Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1500tl ye jinlun 250-5..2500tlye keeway super shadow hangis

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar selamlar haftaya ilk motorumu alıcam 8000m de jinlun-250-5 1500 istiyor yine 8000km km de keeway supershadow 2500 istiyor ne yapmalı sizce

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    1500tl civrında, aksesuarlı mct 250 al, piyasası daha hızlı ve en bol parçalı ürün.
    ama senin dediğn iki motordan supershadow için fiyat bence çok yüksek.
    arkadaşımı jinlun 150 kullanmıştım ama o da gitmiyordu. ölüm gibiydi...
    mct 250 ise çok daha farklı bence...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:28 ----------

supershadow teknik özellikleri :

Motor 2-cylinder, 4-stroke, air-cooled
    Yakıt 9 L
    Çap x Stroke 49 X 66 mm
    Silindir hacmi 248 cc
    Max. Güç 13,2 kW 7500/1min
    Frenler Ön disk, arka kampana
    Jantlar Ön lastik 3.00 - 18
    Arka lastik 130/90 - 15
    Boyutlar Uzunluk 2225 mm
    Genişlik 760 mm
    Yükseklik 1145 mm
    Dingil Aralığı 1540 mm
    Taban Yüksekliği 165 mm
    Ağırlık 140 kg
    Aksesuarlar
    Vites Kutusu 5 vites
    Supap
    Şase

jinlun 250 teknik özllikleri :

tek kendisi hakkında bir başlık bulamadım.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-hakkinda.html

genel anlamda d burayı incele

http://www.google.com.tr/search?sour...0&q=jinlun+250
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

mct nin telli cantları hoşuma gitmiyor çelik cantıda bidiğim kadarıyla 350ye flan takıyorlar ve arıza yönünden sıkıntılı makineymiş. gerçi jinlunda fazla arıza veriyor ama fiyat uygun geldi km side düşük ve yapılı makine keeway dersen aslında ilk tercihim ama pahalı biraz çift silindir olması ve jinluna göre daha hafif olması vibrasyonu aza indirgiyor neyapmalı kaldım ve yeni başlıcam motora jinlun ağırmı gelir diyorum

saygılar

Motosikleti
    Alıntı ankachoopers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mct nin telli cantları hoşuma gitmiyor çelik cantıda bidiğim kadarıyla 350ye flan takıyorlar ve arıza yönünden sıkıntılı makineymiş. gerçi jinlunda fazla arıza veriyor ama fiyat uygun geldi km side düşük ve yapılı makine keeway dersen aslında ilk tercihim ama pahalı biraz çift silindir olması ve jinluna göre daha hafif olması vibrasyonu aza indirgiyor neyapmalı kaldım ve yeni başlıcam motora jinlun ağırmı gelir diyorum

saygılar
    hmmm.
    o vakit truva 250, ramzey 250 de düşün.
    ilk motorunmuş.
    keeway 250nispeten kalitelidir ama ben bindiğimde dilerim direksiyona değiyordu. 185 boy civarındaysan sorun yaratabilir

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    keeway al. v motorun faydası büyük
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Tabiki Keway almalısın. Jinlun ile kıyaslanmaz. Mct ve jinlun kullanmadım fakat titreşim ve dayanıksızlıkdan bahsederler. Keeway kullandım ve sağlamlığını bilirim fena değildir. Burada dikkat etmeni istediğim bir nokta var. Supershadow 2006-2007 lerde yapıldı. Bu tarihlerde çıkan motorların 8000 km gibi bir km de olması, aksesuarlı olması ve 1500 TL fiyatında satılması ilginç geldi bence baktırmalı ve öyle almaya karar vermelisin.

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    mct nin telli cantları hoşuma gitmiyor çelik cantıda bidiğim kadarıyla 350ye flan takıyorlar ve arıza yönünden sıkıntılı makineymiş.
    teller 2006 modelde kalınlaştırıldı ve kopma sıkıntısı yok. jinlun ve keeway de bmw kalitesinde motorlar tabi
    jinlunu seçenek gösterip sonra mondial sıkıntılı makineymiş demen çok komik bilgin olsun :d

Motosikleti
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki Keway almalısın. Jinlun ile kıyaslanmaz. Mct ve jinlun kullanmadım fakat titreşim ve dayanıksızlıkdan bahsederler. Keeway kullandım ve sağlamlığını bilirim fena değildir. Burada dikkat etmeni istediğim bir nokta var. Supershadow 2006-2007 lerde yapıldı. Bu tarihlerde çıkan motorların 8000 km gibi bir km de olması, aksesuarlı olması ve 1500 TL fiyatında satılması ilginç geldi bence baktırmalı ve öyle almaya karar vermelisin.
    soruyu baştan okur musun?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8

Motosikleti
    Jinlun_250_Elegance
    Dün itibariyle 15000 km Jinlun'um ile tamamlamış bulunuyorum...Hala tıkır tıkır çalışıyor... En ufak bir parçası dahi yok çalışmayan... Nasıl mı? Düzenli bakımı yapıyorum... Arada bir bozulsun istiyorum çünkü kurcalayıp öğreniyorum neresinde ne var... Parçası da tüm çinlilere uyduğu için sıkıntı yaşamıyorum... Eğer maddi sıkıntı var ise ve yeni başlanıyorsa motora 1500'e alıp sağını solunu kurcalayıp öğrenirsin... Bu arada Jinlun Mondiale göre çok daha kaslı duruyor. Tel jant konusunda da sana katılıyorum...

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Sorunun tamamının baştan okunması ihtiyacı yok. Supershadow fiyat alanını yanlış okumuşum. Fakat km'ler konusunun hala arkasındayım.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Keeway, münakaşası bile yersiz.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorunun tamamının baştan okunması ihtiyacı yok. Supershadow fiyat alanını yanlış okumuşum. Fakat km'ler konusunun hala arkasındayım.
    km olarak değildi zaten, ikisi de 1500tl olsa kesinlikle keeway derim ben de

keşke daha bütçelerimiz daya uygun olsa da

250 intruder
    250 virago

vs ler tavsiye etsek

aslına bakarsanız 75kiloyum 1.75 de boyum var ve keeway rahatlık bakımından da görüntü bakımındanda daha bir çekiyor beni ancak fiyat sıkıntı işte ankara dışında var motorlar uzun yola ilk sürüş deneyimim için cesaret edemiyorum bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz maksimum 2500 e kadar motor varsa linklerini gönderirseniz sevinirim jinlun ve keeway harici eğer bulabilirsem ankarada uygun fiyat birşey caracal olabilir hepsinden daha iyi gibi görünüyor okuduklarım ve gözlenimlerime istinaden

saygılarımla

Motosikleti
    Jinlun_250_Elegance
    Bence şu ilan oldukça iyi dostum... (Bu arada ilanla benim alakam yok bakarken gözüme ilişti sadece)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43169644/detay

Motosikleti
    ooo viraGOO
    bahsi geçen motosikletlerin hepsni kullandım çinli viragoalrdan birine yönelmen en doğru karar olacaktır ! Çinli dediğime bakma baya sağlam meretler !

v motor keeway ledow vs düşün 4 bin tl gibi bi bütçen olsa virago sana çok uygun olurdu ama çinli kardeşlerini de iyi yapmışlar benden bukadar iyi forumlar :D
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

monero 250 ne üretimi bu motor hiç görmedim rastlamadım ama canlı birşeye benziyor nasıldır binen bilen varmı

Motosikleti
    ooo viraGOO
    monero 250 ne üretimi bu motor hiç görmedim rastlamadım ama canlı birşeye benziyor nasıldır binen bilen varmı

çinli virago dedğimiz budur ledow gibi v motor yamaha virago kopyası çinli olmasına rağmen gerçekten sağlam yapılmış vibrasyon olmayan iyi bakarsan yıllarca binebileceğin bi motor
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Şu çinli Viragoları da sıralarsak

Keeway>Bisan>Ledow>Monero derim ben. İlk tercihin Keeway olsun gene.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu çinli Viragoları da sıralarsak

Keeway>Bisan>Ledow>Monero derim ben. İlk tercihin Keeway olsun gene.

535 viragomu sattım ledow aldım motorsuz kalmıyım diye 7 aydır bende masallahı var bu kadar sağlam çıkacağını tahmin etmiyordum hiç tam bi çin düşmanıyken çinli viragoları ayrı bi yere koydum kafamda bu deneyimi yaşadıktan sonra çevremdeki 4 5 kişiye daha ledow aldırdım onlarda memnun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)