Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motosiklet taşıma

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı sibella adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar tavsıyelerınız ıcın tesekkur ederım ama sorun bu seferde zn125 ı ankaradada bulamamam. uretımden kalkmıs yerıne znu koymuslar ve hangı bayıyı arasam elımde yok znu var dıyo :( :(
    hocam sen motoru ayvalıktan ankaraya getirmeyecek miydin..
    ankara da neden arıyosun motoru olayı anlamadım ben...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

durum bıraz karısık ben motoru ayvalıktan alıp yazın kullanıp yaz sonu ankaraya getırtıcektım ama edremıt burhanıyedekı bayılerı aradım ellerınde zn yok znu var . zn nın fıyatı 1635 znu nun 2150 tl yanı aradakı fakr 500 e yakın
    aklıma soyle fıkır getırdı motoru ankaradan alırım 80 lıraya tasıyor ptt kargo,ayvalıka tasıtırım, yaz sonu da ayvalıktan ankaraya tasıtım bu bana 160 tl ye mal olur dıye ankaradan alıyım dıye dusundum

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Alıntı sibella adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durum bıraz karısık ben motoru ayvalıktan alıp yazın kullanıp yaz sonu ankaraya getırtıcektım ama edremıt burhanıyedekı bayılerı aradım ellerınde zn yok znu var . zn nın fıyatı 1635 znu nun 2150 tl yanı aradakı fakr 500 e yakın
    aklıma soyle fıkır getırdı motoru ankaradan alırım 80 lıraya tasıyor ptt kargo,ayvalıka tasıtırım, yaz sonu da ayvalıktan ankaraya tasıtım bu bana 160 tl ye mal olur dıye ankaradan alıyım dıye dusundum
    125 zn'nin sıfırını hemen hemen bulamazsın gibi bir şey.Arkadaşıma İstanbul'da zar zor 1 tane bulduk.Hatta arkadaşım gri renk istiyordu,son olarak kırmızı renge eyvallah demek zorunda kaldı.satıcı bayi taksitte yapmadı.Motora 3 kişi talipmiş,biz 1000 lira kapora vererek ancak sahip olabildik.125 znu var,dediğin gibi 500 lira gibi bir rakam ödeyip ancak sahip olabilirsin.Dediğim gibi 125 zn kıyıda köşede kalmış,tanıdık bir bayi bulursan bir ihtimal.Ama sıfır bulman çok zor
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)