Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

nası bi motor alıcam ben şimdi :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mct motorsa ben motosiklete tövbe edip Kıbrısa gidip orada inzivaya çekilicem aga... sen cup sahibisin akıllı adamsın vesselam maldan anlıyon...

abi zaten bunu yanına bir kaç yıla aprilla scarabeo 200 alıp jübile yaparım yaş 28 ama o aprilla bana ömür boyu yeter diye düşünüyorum nede olsa bu katagoride diva veya süper star oluyor aprilla
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cross da olabilir diyorum ama işe gidip gelirkende kullanacağım için %60 asfalt kullanımıyla pek mantıklı gelmiyor.
    Sen de işe giderken Cennet'in oradan Florya ormanına girip, Florya istasyonun oradan çıkarsın.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben 8 ay kullandım neredeyse..satmak zorunda olmasam satmazdım..tamam bir gv kadar kaliteli olmasını beklemesin arkadaşlar ama beni balıkesire götürdü getirdi o traktör
    ve onun söylediği fiyata ancak bu motorlar var cruiser olarak..
    biraz titreşim var ama titreşimde insana göre biraz değişkenlik gösterebilir..85-90 km hızı geçmedikten sonra pek sorun yok..
    bakımlarını kaçırırsa işte o zaman ne desen haklısın..

sonuç oalrak 2 seçeneği var..
    -ya bu motorlardan (cruiser istediği için ) mct alacak
    - yada para biriktirip hiç bulaşmadan en kötü ihtimal gv alacak..
    ama bizim arkadaş sabırsız olduğundan 2.seçeneği eliyorum
    onda gv parası yok onu biliyorum...aç karnını zor doyuruyor adam...

şu çapır sevdasından vazgeçircem ben onu...

sonucta benim mct veya tıgerim olsa bana Abdurrahman Çelebi gelir ama gerçekten kötü makinalar...geçiş diyelim heves alma diyelim...

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mct
    abi zaten bunu yanına bir kaç yıla aprilla scarabeo 200 alıp jübile yaparım yaş 28 ama o aprilla bana ömür boyu yeter diye düşünüyorum nede olsa bu katagoride diva veya süper star oluyor aprilla
    aga Sakaryada Aprıllayla gezilmez adamı döverler...

hadi bana müsade iyi geceler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyice kararsız kaldım ya çinlilere çok kötü diyosunuz ama benim motorumda gayet sorunsuz aslında sukuter olduğundan olabilir titreşimi falan yok, bi sorunda çıkarmadı bana 4000bin km boyunca
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    iyice kararsız kaldım ya çinlilere çok kötü diyosunuz ama benim motorumda gayet sorunsuz aslında sukuter olduğundan olabilir titreşimi falan yok, bi sorunda çıkarmadı bana 4000bin km boyunca
    gerçekten çok binmişsin 4000 km

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel kardeşim 4000 km ne ki ya ben o km yi 2 ayda yaptım birşey olmadı ama bana desenki sana beleş mondi vallaha bir daha almam neden mi çünkü artçı için ölüm bende her zaman artçı ile takılıyorum sende iyi düşün biraz bekle en azından çinli alma bence[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:54 ----------

abi izmite taşınmayı düşünüyorum ama onlarda çok kötü durumda bak daha dün beş attık ben öyle bi şehirde oturamam ki sakarya burnumda tüter 50 km ama genede istediğim zaman kaçarım sapancaya sakarya ya dolaşmaya hem kötü mü olur sakarya semalarında bi aprilla geziyor olması ismimiz olmasada alemde şekli miz olur yani zengin fakir belli olsun yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bütçeyi biraz daha zorlayıp ybr alma imkanın olamaz mı? takarsın arkaya bir çanta tadından yenmez

illa kalıplı bir şey istiyorsanda regal raptorları biraz araştır. bu tür motorlar arasında araştırdığım kadarıyla diğerlerine nazaran daha iyi diye biliyorum
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Madem atis serbest herkes fikrini söylüyor.. bana da söz düser. MCT nin o kadar titresimli makina olduguna bende katilmiyorum. Grubumuzda kullanan var titresimden sikayet ettigini duymadim.
    Commuter tarzi düsünmen senin acindan daha iyidir. Bu sinifta lider bana göre YBR'dir.
    Yeni nesil Mondialleride kimse yabana atmasin. MC150 kullaniyorum. Bekledigimden cok fazlasini buldum. Yadiklarimi ve yazilanlari forumdaki topikten takip edebilirsiniz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)