Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

heves falan bırakmadılar adamda ya!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    arkadaşlar bugun sabahın erken saatlerınde direksıyon sınavına girmek için sınava gittim saat 7 den 12 kadar tuttular bizi orda b sınıfı arkadaşlar direksıyon sınavına girdi sonra e sınıfından sonra a2 alıcaz dediler e sınıfı gırdı daha sonra c sınıfı cıktı bide başımıza a2 sınıfına girecek arkadaşlar benle birlikte tam 7 kişiydik 7 kişi ortalama 100 kişiyi bekledive işin en kotu tarafıda sınava girecek motor yok ben kendi motorumu goturmuştum ama kabul etmediler gelgelelim surucu kursundan verilen motorun dosyası olacakmış ortada dosya var motor yok adam soruoruz kardesim motor nerde motor arza yaptı ee nie baştan solemediniz? gelırken arza yaptı işin durumu sınav 15 gun sonraya kaldı.
    Ne olacak bu türkiyenin hali nie boleyiz yaw
    1- Ucuza alan iki kere alir
    2- Calisiyorsa kurcalama
    3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Türkiye'nin değil kursun hali...Geçmiş olsun az daha sabret.Ayrıca ehliyeti olmayan birisinin 600RR'a binmesi ilgi çekici.

Salihyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilindik ve iyi sürücü kursu tercih edilmeli. 50 lira fazla verirsin ama kafan rahat olur ben 18 yaşında bir hondayla girmiştim sınava
    Yorum yok!

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'nin değil kursun hali...Geçmiş olsun az daha sabret.Ayrıca ehliyeti olmayan birisinin 600RR'a binmesi ilgi çekici.
    numuneliğim
    2- Calisiyorsa kurcalama
    3- Her zaman Gülümse ve tesekkür et.Hem maliyeti sıfır hem de değerine paha biçilmez.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendi motorunu nasıl kabul etmezler ya beni kaskla falan görünce direkt "atla motoruna" dedi adam iki döndük "hadi geçmiş olsun" dedi gönderdi, bide ilk a2leri aldılar hatta ilk beni aldılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:25 ----------

adam haklı ehliyetin yoksa 600rr'a bineceksin ki kaçabilesin en azından
    Ninja

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi motorunu nasıl kabul etmezler ya beni kaskla falan görünce direkt "atla motoruna" dedi adam iki döndük "hadi geçmiş olsun" dedi gönderdi, bide ilk a2leri aldılar hatta ilk beni aldılar
    şaslıymıssın malesef o şans ugramadı bize bugun erken kalkmam yaramadı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:28 ----------

Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:25 ----------

adam haklı ehliyetin yoksa 600rr'a bineceksin ki kaçabilesin en azından
    hahaha güldürdün benidimi yaw dogrusu budur
    2- Calisiyorsa kurcalama

sen yine 15 gün bekliyorsun, ben 1 yıl 90 gün bekleyeceğim :(
    Nasıl geçer zaman off off . .

bobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 2021
    8:30 sınav başlamış. 8:35 de geldiğimde bitirdik biz dediler Hemen hocamı buldum ve görevlileri çağırdı. Üstüne bide adamlardan nerde kaldın diye fırça yedim

Ama senin olay tamamen sürücü kursunun sorumsuzluğu.

daparadoks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Jet 14
    Ben kendi motorumla girmiştim sınava ilginç
    Derbi Gpr 125 -> Sym Joymax -> Honda Forza 300 ABS -> Yamaha X-Max 400 ABS

Bende az önce sınavdan geldim.Dediğin gibi bizide beklettiler amaen sonunda geldiler.Sizin orada nasıl oluyor bilmiyorum.Ama bugün sınav hocasına kazanamazsam ne yapacağım dedim.Haftaya sınavı kazanamayan ve katılamayanlar için telafi sınavı var ona girersin dedi.Belki sizde de telafi sınavı gibi bir sınav olabilir haftaya.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    senin kurs dandikmiş kardeşim..
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Alıntı Asaguro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende az önce sınavdan geldim.Dediğin gibi bizide beklettiler amaen sonunda geldiler.Sizin orada nasıl oluyor bilmiyorum.Ama bugün sınav hocasına kazanamazsam ne yapacağım dedim.Haftaya sınavı kazanamayan ve katılamayanlar için telafi sınavı var ona girersin dedi.Belki sizde de telafi sınavı gibi bir sınav olabilir haftaya.
    inşallah 1 haftadır dediğin gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:01 ----------

Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin kurs dandikmiş kardeşim..
    aynen ole sorumsuzluk diz boyu
    2- Calisiyorsa kurcalama

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Zaten bu ehliyet olayının bir takım kursların eline bırakılmış olması bile beni deli etmeye yetiyor.

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    Bunun tek sebebi insanımızın yaptığı işi önemsememesi ...
    ...

kopan çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Ramzey 125 Q- 2012 YBR 125 ESD
    geçmiş olsun bende dün girdim A2 sınav saati 09:00 gösteriyordu kağıtta biz 11:00 de girdik ve kendi motorumla girdim.beklemek gerçekten çok canımı sıkan bişi şimdi 10 gün daha bekle sertifika gelsin,sonra 2-3 gün daha bekle kart çıksın gerçi fark etmiyor ben her türlü öyle yada böyle biniyorum motora,birde bizim burasının polisleri geleni geçeni çeviriyor duramıyorumda binmeden.

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    motoru ehliyet kullanmiyor ki , ehliyetsiz ha 150lik scooter a binmissin ha 600rr a ne farki var .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kursun hatası...

Motosikleti
    CBR 125 R ALACAK! ;)
    motoru ehliyet kullanmıyorda görüyoruz tvlerde örneklerini sürücü kaza yaptı ehliyetsiz çıktı falan filan. Sen ne kadar profesyonel olursan ol. Başkası panik yapar sen vurursun sen suçlu olursun. Hem ehliyetinde yok. Alırlar valla adamı içeri. Hele bide yaralı ölü varsa viccdan azabından duramassın. O yüzden herşeyin tam çıkmak trafiğe en matıklısı ;)

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cumhuriyet başsavcılığına vallahi dilekçe vereceğim. Ehliyet sınavlarında polis bulundursunlar araçla gelenlerin ehliyetleri var mı yok mu bir kontrol etsinler diye.

Motosikleti
    Borelli LEDOW CXM250A Classic..
    Bizide çok bekletmişlerdi..
    En son a2'leri aldılar 5 kişi 5 saat beklemiştik..
    Ama sonunda sadece kasktan 2 puan kırmışlardı :D
    zaten puan veren bi bayandı
    ve motosikletten hem korkuyomuş hemde sevmiyomuş :D
    [I][B]Lastiğini yak evlat! Ruhunu değil.. [/B] :bounce:[/I]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)