Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardımlarınızı bekliyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

selamlar...
    arkadaşlar, hikayem kısaca...
    üniversite yıllarında 250 ceylan bindim.. yaşım 48. motor sevdası geceleri rüyalarıma giriyor.. bunca yıl eşimin rızasızlığı nedeniyle motor almadım.. artık bu konuda kimseyi dinlemeyi düşünmüyorum.. yaşım da geçiyor gibi... benim düşüncem VF 750 C Magna, VT 600 veya 750 Shadow, Virago XV 535 veya 750 aralarından bir tercih yapmak.. sizlerin bu konudaki engin tecrübelerine ihtiyacım var... ilkay aktuğ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Shadow 750 veya Virago 750

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bütçe ne abi?
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shadow 750 veya Virago 750
    magnayı neden tercih etmiyorsun?

bütçeye gelince değişken, ama çok değil. adı geçen motorların ikinci eli gibi...

Motosikleti
    黑穆拉特 chinese cub
    abi yaş 48 ve ünv. yıllarında motora binmişsin ve 750 cc ikinci el bir motor arıyorsun??? Sence bu söylediklerinde tezat yok mu dersin, refleksler yavaşlamış azalmış olabilir, zaten ne kadarlık bir motor tecrüben var o da ayrı konu,en kötü ihtimalle 20-25 yıldır motora da binmiyorsun anlattığın kadarıyla 125-150 cc bir motor 120-130 km hız yapar 50-100 cc küçük olur dersen bence 125-150 cc yi geçme başına iş alırsın,kardeş tavsiyesi aramızdada 8-10 yıl fark olduğunu düşünürsen, saygılar
    'He who laughs last, was too slow to get the joke'::146::::145::::piloot::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)