Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Macera Dolu Amerika :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MK America - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin sorunun ne biliyor musun? Ses tonundaki sakinleştirici etki dostum..
    Hahahahahahhahahaha Lanet olsun dostum. Bilmediğimi mi sanıyorsun? Lanet olsun! (Bu iş çok eğlenceli oldu )

Şaka bir yana, aralardaki güzel iltifatlar için hepinize teşekkürler ;)
    Motosikletli Kız'ın Amerika Maceraları: http://blogs.voanews.com/turkish/selin/
    Twitter: @Selininmacerasi Facebook: Selin Süer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    "Fazla uzatmaya gerek yok" diyosun yani ?
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Fazla uzatmaya gerek yok" diyosun yani ?
    Bilakis, keyif alıyorum

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650

Sevgili Motosiklet.net Tekrar merhaba

2 gündür Washington bir sıcak bir sıcak. Şaşırtıcı! Motorum da ben de çok mutluyuz. ama kar yolda diyorlar... Nitekim bugün yine eski soğuklara döndük gibi O yüzden ben de bloğa bu konuyla ilişkili bir yazı koydum.

Birazı şöyle:

“En Büyük Tutkundan Ayrılmak” koydum bu yazının adını. Çünkü öyle bir duygu bu… Motordan ayrı kalınan süre ince bir sızı gibi… Her gün kendini hatırlatan, “buradayım” diyen. Rüyalarda göstermeye başlayan sonra kendini…

Bu aşağıdaki videonun üstünden 11 ay geçmiş. 2500′ü aşkın motosikletçiye ulaşmış. Ve (umarım) yararlı da olmuş! Şimdi tam da aynı döneme, yani kış soğuklarının bastırdığı günlere girerken bir o kadar daha insana ulaşır da belki çorbada bir tuzu olur diye tekrar hatırlatma gereği duydum. Benim için motordan kış için kısa süreliğine ayrılma vakti geldi çünkü…"

Yazıdaki motorumuzu kışa nasıl hazırlarız videosunu hala görmeyenlerdenseniz şu aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz efendim:

En Büyük Tutkundan Ayrılmak

Umarım faydası dokunur ;) Motosikletli Kız'dan sevgiler...
    CeyhunEzel bunu beğendi.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Başlığınızı yeni farkettim ihtiyarlıktan olsa gerek.

583 cevap yazılmış, 22240 kez görüntülenmiş ve üstelik 2 senelik bir konuyu keşfetmeye çalışıyorum.

Bloğunuzu sık kullanılanlara ekledim en kısa zamanda inceleyeceğim.

İyi çalışmalar dilerim.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığınızı yeni farkettim ihtiyarlıktan olsa gerek.

583 cevap yazılmış, 22240 kez görüntülenmiş ve üstelik 2 senelik bir konuyu keşfetmeye çalışıyorum.

Bloğunuzu sık kullanılanlara ekledim en kısa zamanda inceleyeceğim.

İyi çalışmalar dilerim.
    İhtiyarlıktan değildir! Forum gerçekten zengin konu başlığına sahip. Ondandır muhtemelen. Bazen ben bile arıyorum neredeydi bu diye!

Blogda ilginizi çekebilecek değişik gezi yazıları vs mevcut. Orada paylaşmadığım birçok şeyi de motosiklet.net'teki bu başlık altında paylaştım hatta! Her ikisini de tavsiye ederim ;) İlginiz için çok teşekkür ederim ;)

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Bir önceki mesajımda verdiğim linki tıklayıp okumaya üşenen motosikletçiler için bir de üşengeçler için hazırlanan video ekleyeyim o zaman

audioslave bunu beğendi.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Selin hanım,sizi tebrik ediyorum,okumaya üşenen bazılarımıza siz üşenmeyip sözlü okumasını kayıt ediyorsunuz ve paylaşıyorsunuz.Ayrıca ses tonunuzu ve vurgulamalarınızı baya başarılı buluyorum.Devamı sürekli olsun inşallah

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Oldukça başarılı bir video. Tebrik ederim bilgilerde oldukça doyurucu her sorunun cevabı var.

Benim uyguladığım yöntem motorumuzu güzelce yıkıyoruz, siliyoruz ve 10-15 TL ye aldığımız WD-40 ı yada paramız varsa ACF-50 alıyoruz motorun paslanabilecek yada korozyona uğrayabilecek heryerine bir güzel sıkıyoruz. Kış boyu rahat ediyoruz. Lastik ve Akü uygulamalarını pek yapmıyorum onun yerine havanın iyi olduğu günlerde biraz motorumla gezer tekrar garajına koyarım.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Süper paylaşım emeğinize sağlık.. Piyasada yalıtım malzemesi olarak kullanılan EVA köpükler ile lastiklerimi yerden temasını engelliyorum.. Akü sorununu ise haftada bir kapalı garajda 15 dakika çalıştırarak hallediyorum.. Motorum çalışırken köpeğim ve bende fare avlıyoruz garajda
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selin hanım,sizi tebrik ediyorum,okumaya üşenen bazılarımıza siz üşenmeyip sözlü okumasını kayıt ediyorsunuz ve paylaşıyorsunuz.Ayrıca ses tonunuzu ve vurgulamalarınızı baya başarılı buluyorum.Devamı sürekli olsun inşallah
    Üşengeçlere çözümler sürecek, merak etmeyin ;) Güzel yorumlarınız ayrı sevindirdi beni, teşekkür ederim Haber okumaktan her zaman daha çok seviyorum bu tarz işleri. Daha sıcak geliyor, belki de işte o sevgim yansıyor ;)

---------- Post added at 09:32 ---------- Previous post was at 09:30 ----------

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper paylaşım emeğinize sağlık.. Piyasada yalıtım malzemesi olarak kullanılan EVA köpükler ile lastiklerimi yerden temasını engelliyorum.. Akü sorununu ise haftada bir kapalı garajda 15 dakika çalıştırarak hallediyorum.. Motorum çalışırken köpeğim ve bende fare avlıyoruz garajda
    Ben de motoru kısa aralıklarla (bazen haftada bir, bazen 10 günde bir) çalıştırıyorum kışın. Benimki de kapalı garajda fakat henüz fare avlayamadım. Üstelik kedim de var! Yorumunuz için de teşekkür ederim ;)

sahkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tutkunuzu kıskandım ve kendime kızdım çabanız ve örnek teşkil ettiğiniz için teşekkürler...
    Önemli olan neye bindiğin değil,rüzgarı nasıl hissettiğin

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oldukça başarılı bir video. Tebrik ederim bilgilerde oldukça doyurucu her sorunun cevabı var.

Benim uyguladığım yöntem motorumuzu güzelce yıkıyoruz, siliyoruz ve 10-15 TL ye aldığımız WD-40 ı yada paramız varsa ACF-50 alıyoruz motorun paslanabilecek yada korozyona uğrayabilecek heryerine bir güzel sıkıyoruz. Kış boyu rahat ediyoruz. Lastik ve Akü uygulamalarını pek yapmıyorum onun yerine havanın iyi olduğu günlerde biraz motorumla gezer tekrar garajına koyarım.
    Ah o iyi havaları ben de kaçırmıyorum kışın. Motora binince kışın ortasında bahar gelmiş gibi oluyor insanın hayatına Yönteminizi paylaştığınız için ve güzel yorumunuz için de teşekkürler ;)

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı sahkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tutkunuzu kıskandım ve kendime kızdım çabanız ve örnek teşkil ettiğiniz için teşekkürler...
    Desteğiniz için ben teşekkür ederim. Aynı tutkuyu size de zerk etmek asıl amaç!

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650

Herkese merhaba,

Soğuk algınlığı falan dinlemedim Washington Uluslararası Motosiklet Fuarı'na gittim, bir sürü fotoğraf ve çok değerli yorumlarımı (! ) içeren bir video çektim. Blog için hazırlıyorum. Çok kısa süre sonra bayıldığınız bütün motorları görebileceğiniz fotoğraflar Motosikletli Kız'da olacak. Bu arada birkaç tane öngösterim ekliyorum 2013 Suzuki Burgman'a dair izlenimlerim ve BMW'nin scooterına dair şahsi ve naçizane gözlemlerim de yazıda olacak. Blog yazısı hazır olduğunda yine buradan duyuracağım. Tadını çıkarın ;)

Washington'dan sevgiler ;)
    htmetin, eray_uluyazı ve speedy2 bunu beğendiler.

chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer
    Çok Yararlı bilgilerin olduğu bu Yazılarınızı,Gezilerinizi ve Bilgilerinizi Değerli zamanınızı Ayırıp Bizlerle Paylaştığınız için Çok Teşekkürler Selin Hnm
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    geçen yıld paylaşmıştınız çok hoşdu,bu yılda geçen yılkinden daha ayrıntılı bilgilendirme bekliyorum sahsen ,ağzınıza ,klavyenize sağlık..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Selin abla seni izlerken tam bir spiker gördüm karşımda kendimi kaybedip Atv ana haber stüdyosunda zannettim bi an

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    oooo

Bayan sürücülerden bi sizin birde Burcu Çetinkaya'nın ehliyeti hakettiğini düşünüyorum

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Dünden bu yana yazdığınız güzel şeyler için tek tek teşekkür ederim. Hiç vakit kaybetmeden fotoğrafları koyduğumu duyurmak istedim

180'e yakın (tam sayamadım belki de daha fazla) fotoğraf blogda. Ayrıntıyla inceleyebileceğiniz şekilde HD ;) Yorumlarımı içeren video da yolda. Bloğa da yorum bırakmaya fırsatınız olursa ayrı sevinirim. Olmazsa da kırılmam ;)

Tadını çıkarın ;)

Fotoğraflar işte burada: Amerika'dan Son Haberler

Motosikletli Kız (Selin)

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 202829303132 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler