Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gdr Kask

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Selamlar

Ls2' kaskım vardı..Geçenlerde çalındı motorun üstündeyken, Yeni kask almak istiyorum bu kaskı beğendim sizce nasıl ? Daha önce gdr kullanmadım kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum
    Fiyatıda çok uygun..80 lira 0'ı Yarın almayı düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr
    ) gdr iyi ama ls2 ye göre dışardan gelen sesleri daha az duyarsn illa alacam diyorsan parlak siyah al )

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı gökhan007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) gdr iyi ama ls2 ye göre dışardan gelen sesleri daha az duyarsn illa alacam diyorsan parlak siyah al )
    Bunu beğendim Yarın alıcam kısmetse..Ls2'de güzeldi..Bunun desenleri hoşuma gitti Sağlammış arkadaşlar öyle söylüyor kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

Motosikleti
    Ybr
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu beğendim Yarın alıcam kısmetse..Ls2'de güzeldi..Bunun desenleri hoşuma gitti Sağlammış arkadaşlar öyle söylüyor kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

Burda arkadşm biri mat siyahını 2.el 50 tl'ye sattı 2 hafta faln bn kullandm camını siyahlılhı tam normal gzel

Facede beni ekle : http://www.facebook.com/profile.php?id=100001042111818

Motosikleti
    yamaha r 6
    Shoeı her zaman
    :bounce: Efendi olcaksn Efendilik herzaman iyi prim yapar bak Yüzüklern Efendisine nasıl gişe yaptı Olay yüzüktemi ? Hayır efendilikte:bounce:

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    al kardeş al bende de aynı desen gdr var harika bir kask ls 2 de var bende ben fazla fark görmuyorum arasında ls2 çeneden açılır var bende diğeri bu beğendiğin kask desen de harika duruyor ha
    dikkat cekiçi hemde
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Bende kullanıyorum usdat memnunum ama eger ımkanın varsa bu kaskı onerırım...
    http://www.otosever.com.tr/?urun-46-...-KIRMIZI-.html
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Recai kardeşim hiç çekinmeden al için rahat bir şekilde al
    arkadaşım r1 ile 150 km hızla kaza yaptı kafasında aynı kasktan vardı hiç bişey olmadı ben 3 kaza yaptım hiç birşey olmadı en son kazamda direk kaldırımın köşesine kafam çarptı kaskta sadece ufak tefek çizikler oluştu
    bende 3. kazadan sonra değiştirdim yine aynısını aldım
    gönül rahatlığıyla al fiyatıda bu arada bayağı ucuzlamış
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al kardeş al bende de aynı desen gdr var harika bir kask ls 2 de var bende ben fazla fark görmuyorum arasında ls2 çeneden açılır var bende diğeri bu beğendiğin kask desen de harika duruyor ha
    dikkat cekiçi hemde
    Teşekkürler

Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kullanıyorum usdat memnunum ama eger ımkanın varsa bu kaskı onerırım...
    http://www.otosever.com.tr/?urun-46-...-KIRMIZI-.html
    Gdr'nin bu modeli hoşuma daha çok gidiyor hem fiyatda çok uygun..Yarın gidip alıcam kısmetse teşekkürler hepinize

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Recai kardeşim hiç çekinmeden al için rahat bir şekilde al
    arkadaşım r1 ile 150 km hızla kaza yaptı kafasında aynı kasktan vardı hiç bişey olmadı ben 3 kaza yaptım hiç birşey olmadı en son kazamda direk kaldırımın köşesine kafam çarptı kaskta sadece ufak tefek çizikler oluştu
    bende 3. kazadan sonra değiştirdim yine aynısını aldım
    gönül rahatlığıyla al fiyatıda bu arada bayağı ucuzlamış
    Teşekkür ediyorum gdr iyi bi marka fiyatı bana çok uygun geldi..Yarın gidip alıcam

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kasklara güvenirken "aynısından bende de (veya) bir arkadaşımda da vardı, son hız kafamı duvara çarptım çizik bile olmadı" şeklinde yorumlara bakmanızı önermem.

Aslolan test sonuçlarıdır.

Bu kaskı bilmiyorum, zira test sitelerinde test edilmiş bir kask bile değil. Menşei olarakta Çin malıdır.

http://www.gdrhelmet.com/english/index.asp

Bunun yerine benzer fiyatlarda bulunabilmesi açısından Airoh marka öneririm. Sertifikalı, çarpışma test sonuçları bilinen, İtalyan markası bir kasktır.

Piyasadaki pek çok marka kaskın çarpışma test sonuçlarının yayınlandığı site: http://sharp.direct.gov.uk/

meyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv250
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasklara güvenirken "aynısından bende de (veya) bir arkadaşımda da vardı, son hız kafamı duvara çarptım çizik bile olmadı" şeklinde yorumlara bakmanızı önermem.

Bu kaskı bilmiyorum, zira test sitelerinde test edilmiş bir kask bile değil. Menşei olarakta Çin malıdır.

Bunun yerine benzer fiyatlarda bulunabilmesi açısından Airoh marka öneririm. Sertifikalı, çarpışma test sonuçları bilinen, İtalyan markası bir kasktır.

Piyasadaki pek çok marka kaskın çarpışma test sonuçlarının yayınlandığı site: http://sharp.direct.gov.uk/

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkürler detaylı bi inceleme ama gdr'de ls2 kadar iyi bi kask bu fiyatlara bulunabilicek en iyi kasklar bunlar ls2 ve gdr..Biraz daha araştırmak gerekir ben ls2 de 3-4 kaza atlattım çok iyi bi koruma sağladı..
    Alıntı meyto adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    80 lira demişsin. Merak edip baktıp netten 150 liranın aşağısında bir fiyat göremedim. Nerede senin verdiğin fiyat.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    80 lira demişsin. Merak edip baktıp netten 150 liranın aşağısında bir fiyat göremedim. Nerede senin verdiğin fiyat.
    Nette değil..Antalyada..Tanıdık bi yer herşeyi oradan aldığım için güzel bi indirim yaptı İstiyorsanız sizede ayarlıyayım Biraz daha araştırıcam, Ls2 mi alsam tekrar daha önce kullandığımdan onda hiç problem yaşamamıştım test sonuçlarındada çoğu kaliteli markayı geçmiş..

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nette değil..Antalyada..Tanıdık bi yer herşeyi oradan aldığım için güzel bi indirim yaptı İstiyorsanız sizede ayarlıyayım Biraz daha araştırıcam, Ls2 mi alsam tekrar daha önce kullandığımdan onda hiç problem yaşamamıştım test sonuçlarındada çoğu kaliteli markayı geçmiş..
    İyi fiyat gerçekten. İlgin için teşekkürler üstad sağolasın. Ls2 kaskım var şu anda bi sıkıntı yok.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi fiyat gerçekten. İlgin için teşekkürler üstad sağolasın. Ls2 kaskım var şu anda bi sıkıntı yok.
    Benim ls2'nin Vizoru taktığımız yeri kırılmıştı tek sorun oydu..120'yle giderken Vizor geriye uçtu ondan sonra motorun üstünden çalmışlardı Bakalım yarın ola hayrola

irondark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR 600 k)
    Alıntı 54rena54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shoeı her zaman
    arai her zaman

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    verdiğin paranın iki katı performans beklemezsen işini görür...

büyük konuşmayayım ama ben almam... alana da mani olmam...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşımda çene açılır olanı var. LS'ye göre karşılaştırılmayacak kadar fark var kalite olarak. Ayrıca Çin malı. En azından 100 Liraya LS2 almanı tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)