Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

Macera Dolu Amerika :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    macera maceradır herkişi kendine uygun bir yer bulur kendine ben evet diyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MK America - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    macera maceradır herkişi kendine uygun bir yer bulur kendine ben evet diyorum..
    Hahahaha. Çoğunluktan olmasa da bir kişiden yanıtımı aldım en azından Haklısınız. Ben de öyle düşünmüştüm. Değişik maceralarla Amerika öykülerine devam o zaman Herkese iyi haftasonları...
    Motosikletli Kız'ın Amerika Maceraları: http://blogs.voanews.com/turkish/selin/
    Twitter: @Selininmacerasi Facebook: Selin Süer

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Sırf amerikada ki motosiklet ve benzin fiyatları yüzünden amerikaya irtica edesim geliyor
    cbr1100 xx bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    direnseliloy

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf amerikada ki motosiklet ve benzin fiyatları yüzünden amerikaya irtica edesim geliyor
    O konuda diyecek hiçbir şey yok gerçekten. Amerikalılarla konuşurken "Benzin pahalandı" muhabbeti başladığında her seferinde "Türkiye'de öyle pahalı ki burada bedava geliyor" demekten gına geldi bana Ben bu diyarlara gelmeden önce iyice ucuzmuş. Son 6-7 yılda bu yükselmiş hali

---------- Post added at 15:43 ---------- Previous post was at 15:33 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    direnseliloy
    Oooo Mete Khan

Motosikleti
    Alıntı MK America adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Oooo Mete Khan
    World and Afterlife'da bacım ol Seliloy... what a vanderful leydim...

ne zaman geliyon melmekete...teşriflerini bekleriz...seni eyırportda karşılamayan insan evladı değildir... red halı..flower falan protokol her türlü itina ve imtina edilir... bak çiçek sevkiyatına şimdiden başladım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    [QUOTE=MK America;3072030]O konuda diyecek hiçbir şey yok gerçekten. Amerikalılarla konuşurken "Benzin pahalandı" muhabbeti başladığında her seferinde "Türkiye'de öyle pahalı ki burada bedava geliyor" demekten gına geldi bana Ben bu diyarlara gelmeden önce iyice ucuzmuş. Son 6-7 yılda bu yükselmiş hali [COLOR="Silver"]

Onların benzini pahalı olsa nolur razıyım ben Özellikle 2013 hayabusanın fiyatını duyduktan sonra bende kayış koptu
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O konuda diyecek hiçbir şey yok gerçekten. Amerikalılarla konuşurken "Benzin pahalandı" muhabbeti başladığında her seferinde "Türkiye'de öyle pahalı ki burada bedava geliyor" demekten gına geldi bana Ben bu diyarlara gelmeden önce iyice ucuzmuş. Son 6-7 yılda bu yükselmiş hali
    Ama gecen seneye gore yine dustu baya beles tabii bize gore :D gecen sene NYC'de 4.28e aldigim olmustu. bu sene oralar 3.70 civari hatta South Carolinada 3.19a aldigim oldu 1 hafta kadar once

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    World and Afterlife'da bacım ol Seliloy... what a vanderful leydim...

ne zaman geliyon melmekete...teşriflerini bekleriz...seni eyırportda karşılamayan insan evladı değildir... red halı..flower falan protokol her türlü itina ve imtina edilir... bak çiçek sevkiyatına şimdiden başladım...
    Mete Khan, bu sene Türkiye yolları henüz gözükmedi falımda. Ama protokolle karşılanacağıma inancım sonsuz sayende! İnandım yani Gelirsem motosiklet camiasını haberdar edeceğim tabii ki

---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 12:06 ----------

[QUOTE=sailor33;3072093]
    O konuda diyecek hiçbir şey yok gerçekten. Amerikalılarla konuşurken "Benzin pahalandı" muhabbeti başladığında her seferinde "Türkiye'de öyle pahalı ki burada bedava geliyor" demekten gına geldi bana Ben bu diyarlara gelmeden önce iyice ucuzmuş. Son 6-7 yılda bu yükselmiş hali [COLOR="Silver"]

Onların benzini pahalı olsa nolur razıyım ben Özellikle 2013 hayabusanın fiyatını duyduktan sonra bende kayış koptu
    Motor fiyatlarında çok büyük fark var. Doğru, kayışı kopartır insana Yeni Burgman 650'ler burada 10 bin dolar civarında mesela. TL'ye bile çevirsen yine fark büyük!

---------- Post added at 12:20 ---------- Previous post was at 12:10 ----------

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama gecen seneye gore yine dustu baya beles tabii bize gore :D gecen sene NYC'de 4.28e aldigim olmustu. bu sene oralar 3.70 civari hatta South Carolinada 3.19a aldigim oldu 1 hafta kadar once
    D.C. ve Virginia civarında son hali 3.70lerdeydi sanırım. Benzin öyle uzun gidiyor ki ne zamandır bakmamışım Ama yıllaaaar önce 2 doların altındaymış. Öyle düşününce Amerikalıların buna "pahalı" demesine şaşmamak lazım belki de

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650

Fütüristik Kask

Geçen hafta bloğa kendini F-35 pilotu gibi hissetmek isteyen, benim gibi teknoloji düşkünü motorcular için yepyeni bir kaskın özelliklerini yazdım. Duyurmakta geç kaldım. Bazılarınızın haberi olmayabilir diye buradan da aktarmak istedim.

Yazdıan kısa bir alıntı, ağızları sulandırmak için

"Türkçeye “Artırılmış Gerçeklik” diye çevirdikleri “Augmented Reality” özelliğini kullanan kaskta, tıpkı bir F-35 pilotu gibi, talimatları vizörünüzde, renkli olarak görebiliyorsunuz. Mühendisler, talimatların vizörde görüntülenme açılarını görüş açınızı engellemeyecek şekilde yapmaya özen göstermiş. Kask, uzun süreli kullanım için 3000 mAh pille donatılmış"

Hoşunuza gideceğini tahmin ediyorum. Okumaya üşenirseniz, tarafımdan seslendirilmiş hali de mevcut her zamanki gibi

Yorumlarınızı bloga da buraya da beklerim... Yazı işte aşağıdaki linkte:

"Gelecek" Geldi Bile!

Ne demiş Amerikalılar: Enjoy ;)

Motosikletli Kız Selin
    amaninmb bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Merhabaaaaaaaaaaaaa,

Yeni videom hazır Sizi Amerika'nın bir kasaba yolunda iki dakika benimle gezmeye davet ediyorum

Amerika’da milyonlarca scenic byway (manzaralı ara yollar diyelim kurtarsın ) var. Videoda göreceğiniz de onlardan biri. Başkent Washington’a kapı komşusu Virginia Eyaleti’ndeki şirin bir kasabanın yolu. Yaklaşık 2 dakikalık seyahati benimle birlikte tamamlarsanız (“action cam” ile çekilmiştir; o yüzden biraz yol tutabilir, uyarayım ) daha önceki bir videolu yazıda bahsettiğim “go cruise throttle control” adlı ucuz, minik ama felaket kullanışlı cruise control’u da iş başında görebilirsiniz. Öyle basit bir alet ki… Gazı tek parmakla sabitleyip, ardından ufak gaz oynamaları için elinizi birkaç saniyeliğine elciğe götürüp, daha frene basmaya bile gerek kalmadan yavaşlayabildiğiniz bir faydalı zımbırtı Uzun yol, kısa yol demeden kramp giren ellerinizi dinlendirmek için birebir. Türkiye’de bazı motosiklet sitelerinin bu aleti sattığını da biliyorum zira hazırladığım videoyu da sitelerinde tanıtıcı/yardımcı olarak kullanıyorlar görüyorum

Video malum yerde Yani şurada: Amerika Yollarında (3)

Hoşunuza giderse lütfen yorum bırakın. Böylece yeni videoların gelişini de garantilemiş olursunuz Benden söylemesi….

Bir sorunuz olursa buradan da blogdan da yanıtlayabilirim...

Washington'dan sevgiler...

Motosikletli Kız Selin

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650

Aşağıda tanıtımını okuyabileceğiniz videoyu ekliyorum buraya. Cruise control arayan birçok kişiye yol gösterici/ilham verici olmuş, demek ki işe yaramış

İlk videoda o cruise control aletiyle 2 dakikalık bir köy yolu seyahatini göreceksiniz, ikinci video ise daha eski tarihli ve cruise control'ü anlattığım videodur kendisi.

Umarım faydası olur...

Sevgiler,
    Selin

Merhabaaaaaaaaaaaaa,

Yeni videom hazır Sizi Amerika'nın bir kasaba yolunda iki dakika benimle gezmeye davet ediyorum

Amerika’da milyonlarca scenic byway (manzaralı ara yollar diyelim kurtarsın ) var. Videoda göreceğiniz de onlardan biri. Başkent Washington’a kapı komşusu Virginia Eyaleti’ndeki şirin bir kasabanın yolu. Yaklaşık 2 dakikalık seyahati benimle birlikte tamamlarsanız (“action cam” ile çekilmiştir; o yüzden biraz yol tutabilir, uyarayım ) daha önceki bir videolu yazıda bahsettiğim “go cruise throttle control” adlı ucuz, minik ama felaket kullanışlı cruise control’u da iş başında görebilirsiniz. Öyle basit bir alet ki… Gazı tek parmakla sabitleyip, ardından ufak gaz oynamaları için elinizi birkaç saniyeliğine elciğe götürüp, daha frene basmaya bile gerek kalmadan yavaşlayabildiğiniz bir faydalı zımbırtı Uzun yol, kısa yol demeden kramp giren ellerinizi dinlendirmek için birebir. Türkiye’de bazı motosiklet sitelerinin bu aleti sattığını da biliyorum zira hazırladığım videoyu da sitelerinde tanıtıcı/yardımcı olarak kullanıyorlar görüyorum

Video malum yerde Yani şurada: Amerika Yollarında (3)

Hoşunuza giderse lütfen yorum bırakın. Böylece yeni videoların gelişini de garantilemiş olursunuz Benden söylemesi….

Bir sorunuz olursa buradan da blogdan da yanıtlayabilirim...

Washington'dan sevgiler...

Motosikletli Kız Selin

Motosikleti
    Captaın Emkey hayırlı günler diler...

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    Memleketimin kaymak gibi yollarında çok işe yarar demek isterdim ama,geçen Ankara'dan Beypazarı'na giderken amerikan rüyasını yaşadım rodeo yaparak

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Captaın Emkey hayırlı günler diler...
    Güvenli sürüşün adresi!

---------- Post added at 14:36 ---------- Previous post was at 14:33 ----------

Alıntı ufukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memleketimin kaymak gibi yollarında çok işe yarar demek isterdim ama,geçen Ankara'dan Beypazarı'na giderken amerikan rüyasını yaşadım rodeo yaparak
    Kabus da rüyadır sonuçta, değil mi ?

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Bizim ülkenin adamlarına gelmez bu sanırım illa bir ara gazı vericek deviri vurdurucak sonuna

Tekeriniz düz bassın video da ki gibi yerler türkiye de nerede var öyle yollar :D ? manzara olarak karadeniz çok güzel bir yer ama şuan altımda oralara kadar gidicek bir motor yok.giderim ama aşırı yorulurum.
    Motosiklet Hata Affetmeyen Bir Tutkudur.

Mecnun Bir Bilseydi Motosiklet Sevgisini,Hiç Severmiydi Leyla Zillisini..

Motosikleti
    Güvenli sürüşün adresi!

Hayallerin ötesinde değil...hayallere bir adım yaklaşan hiç değil...hayallerin ta kendisi emkey...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Tesadüfen girdim selamun aleyküm diyelim bari )))
    rangers07 bunu beğendi.

videoların ilgi çekici.takip edeceğimden emin ol

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

Bütün videolarını izledim gerçekten çok güzel seni tebrik ederim

bende 6 yıllık motorcu kardeşinizim

Antalya'dan sevgiler,saygılar.
    Motosiklet Hata Affetmeyen Bir Tutkudur.

Mecnun Bir Bilseydi Motosiklet Sevgisini,Hiç Severmiydi Leyla Zillisini..

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler