Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yeni baslayana yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    baran.ankara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Iyı aksamlar arkadaslar. Yeni baslayan biri icin motosiklet marka-model konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var..
    Aradıgım özellikler;
    az yaksın
    oturusu rahat olsun rahat kullanılsın
    parcası ucuz olsun.
    Ayrıca kanuni caracal 200 nasıl bir motordur kullanan-bılen arkadaslar yardımcı olabilirmi?
    Yardım edenlere simdiden cok tesekkur ederim, yardım edemeyen-etmeyenlerinde canları sagolsun..
    Hayırlı aksamlar.
    i moto

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    selamlar yamaha 125 yada cbf 150 başka mainaya bakma bile hele kanuni hiç yaklaşma derim.....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanuni den uzak dur el bombası gibi ne zaman patlayacağı belli değil ona vereceğin paraya ilerde yapacağın masrafa sıfır japon malı alırsın sadece bakım masrafı olur garanti koşulları daha güzel olur sana tavsiyem kanuniden uzak dur
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yok
    tesekkürler arkadaslar..
    cruiser yada touring artık hangi modele denk geliyorsa arkasında çantalı ve sırt destegi olan motorlardan öneriniz varmı?
    i moto

Motosikleti
    Yamaha YBR125 ESD
    ybr 125 az yakar fazla kaçar.cbf yakıtı ybr ye göre biraz daha fazla olsada parçası ybrden çok daha uygun.

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    Alıntı baran.ankara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkürler arkadaslar..
    cruiser yada touring artık hangi modele denk geliyorsa arkasında çantalı ve sırt destegi olan motorlardan öneriniz varmı?
    üstad motora gerçekten yeni başlayacaksan scooter la başlamanı tavsiye ederim. viraj alışı, frenleme, ve yolu tanımlama olaylarını geliştirmek için bence en uygun başlangıç iki tekeri 100-125 cc scooter
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

Motosikleti
    Yok
    Alıntı fatih_005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad motora gerçekten yeni başlayacaksan scooter la başlamanı tavsiye ederim. viraj alışı, frenleme, ve yolu tanımlama olaylarını geliştirmek için bence en uygun başlangıç iki tekeri 100-125 cc scooter
    tesekkürler kardes ama scooter la baslamak istemiyorum nedenide scooterler otomatik vites, manuel vitese alısayım ki ilerde problem yasamayım.
    manuel vitesli scooter onerin varmı kardes?
    i moto

merhaba üstadlar ben kendime bir bobber yapmak istiyorum ama şehirler arası turlara katılmak istiyorum ve düşündügüm model BMW r80rt..85-90 civarıymış üretimleri,bu yüzden 3 sorum var
    yakıt tüketimi fazla mı bu eski modellerin
    beni yolda bırakır mı
    parça degişimi olayı bana çok masraf çıkartır mı
    yardımcı olursanız sevinirim

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    tesekkürler kardes ama scooter la baslamak istemiyorum nedenide scooterler otomatik vites, manuel vitese alısayım ki ilerde problem yasamayım.
    manuel vitesli scooter onerin varmı kardes?
    ben dört yıl scooter kullandıktan sonra hiçbir vitesli tecrübem olmamasına rağmen iki ay önce cbf 150 aldım 1500 km oldu artık ona vücudumun parçası gibi hükmedebiliyorum.sorun falan yaşamazsın aksine akıllıca bir adım atmış olursun
    Alıntı Caner Keleş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba üstadlar ben kendime bir bobber yapmak istiyorum ama şehirler arası turlara katılmak istiyorum ve düşündügüm model BMW r80rt..85-90 civarıymış üretimleri,bu yüzden 3 sorum var
    yakıt tüketimi fazla mı bu eski modellerin
    beni yolda bırakır mı
    parça degişimi olayı bana çok masraf çıkartır mı
    yardımcı olursanız sevinirim
    alakaya maydonoz gel bize bazı bazı derler ya alakalı bir yere yazabilirsin mesajını http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...t-yourself%5D/ ya da buraya konu açabilirsin http://www.motosiklet.net/forum/moto-bilgiler/
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

Motosikleti
    Yok
    ben dört yıl scooter kullandıktan sonra hiçbir vitesli tecrübem olmamasına rağmen iki ay önce cbf 150 aldım 1500 km oldu artık ona vücudumun parçası gibi hükmedebiliyorum.sorun falan yaşamazsın aksine akıllıca bir adım atmış olursun
    hımm. tesekkürler kardes, peki önerdigin bir marka model varmı?
    i moto

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bu tarz başlık açan arkadaşlar
    anlıyorum bilgiye ve desteğe ihtiyacınız var ve sonuna kadar destekliyorum sizi. Fakat birazda kendiniz araştırsanız okusanız konuları daha iyi bilgi edinirsiniz. Ve forumdada sürekli aynı tip konular dolaşmamış olur.
    Zamanında sende açmadınmı bu kounuyu dersen cevabım hayır.
    Motorunda şimdiden hayırlı olsun
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Yok
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tarz başlık açan arkadaşlar
    anlıyorum bilgiye ve desteğe ihtiyacınız var ve sonuna kadar destekliyorum sizi. Fakat birazda kendiniz araştırsanız okusanız konuları daha iyi bilgi edinirsiniz. Ve forumdada sürekli aynı tip konular dolaşmamış olur.
    Zamanında sende açmadınmı bu kounuyu dersen cevabım hayır.
    Motorunda şimdiden hayırlı olsun
    Arastırmıyorum degil arastırıyorum dedigin gibi kardes ama bir kagıt üzerinde yazan özellikler var bir kullananın önerileri var..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:23 ----------

Mondial 150 Mash nasıl arkadaslar?
    i moto

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    slm bende ankaradayım.4 yıldır bisan roadstar 250 kullanıyorum.motor u sıfır almıştım henüz 13000 km de ve fazla sorun çıkarmadı ayrıca yakıt konusunda da ekonomik.vitesli ve gösterişli bir motor düşünüyorsa ilk etapta roadstar 250 yi tavsiye edebilirim.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    çogu arkadaşımızın dedigi gibi bende honda cbf150 öneririm sana gayet güzel bir makinadır düz yolda pek gücünü hissetmesende egimli yol çıkarken gücünü hissedeceksin eminim

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ybr cbf bir de tvs apacheye bak. ben de senin gibiydim. keşke motoru aldığım zamanlarda buraya üye olsaydım. mash demişsin, bende 150 zc var. aynı motora yeni kasa. 9000deki motoru az biraz zorlamam egzoz subabını yamulttu. üst kapağı da değiştik ne ıolur ne olmaz diye.

bundan benim motoru bakımsız bıraktığımı anlama; 1000 kmde bir yağını castrol power1 scooterla değiştim. sürekli filtreyi temiz tuttum. 2 kere filtre değiştim. 2 kere buji değiştim.

motora bir sürü eklemeler yaptım. motorun toplam masrafı 3 milyar. şu an motorun hiç bir eksiği yok ama motorda bir ayarsızlık var ve motor 6000 deviri artık geçemiyor. ha nedir; adam gibi bir ustayla eskisinden iyi olur ama neden bu kadar uğraşayım ki? yağını benzinini koydun mu gidecek motor istiyorsan bence 150 ccye kadar alınacak 3 motor var bunları da yukarıda yazdım. keşke biri bana motoru alacağım sıra sana yaptığım bu uyarıyı biri bana yapsaydı.

özetle; eğer kendine kardeş istiyorsan çin malı alabilirsin.

Motosikleti
    Agility city 125 olucak.
    ya ben bu scooterla başlama olayını çok araştırdım ama çoğu kişide vitesliyle başlıyabılırsın zor olmaz felan dedi kararsız kaldım bende yeni alıcam motor.scooter alırsam 0 km agility city125 vitesli alırsam 2.el cbr125 benımde kafam karışık bu scooterla vitesliyle başlama işinde.

Motosikleti
    Yok
    Alıntı delphius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben bu scooterla başlama olayını çok araştırdım ama çoğu kişide vitesliyle başlıyabılırsın zor olmaz felan dedi kararsız kaldım bende yeni alıcam motor.scooter alırsam 0 km agility city125 vitesli alırsam 2.el cbr125 benımde kafam karışık bu scooterla vitesliyle başlama işinde.
    CBR125 kullananlar nasıl bir motordur? Performansı yakıt tuketımı vs.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:10 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr cbf bir de tvs apacheye bak. ben de senin gibiydim. keşke motoru aldığım zamanlarda buraya üye olsaydım. mash demişsin, bende 150 zc var. aynı motora yeni kasa. 9000deki motoru az biraz zorlamam egzoz subabını yamulttu. üst kapağı da değiştik ne ıolur ne olmaz diye.

bundan benim motoru bakımsız bıraktığımı anlama; 1000 kmde bir yağını castrol power1 scooterla değiştim. sürekli filtreyi temiz tuttum. 2 kere filtre değiştim. 2 kere buji değiştim.

motora bir sürü eklemeler yaptım. motorun toplam masrafı 3 milyar. şu an motorun hiç bir eksiği yok ama motorda bir ayarsızlık var ve motor 6000 deviri artık geçemiyor. ha nedir; adam gibi bir ustayla eskisinden iyi olur ama neden bu kadar uğraşayım ki? yağını benzinini koydun mu gidecek motor istiyorsan bence 150 ccye kadar alınacak 3 motor var bunları da yukarıda yazdım. keşke biri bana motoru alacağım sıra sana yaptığım bu uyarıyı biri bana yapsaydı.

özetle; eğer kendine kardeş istiyorsan çin malı alabilirsin.
    cbr125 nasıl kardes?
    i moto

Motosikleti
    kymco downtown300i - Honda Silverwing600 ABS

Motosikleti
    ewt beklenen motor geldi honda cbf 150 siyah
    Bende yeni başlıyorum ama aştırmalarım honda cbf 150 en idaali galiba ben onu sipariş verdim ama gelmişi gelce yok...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    CBR125 kullananlar nasıl bir motordur? Performansı yakıt tuketımı vs.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:10 ----------

cbr125 nasıl kardes?
    honda japondur. gayet güzel makina. 130-140 yapabilirsin. yokuşlarda ve uzun yolda bayılmaz su soğutmalı diye biliyorum. iyi bir ustayla beraber kilometresini kontrol ettirerek alabilirsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)