Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr ve ilk İzlenimlerim

Motovento
    REKLAM ALANI
    seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    3 hafta önce sıfır km aldığım motorsikletime bugün binmek nasip oldu malum yağışlar yüzünden 3 haftadır yollar kurumuyordu bugün öğlen kalktığımda hava 2 dereceydi yolların kuru olduğunu gördüm ve hemen motorumu depodan çıkarıp gezmeye başladım ve az önce baktığımda 110 km yi geride bırakmışım motorsikletten ilk izlenimlerim kontak anahtarını çevirdiğimde park lambaları yanıyor marşa bastıktan sonrada farlar yanıyor motorsiklet gerçekten verilen parayı hakediyor motorda ses minimum titreşim kesinlikle yok balıkesirde malum yollar aşırı derece bozuk süspansiyon sistemi süper çukurlara girdiğimde motordan en ufak bi ses gelmiyor çin malı motorlara göre göstergelerde bir gram sapma yok gösterge ışıklandırmaları ve işçiliği gerçekten süper. 3 hafta önce 10 ytl lik benzin almıştım 110 km sonunda şehir içinde kullanmama rağmen daha yedeğe bile geçmedi (önceki motorum mz e göre çok çok az :D ) yakıt olayı beni çok memnun etti, yarın yağ değişimi yapacağım yamaha ybr gerçekten verilen parayı sonuna kadar hak ediyor... kullananların yorumlarını bekliyorum
    Ybr
    10 xx xxx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    yağ değişimi 110 değil 1000km'de yapman lazım ama rodajda istedikten sonra 2 defa da değiştirme şansın var.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    O göstergeler hakkındaki düşünceni 3000 km. den sonra görürüm ben . İlk olarak km. gösterge teli koptu, sonra devir göstergesindeki ampul patladı değiştirdim bu seferde km. göstergesi az yanıyor, devir göstergesi çok. Arada sırada yeni takılan devir gösterge ışığı sönüyor, 4 kez ön ampulüun farı patladı! Tabii onun dışında bir sorunu yok güzel motor ama ön panel ve ışık sistemine biraz daha özen gösterseler iyi olurmuş ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    arkadaşımın ybr 20000 km de 2 kere akü şarjı oldu başka bişey yok extradan hiç bir sorun çıkamdı
    Ybr
    10 xx xxx

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler