Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2003 yamaha fazer hakkında soru ????

Motovento
    REKLAM ALANI
    mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    Merhaba geçende bir moto galeride 2003 model bir yamaha fazer gördüm kırmızı renkte ve oldukça güzel görünüyordu makina 2003 model ve 46000km deymiş şimdi sorum şu 2003 model bi makina için km çokmu fazla fiyat olarak 7500 ytl istiyor pazarlık olur diyor artı olarakta arka dişli ve zincir yeni değişmiş.ne dersiniz?????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    2,5 - 3 yıllık bir motor için 46,000 Km yol yapması normal Sonucta fazer bu yatması normal olmazdı bence. Gerçi 3 yıla bölsen 15,000 km ye yakın bir ortalaması var yılda Fiyat konusunda pek bilgim yok malesef
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    arkadaşlar kimseninmi bi fikri yok bu fazer hakkında yada fiyatı hakkında ?????

boxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000rr
    bence çok uçuk değil fiyatı...yani pazarlık da yapılabilir denmiş sonuçta,6.800 falan alınır...benim bi arkımda vardı,gayet güzel bir motor...ve bana sanki eski fazer yenisinden fren ve viraj olarak daha yetenekli gibi gelmişti...

senede 15.000 km yapan bir insan mevsim motorcusu değildir,365 gün binmiştir elinden geldğince..bilinçli ve motor kültürü olan biri olduğu düşünülebilir..ve bence motor olarak da çok zorlanılmış değildir..tabii bunlar tamamen tahmin,iyi bir serviste iyi bir kontrolden geçirmekte fayda var

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    bence fiat normal arkadasım su an mondiallerin bile 3000 ytl olduunu düsünürsen bi japon için fazla deil
    :bounce: 0546465246900

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    2004 modelini en azından 12 ye satıyolar. 2003 kasasının motor ve fren performansı da gercekten çok iyidir. Bence km si gayet normal. Eğer bakımlı ve problemsiz se alınabilcek bi motor.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

masaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hortt bakalim evet arkadaslar bugun sizce nasil gider 2003 fazer almayi dusunuyorum da

Tavsiye ederim.

Bu makin için normal fiyat nedenini bir arkadaş açıklamış, Japon makineleri dışındakilerin bile bu fiyata göre pahalı olmasıdır. Arkana bakmadan kullanacağın bir makinedir. Uzun yol içinde idealdir. Makinenin sağlamlığı da bu fiyata göre önemli neden derseniz benimde 2003 model Fazerim var ben de satıyorum. İstediğim fiyat 8500 ancak gider fiyatı bu aylarda 8000-7500 civarında makinenin vede alıcı ile satıcının niyetine göre bu aralıkta seyir eder. Yaza doğru ise bu fiyatın üstünde de (yada pazarlık yok diyebilir.) olabilir. Makine sağlam ise (Lastikler, mekanik sorunu ve kazasız (Düşürmeleri büyütme gözünde)) kaçırma derim. Allah kaza bela vermesin.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    13-02-2006, 13:45

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler