kaza '' Özür '' !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eve dönerken Her zaman kullandığım yoldan dönüyorum .. Tam ara sokaklardan birinde bi tane reno 19 bir den bir çıktı ki önüme yolun sol tarafından ilerliyorum ara sokakta kaldırımın hemen yanındayım '' !
    Sen yolun sol tarafindan ilerliyorken birden bire önüne reno 19 çikmis.
    Yani reno yolun sag tarafinda.
    Halbuki soldami olmasi lazim?
    Ben orasini anlayamadim!!!
    Ingilterede mi yasiyosun hocam?
    Trafik soldan mi akiyor?
    ben anlayamadim mevzuyu.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    geçmiş olsun..
    adam alkollüyse direk polisi çağırırım...
    ben ucuz kurtuldum başkası belki onun yüzünden ölecek...
    gelsin polis alsın arabasını altından...

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen yolun sol tarafindan ilerliyorken birden bire önüne reno 19 çikmis.
    Yani reno yolun sag tarafinda.
    Halbuki soldami olmasi lazim?
    Ben orasini anlayamadim!!!
    Ingilterede mi yasiyosun hocam?
    Trafik soldan mi akiyor?
    ben anlayamadim mevzuyu.
    hocam Bu saatte bu kadar resim oluyor Lakin
    http://img835.imageshack.us/img835/8083/adszgv.jpg

'' resim eklemede bir sorun var linki yazıyorum ''

Dediğim Gibi ara sokaktayız yol zaten daracık ben sol taraftan gidiyorum sağ tarafta çocuklar top falan oynuyor kızlı erkekli maç yapıyorlar.
    Sol tarafta hiç dönüş yolu yok belli bir mesafe sağ tarafta ise 2 adet yol var ilkinin yanında geçiyorum 2. sinin yanından geçerken bu adam
    yıldırım gibi fırlıyor ki hızı biraz az olsa ve bir sinyal ne bilim korna falan çalsa anlarım geldiğini geçmesi için beklerim ama bu ne korna ne sinyal ok gibi fırlıyor yol beni de geç görüyor.:(

Ara sokak Trafik soldanda sağdan da akıyor . Yeri geliyor ters yönde ilerleyen araçları bolca görüyorum..

Ana yol olsa başka ama ara sokakta Sürücü Kuralı kendi koyuyor. Umarım açıklaya bilmişimdir hocam .
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    çok geçmiş olsun. ekimde benim de buna benzeyen bir olaydan dolayı mahkemem var. adamın ifadesinin fotokopisini aldım, yalanlar iftiralar... benim müdürlerimden biri mutlaka o hakimi tanıyordur. halledip kırılan gözlüğümün parasını alacağım. bir espri yapacaktım ama vazgeçtim, zaten canın çok sıkılmış; yanlış anlaşılırız. tekrar geçmiş olsun.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Valla bu saatte bu kadar demissin ama resim gayet guzel bravo.
    Saniyorum küçük bir kurali unutuyoruz.
    Sagdan gelenin yol hakki var.
    Gerçi bunu zart diye yola çikan hiyar ve babasi bile bilmiyor anlasilan ama eger sagda tali yol varsa ve bizim yolumuzda anayol isareti yoksa yol hakki sagdan gelenindir.
    Aman dikkat.
    Türkiye'de orman kanunlari geçerli olabilir ama yarin baska ülkeleri gezmek isterseniz basiniza büyûk bela alirsiniz.
    Gözunü seveyim dikkat!!!
    Bu sefer ucuz atlatilmis ama bir dahaki sefere sonuç bu kadar neseli anlatilacak gibi olmayabilir.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Motoru aldım Alalı Bazen esiyor Kafama Kendi kendime diyorum Keşke Trafik polisi olsaydım diye...

sadece sahil yolunda 30 dk beklesem 50 den fazla Motor ,araba ,minibüs vs ceza yazardım ..
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Motosikleti
    cygnus rs
    Kavga izlemenin ayrı bir keyfi var ama ben kavga ederken beni de izlemişlerdi baskı altında hissetmiştim kendimi.

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldım Alalı Bazen esiyor Kafama Kendi kendime diyorum Keşke Trafik polisi olsaydım diye...

sadece sahil yolunda 30 dk beklesem 50 den fazla Motor ,araba ,minibüs vs ceza yazardım ..
    Geçmiş olsun, fakat "ceza" falan deme yahu, tüylerim diken diken oluyor... Daha 2 gün önce, 50 km hız sınırı olan bir yerde, hız sınırlarına uyarak geçerken, demek bir ara elim gaza fazla dokundu, ilk sapakta polis çevirdi. Ehliyet, ruhsat, derken 70 km hızla radara girmişim 290 lirayı makbuzda görünce, neee dedim 290'mı, nasıl yani, Allah'ım biri uyandırsın beni Hız sınırının %30'nu yani 65 km geçtiğim için en üst cezayı yazdı bir çırpıda memur bey! Birde ilk defa başıma geldiği için, kayıtlara falan da bakmadım...Ne dedilerse o...Neyse tıpış tıpış 217.5 lira ödeyerek ve -15 ceza puanıyla acı bir ilk tecrübe yaşamış oldum...Memur diyorki bayrakmı sallasaydık burada radar var diye, yolda levhaları görmedin mi? Valla dedim ben levha falan görmedim zaten hızım 50 idi, yani ben levhasız kurallara uyanlardanım dedim ama yemedi Bu yüzden mümkünse ceza falan demeyin 3-4 gün

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    iyi yapmışsın, ama keşke olmasaymış...
    olayı polise götürsen bile ne olacak ki, para cezasıyla yırtıp gidecek.
    bu arada motorunda koruyu bir şeyler bulundurmalısın sanırım
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    iyi yapmışsın, yapmasaydın -üstüne adam sana küfür ettikten sonra- keşke dövseydim diyecektin.

tabi allahtan elemanın babasıda agresif biri değilmiş, yanında haydarla arabadan inen biri olsaydı orda mortingen olabilirdin.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

kempes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Geçmiş olsun dostum,bu sabahta ben malesef u dönüşü yapılcak cepten direk gitmeye kalkan bir hayvanın yüzünden ortalığı karıştırmak durumunda kaldım,ben sabır bile edemedim motordan iner inmez beyninde kaskımın vizörünü kırdım,hiç üzülmedim bu belki bana kast eden ellinci belki de yüzüncü potansiyel katildi,benim canım yanacağına onun yansın,herkez kırmızı ışıkta beklesin yeşil bana yanmış yol benim hakkım bir tane uyanık dönülmeyecek yerden dönecek benim canıma kast edecek ben onu affedicem;hiç işim olmaz affetmek Allah'a mahsustur,Rabbim tüm motorcuları böyle öküzlerden her daim korusun.....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaskla kafamı attın yoksa yumrukmu onu anlamadım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    İlyas abi geçmiş olsun. Trafik magandası çoğaldı yapıcak birşey yok bu konuda. Ama gerçekten en iyisini yapmışsın. Motora büyük bir nazar boncuğu filan tak sen ilyas abi
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Çok Geçmiş Olsun Keske Ceza Almasını Saglasaydınki Başkalarının Canı Yanmasaydı ..
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    bence sen hatalısın kardeşim kusura bakma adam içkiliymiş alkol almış demişsin ve polisi aramamışsın senden sonra kimbilir kimlerin canını yaktı bu haysiyetsiz bu konuda sen suçlusun polisi aramalıydın gereken cezayı yemeliydi adam bence onun haricinde bende sana katılıyorum kardeşim iyi yapmışsın
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

Motosikleti
    henuz yok
    eger babası dıreksıyona gecmedıyse cok buyk yalnış yapıp onu trafıge tekrar içkılı salmısın polısı cagırsan ceza alsa ders olmayacak ama bundan sonra bırılerıne bukadar kolay canına malına kast etmeyecektı babsının olgunlukla konusması senı yumusatmıs .belkıde senden sonra o sınırle gaza bastı ve kaza yaptı hem kendı ıyılıgn hem onun ıcın acımadan polıse basvurun .acımakı acınacak hale gelme daha buyuk sorunlar yasamamak ıcın sorunu kucukken halletmek lazım (bence)

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sen hatalısın kardeşim kusura bakma adam içkiliymiş alkol almış demişsin ve polisi aramamışsın senden sonra kimbilir kimlerin canını yaktı bu haysiyetsiz bu konuda sen suçlusun polisi aramalıydın gereken cezayı yemeliydi adam bence onun haricinde bende sana katılıyorum kardeşim iyi yapmışsın
    Hocam Ben giderken onlarda bindi arabaya ki babası kullandı arabayı çocukta arka koltuktaydı aynadan gördüm . Kullancak gibi değildide bayya bi kan akmıştı burnundan ..Ya ben arayacaktım ama ne biliyim babası ile konuşunca adam sakinleştirdi beni uzatmak istemedim zaten buralıda değilllermiş şehir dışından falan geliyorlarmış . Adam söz verdii bana . Nekadar tutar sözünü bilmem ama oğlum adam olana kadar o arabayı ona vermicem dedi.

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskla kafamı attın yoksa yumrukmu onu anlamadım
    Yok o bana yumruk attı . Tam karnıma karın boşluğuna. Bende kaskla kafa attım ona.

Motosikleti
    kymco ck 125
    iyi yapmışsın, ağzını burnunu dağıtsan daha iyi olurdu. motorcu adam vücut olarak her zaman fit olmalı, kavga işini de bilmeli, yeri geldiğinde had bildirmek için.

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne demiş Ziya Paşa: "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir". İyi etmişsin

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagdan gelenin yol hakki var.
    Hocam bu dediğin kavşakta, değil mi? Düz yolumuzda giderken sağdaki ara yollardan çıkan herkese yol mu vereceğiz? Bence arkadaşın yaşadığı olayda otomobilin çıktığı yol tali yoldur. Tabii çizimden hareket ederek söylüyorum bunu.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)