Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yayalar...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    İl merkezlerinin bilemem ama ilçelerde böyledir gibime geliyor.Adamlar beni gördüğü halde çekilmiyor.Kadının biri beni gördüğü halde üzerime doğru yürüyor.Hatta dayım yolda duran kadınlara tampon değdirmiş yetmemiş camdan çekilin diye bağırmış kadın başka yerden git demiş(şaka gibi ama gerçek)Yani arabaların bile iplenmediği yerdeyim.Sonra yaptığım yolculuğu paylaşıyorum şehir içinde düşmekle dışında düşmek bir olur mu diyorlar.Kaza yapalım iyide şehir içinde çarptığımız insanın dırdırını kim çekecek adam zaten çekilmiyo bana pabuç bırakır mı?Ben şehir dışında kaza yapmaya razıyım böyle şerefsizlere çarpıp zarar vereceğime varsın bana daha büyük zarar gelsin şehir dışında...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125CC
    adananında bazı yerlerde bunun gibileri var. çok sinirlendiğim zaman sen bilirsin deyip bağırtıyorum motoru mecbur çekiliyor

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz uzağındaysan hızlanıyomuş gibi debriyaja basıp boşa gaz ver bak nasıl çekiliyorlar. tabi yaşlılara böyle şeyler yapmak yerine geçmelerini beklemek gerekli. yani ne biliyim yoldan çekilmiyorlarsa dokununca bile başka yerden git diyolarsa başka ne yapılabilir ki. başka ne fikirler gelcek merak ediyorum
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Adam körse?
    Sagir dilsizse?
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam körse?
    Sagir dilsizse?
    aptal değilse zaten yoldan yürümez...
    yok, tüm bunların üstüne bir de aptalsa zaten çok yaşamaz, ekoloji onu gömer
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Bende kaldırımdan giden motosiklet sürücülerine illet oluyorum. (genellikle kuryeciler oluyor.) Yahu bazen yürürken öyle bir şaşırıyorum ki. Aslında hem yayalar hemde motosiklet sürücüleri birbirilerine saygılı davranmıyorlar
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim sorunum kaçmamaları değilde kaçarken kararsız kalıp ne yapcaklarını şaşırmaları çok tehlikeli oluyo. bi ileri adım atıyo bi geri,yahu kardeşim bi panik yapma sabit bi yöne gitde bende tersine manevra yapıyım geçiyim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    ben direk yol veriyorum arkadaş artık hazreti yusuf sabrı geldi bana
    o kadar uğraştım nafile ne uğraşacam yavaş yavaş tın tın kendini üzmeye değmez
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    bir ara gazla yetiyor ..yusuf modu aktif
    Eğitimde Özgürlüğe Hayır Diyenlere [B][COLOR="DarkRed"]HAYIR[/COLOR][/B]

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Şu boşta gaz verme olayını çok yapıyorum. Başka türlü çekilecekleri yok.
    Ya insanlar neden bu kadar rahat hiç anlayamıyorum.
    Hızla geldiğimi gördüğü halde aheste aheste yolun ortasına çıkıyor hiç istifini bozmadan.
    9 canlı heralde bunlar.Neyine güveniyorlarsa.Yaşlı,zor yürüyenler,çocuklar hariç tabikide.
    Şehiriçinde 5-10 saniyede bir korna ve sellektör hiç durmadan çalışır bende.
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim sorunum kaçmamaları değilde kaçarken kararsız kalıp ne yapcaklarını şaşırmaları çok tehlikeli oluyo. bi ileri adım atıyo bi geri,yahu kardeşim bi panik yapma sabit bi yöne gitde bende tersine manevra yapıyım geçiyim
    evet bende çok yakalamaca oynuyorum öyle
    şaka bir yana şehir içi zor herbiri farklı hareket ederken verecekleri tepkiyi önceden okumak kolay olmuyor
    daha önceden bende yaya geçitlerinde benzer hareketler yaptıklarından şikayet ediyordum
    nerede o günler artık nereden bulurlarsa atlıyorlar yola bahar geldi havalar ısındı ondan oluyor diye tahmin ediyorum
    şehir dışından gelenler panikliyor zaten arabanın üstüne atlayan onca insanı görünce olduğu yerde kalıyor adamlar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben hiç kızmıyorum nede olsa arada bende kaldırımdan gazlıyorum ne yapalım insanlık hali işte 200 metre yere gideceğim diye 2 km yol dolanmak gereksiz geliyor kesin onlarda ben gibi kestirme yolu kullanıyordur
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende çok yakalamaca oynuyorum öyle
    şaka bir yana şehir içi zor herbiri farklı hareket ederken verecekleri tepkiyi önceden okumak kolay olmuyor
    daha önceden bende yaya geçitlerinde benzer hareketler yaptıklarından şikayet ediyordum
    nerede o günler artık nereden bulurlarsa atlıyorlar yola bahar geldi havalar ısındı ondan oluyor diye tahmin ediyorum
    şehir dışından gelenler panikliyor zaten arabanın üstüne atlayan onca insanı görünce olduğu yerde kalıyor adamlar
    panikleyen görünce en iyisi durmak ama duracak mesafe yoksa gerisi şansa kalıyo artık
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Güzel memleketimin şirin ilçelerinden birisinde şöyle bir hikaye anlatırlar;

Oralı olmayan bir devlet memuru otomobiliyle ilk defa ilçe merkezine gitmiş. Çarşı merkezinden geçen yolun tam ortasında birisi durmuş laflıyor bir başkasıyla. Korna çalmak, camdan ikaz etmek fayda etmemiş vatandaşın yolun ortasından çekilmesine. Dayanamayıp inmiş arabasından ve amcaya niye yolun ortasından çekilmediğini sormuş hiddettle. Amca hiç istifini bozmadan; "farzetki ben bir ağacım" demiş..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    tamda bugün yaşadığım enstantaneye uygun bir konu olmuş..

bugün az kaldı bi yaya'ya çarpıyordum.

adam önce bana doğru baktı (bu arada bende bir dolmuşla yanyana gidiyorum ama amacım dolmuşu geçmek. herif yolu kapatmış 15'le tın tın gidiyor, babasının tarlası ya!) sonra kaldırımdan yola doğru bir adım attı. sonra geri kaldırıma çıktı. buraya kadar herşey normal. aramızda 3 metre kala karşı kaldırıma doğru depar atıp yolun ortasına kadar geldi, karşı kaldırıma 2 metre kala bana tekrar baktı, fikrini değiştirip geri dönmeye çalıştı (kardeşim 3 adım daha atsan yolun diğer tarafındasın niye geri dönersin..). baktı olacak gibi değil ben bu motosikleti nasıl engellerim diye düşünüp tam karşımda dikilmeye karar verdi.

Hah a.k. çarptık derken 35cm kala geriye doğru moonwalk yaparak çarpışmadan kurtuldu.

yanından geçerkende "yavaş gitsene lan" diye fırça çekmeyide ihmal etmedi.

halbuki hızım 50 idi ama arkamdan gelen dolmuş 15km ile yolu işgal ettiği için ona aldandı sanırım.

böylece öğrenmiş oldumki öküzleri sadece kırmızı renk değil, yeşil renkte çekiyormuş.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    250 mct
    valla kimse arkamdan yermesin sövmesin. eşimle birlikte motorla gezerken motor tınlamaz bir bayana denk geldim. Geldiğimizi göre göre yoldan çekilmedi bana da geriye kalan arkadan ufak bir tekme atmak kalmıştı ama maalesef onu da yapamadım halen içim gidiyor

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    yol hakki her zaman yayadadir. tartismaya gerek yok.
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    250 mct
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yol hakki her zaman yayadadir. tartismaya gerek yok.
    ana cadde de mi ? Hiç sanmıyorum.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    çoook var böyle insanlar... ben genelde yol veriyorum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    250 mct
    kaportam olsa vermeyecem de kaportam yok maalesef yol vermek zorunda kalıyoz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)