Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İkinci el motor alacaklar, dikkat;

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Cehenneme gidecek dünya üzerindeki esnaf ehlinin yarısı Türkiye'den olur.Ticarette hile,kul hakkı,haram para;zinamızda boldur ama boy abdestimiz eksik olmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha cryptone
    Böyle bir genelleme yapmak yanlış, ve gerçeği asla yansıtmaz. İstanbulda belki yaygın olabilir, İstanbuldan herşey beklenir. O da pahalı racing tarzı motorlarda olur genellikle. Ama ifade edilen fikirler çoğunlakla gerçeğin tam tersi gibi geldi bana.

Bakınız, herkes motor kullanamaz. Adam heveslenir alır, bir kere düşer canı tatlıdır korkar koyar kenara. Mesela geçen yıl bir cygnus rs aldım, bu motor bir bayan arkadaşımıza aitti. 2006 model. Arkadaş ilk sahibinden aldı. Sonra o binemedi sattı. Alan kişi de binemedi. Dediğim gibi tanıdığımız insanlar bunlar. Ve ben 2010 yılında motoru 5000 kilometrede satın aldım. Bir yılda 10000 kilometre yapıp sattım.

Şimdi aldığım honda innova da yine tanıdığımız kendi çevremizin insanlarından aldık. Motor 2005 model. Sahibi oldukça varlıklı bir esnaf abimiz. Heves edip aldı binemedi koydu depoya durdu motor. 2005 model motoru ben 16000 km de satın aldım.

Yani demek istediğim, bu kadar şüpheci yaklaşmadan önce bir gerçeği de hesaba katalım. Nice insan heves edip alıyor. Sonra binemiyor. Böyle çok örnek var.

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    En iyisi alacaksın 0 motoru kafan rahat olacak ya.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:52 ----------

Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cehenneme gidecek dünya üzerindeki esnaf ehlinin yarısı Türkiye'den olur.Ticarette hile,kul hakkı,haram para;zinamızda boldur ama boy abdestimiz eksik olmaz.

Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)