Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kaza yaptım !!! Yaya'ya çarptım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun. ikiniz de ucuz atlatmışsınız. yayalar(bazen biz) hakaten tehlikeli olabiliyoruz. bizim bu Rize-Ardeşende yayalar gözünün içine baka baka karşıdan karşıya geçiyo. sağa sola bakmak yok, ileriye geriye bakmak yok. gülmekten başka birşey yapamıyorum. çok trajikomik. tekrar geçmiş olsun
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun cüneyt verilmiş sadakan varmiş... dikkat et
    sağolasın ali abi aynen ucuz atlattım

---------- Post added at 19:49 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun insanların kaza anında gözüne bi perde inermiş hiç birşeyi görmezmiş çocuk öyle oldu sanırım
    tek son göz göze geldik kesin perde inmiştir yoksa önümde beklemedizdi
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    ben sizin kadar şanslı olmamıştım motor 40 ben 10 metre olay yerinden uzaktaydık
    www.Motosiklet.net

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun.. bir benzeri bisiklet kullanırken başıma gelmişti okul çıkışı eve gidiyorum yola aniden fırlayan bir çocuk ve her ne kadar ani fren yapsamda duramadım çarptım sonuç çocuğa bişi olmadı bense ayak bileğimi burkmuştum nedenini hala çözemedim ama çarpan biziz zarar görende biz çok garip bir durum tabii kimseye bişi olsun istemem ama böyle durumlarda da neden diye merak ederim
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun.. bir benzeri bisiklet kullanırken başıma gelmişti okul çıkışı eve gidiyorum yola aniden fırlayan bir çocuk ve her ne kadar ani fren yapsamda duramadım çarptım sonuç çocuğa bişi olmadı bense ayak bileğimi burkmuştum nedenini hala çözemedim ama çarpan biziz zarar görende biz çok garip bir durum tabii kimseye bişi olsun istemem ama böyle durumlarda da neden diye merak ederim
    sağol kardeşim aynen bende anlamdım nasıl bu kadar hasar aldığımı benı arabayla götürdüler çocuk yoluna devam etti
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Eğitim ve bilinç şart.Bende yüksek araçların yanından geçerken iilaki yavaşlıyorum.Ne olur ne olmaz..!!!Bi velet yada her kesimden insan atlar geçer,sıçrar,seker diye.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler