Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

xt 660r x veya klr 650

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar sizden tecrübelerinizi aktarmanız için ricada bulunuyorum motor alıcam ama hangisini alsam diye karar veremiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim aklımdaki motorlar xt 660r xt 660x veya klr 650 her açıdan yardımlarınızı bekliyorum kronik arızalarında yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden tecrübelerinizi sunduğunuz için teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iSSo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTS 1200S
    bende yeni aLdım moTorumu ama öncesinde kuLLananLardan TecrübeLerini dinLedim, kuLLandım ve gayeT keyif aLdım. sonrada giTTim aLdım.
    Kronik bir probLem bu güne kadar kuLLanan arkadaşLarımdan hiç duymadım ve 30.000km'de şuan maşaLLahı var.
    BakımLarını zamanınıda yapTırdığın ve bakTığın sürece probLem çıkaracak bir makina değiL. Ben XT 660 yönünde tercihimi kuLLanabiLirim, R veya X seçeneği sana kaLmış =)

öncelikle hayırlı olsun hocam sana birkaç sorum olucak cevaplarsan sevinirim motorunla araziye girdinmi girdiysen arazideki tavrı nasıl yolda en çok kaç km hız gördün ve tamm olarak piyasası ne ve sen kaça aldın motoru paylaşımın için teşekkür ederim

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    resminin altında yazıyor ya R almış Benimde niyetim var motorun gerçeğini görüp öyle karar vericem
    http://www.flashokey.com

Motosikleti
    MTS 1200S
    yıLLardır aLmak için peşinden koşTum, aiLemin ve çevremin araba kuLLanma şekLimi göz önünde buLundurdukLarından 3 sefer GSX R600'den vazgeçmem ve sonunda Enduro aLmaya karar vermemLe ikna eTTim :D
    soruLara geçecek oLursak;
    2008 modeL, 15.000'de ve hiç bir probLemi eksiği yok, aL-bin modunda yani. PazarLıkLarLa 11.200'e aLdım.
    Hız yapacak pek bir yoL oLmadı ve zaTen hız yapmak Tarzıda yok ama 160'a kadar yoL biTene kadar çıkTım.
    Arazi için kendi makianamı kuLLanmadım, çünkü LasTikLeri asfaLT için. Ama uygun LasTikLer iLe arazide de çok eTkiLi oLduğunu biLiyorum. KısmeTse yazın bir karadeniz Turuna hazırLanıyorum =)

BMW F650GS iLe çok gidip geLDim ama herkes bu makina üzerinde ısrar eTTi, bende araşTırdım cidden öyLe.
    umarım yeTerLi oLmuşTur.

ya hocam benim sıkıntım şu ben bursada oturuyorum burada motoru bulamadım o yüzden bu siteye başvurdum daha önce yazılmış bişeyler vardı okudum ama kafamdaki sorulara net cevap alamadım motoru her yönüyle ele alıp artılarını ve eksilerini merak ediyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:50 ----------

saol hocam

Motosikleti
    MTS 1200S
    Bende isTanbuL'da aradığımı buLamadım.
    Sakarya'dan bir yerden buLdum, konuşTum anLaşTım geTirdi ve adamın söyLediğinden eksik hiç birşey oLmadığı gibi arTıLarıda vardı.
    Kafandaki soruLar nedir biLmiyorum ama cevapLayabiLdikLerimLe yardımcı oLmaya çaLışırım.

aklımdaki soru xt660 mı klr 650mi

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    xt660 Kesinlikle.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Hangi kasa KLR ? Kaç model ? Boy pos kilo nedir ? Yani ikisi de güzel motosikletler.Ben tercihimi şu 2005 gri siyah kasa KLR alırdım malum aralarında fiyat farkı büyük.7-8 bin liraya KLR alabilirken arkadaş 11.200'e almış.Yani maddi durum da öne çıkıyor.Bence düzgün bir şey alındığında ikisinden de pişman olmazsınız..

maddi durum önemli ama neye göre xt neye göre klr dediğinizde ben size her açıdan diye soruyorum klr kullandım ama 89 eski amerikan kasa dedikleri ancak xt kullanmadım şimdi ikisininde 2005 modelini ele alırsak hangisi daha iyidir seçiminizi yaparken şu yüzden diye sınıflandırırsanız sevinirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)