Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.el motor alıcam acil tiyo lazım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R (07 NYA 11)
    Arkadaşlar yarın ogle sularında motora bakmaya gidicem acaba bir kaç tiyo verebilirmisiniz basit bir şekilde bakmam gereken yerler püf noktalar nelerdir?
    [I][B][COLOR="Blue"]Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....[/COLOR][/B][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı road_ends adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın ogle sularında motora bakmaya gidicem acaba bir kaç tiyo verebilirmisiniz basit bir şekilde bakmam gereken yerler püf noktalar nelerdir?
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...etmeliyiz.html

Bu linkte aradıkların var sanırım...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...etmeliyiz.html

Bu linkte aradıkların var sanırım...
    kesinlikle hocam teşekkurler
    [I][B][COLOR="Blue"]Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....[/COLOR][/B][/I]

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    püf noktalar derken motor seçim konusu değildi değlmi yani ben anlamadım doğrusuda sandımki motor temiz mi değilmi diye nerden anlasılıcak bunun püf noktası diye sorulmuş bi soruya benzettim
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    püf noktalar derken motor seçim konusu değildi değlmi yani ben anlamadım doğrusuda sandımki motor temiz mi değilmi diye nerden anlasılıcak bunun püf noktası diye sorulmuş bi soruya benzettim
    motor belli arkadaşım hyo 250r buldum 2.el ona bakıcam sadece temiz olup olmadıgını anlamanın puf noktalarını istemiştim alırken bakmam gereken yerleri sesi vs...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)