Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor fan açmıyor!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    s.a arkadaşlar motor fan açmıyor fan müşürü değiştirdim,termostat da çalışıyor ama fan açmıyor fan motoru arızalı desek onada baktık çare bulamıyorum yardım larınızı beklıyorum problem nerde?fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    1- Ucuza alan iki kere alir
    2- Calisiyorsa kurcalama
    3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    belki degiştirdigin müşürde arızalıdır
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    olabilir ancak şunu soylemeyi unuttum manuel elle çekılıp fanı açabıldığım bi cikle koymuştum elktrık tesisatından da şüphelenıyorum
    1- Ucuza alan iki kere alir
    2- Calisiyorsa kurcalama
    3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı vecix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar motor fan açmıyor fan müşürü değiştirdim,termostat da çalışıyor ama fan açmıyor fan motoru arızalı desek onada baktık çare bulamıyorum yardım larınızı beklıyorum problem nerde?fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Bana kalirsa problem yok.
    Demek ki fan açacak kadar isinmamis motorun.
    Eger profilinde yazan motordan bahsediyorsan, bu meret 104 dereceden önce fan açmaz.

Tabi durum oyle degilse,ariza sözkonusu olabilir.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Su soğutmalı herhangi bir model motosiklet kullanmadım ama bir aralar ben de aracımın fanı niye çok geç çalışıyor diye huylanıp durmuştum. Bu havalarda geç çalışacaktır, hatta motor gerekli ısıya çıkmadıkça çalışmayacaktır.

Hararet yükseldiği halde çalışmıyorsa o zaman sorun var demektir, ki bu durumda da su kaynatır zaten. Su kaynatma olmadığına göre coq'un dediği kesin görünüyor. Havalar ısındıkça fan gittikte artan şekilde daha erken çalışmaya başlar.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana kalirsa problem yok.
    Demek ki fan açacak kadar isinmamis motorun.
    Eger profilinde yazan motordan bahsediyorsan, bu meret 104 dereceden önce fan açmaz.

Tabi durum oyle degilse,ariza sözkonusu olabilir.
    bencede.benim r6 da da fan acilmiyor diyordum ama motor megerse 100 dereceyi gecince aciliyormus
    RIDE or DIE

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Aynı durum bende de oldu VN800 üm bir türlü Fan açmıyordu. Başka bir arkadaşımda sigorta attığı için açmıyormuş. Ben de ondan şüpheleniyorken, Cuma gübü FB stadının ordaki Hudson deriye giderken fan açtı Motordan inip halay çektim . Bir ihtimal sigorta da atmış olabilir, eğer bahsedilen ısıya çıkmana rağmen fan açmıyorsa.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı durum bende de oldu VN800 üm bir türlü Fan açmıyordu. Başka bir arkadaşımda sigorta attığı için açmıyormuş. Ben de ondan şüpheleniyorken, Cuma gübü FB stadının ordaki Hudson deriye giderken fan açtı Motordan inip halay çektim . Bir ihtimal sigorta da atmış olabilir, eğer bahsedilen ısıya çıkmana rağmen fan açmıyorsa.

Sağlıcakla.
    Sigorta attıysa fan sıkımış ve yanmıştır. Sigorta kendiliğinden eskidiği için filan atmaz. O durumda fanın değişmesi gerekir.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta attıysa fan sıkımış ve yanmıştır. Sigorta kendiliğinden eskidiği için filan atmaz. O durumda fanın değişmesi gerekir.
    Biz fanı değiştirmedik. çünkü sigortayı değiştirince fan çalıştı. Yani sigortanın atma sebebi başka bir şey de olabilir.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)